Opinie o "Jacqueline Riu" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy "Jacqueline Riu". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w "Jacqueline Riu" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Jacqueline Riu" w Warszawa

zaniepokojona

Ja właśnie tez podjelam decyzje o zwolnieniu sie. Dzisiaj zanosze wypowiedzebie.Wasze komentarze utwierdzily mnie w przekonaniu, ze to najlepszy wybor. Szkoda nerwów i zdrowia. Nie moge spac,kolejna nocka nieprzespana, mam nadzieje, ze ostatnia!!

kotlet

Upokarzajace warunki zatrudnienia dla pracownika, który wiaże przyszlość z daną firma ,są kluczowe w niecheci do współpracy. Potencjalny pracownik powoli wykańcza się fizycznie i psychiczie, co skutkuje przelożeniem na nastroj panujacy w zespole. Zespół dobrze prosperuje wtedy, gdy każda z jego części czuje, że jest potrzebna. Tutaj tego nie było, nie ma i nie będzie. A ciągła wymiana pracowników jest tu na porządku dziennym, gdyż nie ma odpowiednich warunków i owi odchodzą do konkurencji. Stąd ta masa odchodzacych pracowników.

Abigail

no praca jaj praca... Może trochę lepsza niż w typowych sieciówkach, np. w TK Maxx, bo nie ma hordy ludzi, którzy wszystko przestawiają i paniuś, które myślą, że są niewiadomo kim. Pracuje się ok, tak naprawde, jak wszedzie indziej

poplec

Jest mi niezmiernie przykro zakomunikowac, ze odchodze!! Wyleje tu wszystkie swoje smutki.Czeste wyladowywanie emocji na ptacowniku przez kierownika, ktory jest przytloczony problemami osobistymi. Ciagle ppatrzenie sobiena rece przez zastraszonych pracownikow. Zawsze odpada z zespolu najslabsze ogniwo. Jezeli nie jestes przebiegla podla i wyrafinowana nie idz tam!

Kasjer

Witam, Przestrzegam przed pójściem na rozmowę rekrutacyjną jeżeli w ogóle zadzwonią. Na rozmowie niczego się nie dowiecie. Tylko zadają pytania podane poniżej. Dopiero jak pracujecie wychodzi jak źle traktują pracowników. Uważajcie na pozytywne komentarze, pisze je regionalna sklepu, która nabija notę temu sklepowi. Można rozpoznać jej wpisy bo pisze takie banialuki bez emocji o niczym, typowe zapchajdziury, niby obiektywne troszkę przytępawe teksty.Nawet jak jej nie znacie to i tak idzie się zorientować. Ogólnie nie polecam.

TYpowy chłam, nic o człowieku. Czy jest normalny i umie pracować i chce za te grosze. Tylko jakies wymysły o typy budowy, ile bym chciala zarabiać (tak jakbym miała na to wpływ, a jak powiesz za dużo to juz nie masz szans), tak jak wyżej regio sama przyznała ze trzeba umieć francuski i angielski ...za te grosze to co najwyżej mogę po niemiecku do widzenia się nauczyć mówić hahahah

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
torba

Witam, cięzko mi było opanowac program na komputerze po francusku. Szczególnie w soboty jak była kolejna i nikt mi nie pomagał. Pomyliłam się i musiałam oddac ze swojej kieszeni. Nie zostałam porzadnie przeszkolona a już rzucili mnie na głęboką wodę. Z tymi ciuchami to prawda, dostałam bluzkę do reklamowania i jak ja zahaczyłam o wieszak poinformowałam kierowniczkę, ona powiedziała ,ze mam sie nie martwić bo jakby co to podłozymy pod kasą prZy sprzedazy. A zwroty i reklamacje i tak sa rozpatrywane w sklepie przez kierowników, wiec po prostu klient nam nic nie udowodni, zasmiała się i tyle. Dużo takich dziwnych spraw. Zaklejanie liczników było bardzo stresujące, bo podobno kierownik regionalna często stała gdzies za filarem i patrzyła czy dobrze obsługujemy klientów i mogła zobaczyc zaklejony licznik. Ja sie nigdy nie odwazyłam ,ale moje kolezanki tak. Po okresie próbnym nie przedłuzyłam umowy i odeszłam do cropa.. TU jest o wiele lepiej !!!

placek

CIERPIENIE I GORYCZ. 2 LATA POŚWIĘCENIA I LOJALNOŚCI FIRMIE ZAKOŃCZONA. POWÓD? ODŚWIEŻAMY ZESPÓŁ. NAJPIERW NIEWINNE PRZENIESIENIE DO INNEGO SKLEPU. DODAM ,ŻE MAM JUZ 46 LAT I PEWNIE DODATKOWYM POWODEM BYŁO TO ,ŻE NIE WYRABIAŁAM PRZY NOSZENIU CIĘŻKICH KARTONÓW Z CIUCHAMI. ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ, NA KABINACH PRACOWAŁAM DWA RAZY CIĘŻEJ NIŻ MOJE MŁODE KOLEŻANKI. MIAŁAM JEDNĄ Z NAJWYŻSZYCH SPRZEDAŻY , ALE PODOBNO "Z MOIM DOŚWIADCZENIEM, SZYBKO ZNAJDĘ PRACĘ I MUSZĘ ZAAKCEPTOWAĆ NOWĄ POLITYKĘ FORMY". DZIEWCZYNY, FIRMA NIE ROKUJE, NIE SZANUJE CZŁOWIEKA I NIE DAJE ŻADNYCH PERSPEKTYW ANI ZADOWOLENIA !!!

Andżelika

Witam serdecznie. Wszystkie pozytywne komentarze piszę dyrektor regionalna tego sklepu. Z perspektywy sprzedawcy , który został zwolniony napiszę tylko suche fakty, które są prawdą: - mało kasy - stres - nie przyjmują jak ktos studiuje, albo planuje podjąć - ciagła walka o wyrobienie dziwnych wskaźników sprzedaży - nie ma przerwy, a jak jest 5 minut , to krzywo się patrzą - stałe kontrole, premie sa na umowie ale raczej nieosiagalne - trzeba nosić ciuchy ze sklepu zeby je reklamowac a poźniej przepocone sprzedawać - trzeba sprzedawać spleśniały towar z chin nie polecam nawet wrogowi

Laura

Pierwsze słyszę, żeby coś takiego działo się w riu! To chyba jakaś manipulacja. Jako sprzedawczyni w tym sklepie doskonale wiem, że najważniejszy jest klient, zresztą często mam ze stałymi klientkami świetny kontakt, bardzo koleżeński. Praca sama w sobie jest bardzo przyjemna. wynagrodzenie adekwatne do włożonej prayc plus wiele bonusów. Ale najważniejsza i tak jest przyjemna atmosfera :)

kozak

Rzeczywiscie czat prysl. A firma jakies 2 lata temu tak dobrze sie zapowiadala. Chyba sie pozamykali. Bo na wilenskiej nie ma..w arkadii tez nie ma. Musialo im kiepsko isc ze sprzedaza. Nierokujaca firma- nie ma nic gorszegi

sloneczna

Ja tez myślę, że to, że klientela jest miła stanowi meeega plus tej pracy. Przychodza tu kobiety mające między 30 a 50 lat, które są zdecydowane, wiedzą, czego szukają i nie sa kapryśne. Wcześniej pracowałam w kilku sieciówkach i mam świetny obraz tego, jak np. w TK maxie klienci potrafili się zachować nieładnie... Poza tym do riu przekonało mnie też to, że są stałe godziny pracy, pracę mam blisko domu, oczywiście liczne benefity. Nie mam jakichś wielkich problemów z wyrabianiem liczby sprzedażowej, do klientów podchodze raczej z dystansem - jestem miła, ale nie nachalna i to chyba jest kluczem do sukcesu w dzisiejszych czasach :)

Donna

Klientela jest bardzo miła, panie są kulturalne i można z nimi normalnie porozmawiać. Praca tez jest w miare. Ma się jasne wytyczne i jasne zasady dostawania dodatków czy premii. Wcześniej pracowałam w korpo, dlatego mogę powiedziec, że JR to dla mnie miła odskocznia. Nie żyje się cały czas w stresie, jest przerwa na śniadania i nikt nie patrzy się na mnie dziwnie, kiedy z niej korzystam. Praca zmianowa, w miłej atmosferze. Brak problemów z wybraniem urlopu.

Kolonna

Pracuję w jacqueline juz od pół roku, i cóż, jest jak wszędzie. Trzeba wyrobić wyniki, tak jak w innych sklepach odzieżowych, trzeba doradzac klientowi, umiec mu pokazać, że rzeczy jacqueline są dla niego. Niektórzy wchodzą tutaj tylko popatrzeć, może im coś wpadnie w oko. Zazwyczaj są to miłe kobiety, które wiedzą czego chcą. Plusem pracy jest to, że kiedy chcę wolne, to je dostaję, a że mam dziecko, które chodzi dopiero do I klasy, to czasem potrzebuje nawet kilku dni wolnych. Zarobki nieco wyżej niż najniższa krajowa, no i jak wspomniał ktos wyżej - umowa o pracę.

Kara

Jak jest teraz w riu? Dobrze. Mam 10 lat doświadczenia w branży. I wiem, że teraz to ciężki kawałek chleba, a dostanie umowy o prace to w ogóle rodzynek. Dlatego do sprzedaży powinny iśc osoby z pewnymi umiejętnościami, bo nie każdy się nadaje. Ja potrafię sprzedać dobry towar, a nawet kiedy nie miałam jakichs super wyników, nie odczułam żadnego negatywnego nastawienia ze strony regionalnej czy kierowniczki. Z koleżankami z pracy też się dogaduję, wiec jeśli ktoś chce mieć ciekawą prace, polecam

DamaD

zdziwiły mnie trochę te negatywne komentarze, bo sama pracuję juz ponad rok w jacqueline. ze sprzedaza faktycznie jest różnie, ale jak przychodza stałe klientki, często potrafią kupić wiele ubrań naraz. Myślę, że trzeba się czuć dobrze w sprzedaży, mieć cierpliwość, umieć doradzić - o to chodzi w sumie we wszystkich sklepach z ciuchami

slodka

pracuję w wawie w Jacqueline i jakoś nie mogę narzekac. Dostałam umowę o pracę, jestem też zadowolona z tego, ze dają bonusy, szczególnie na święta, no i pół darmowe ubrania. Z wyrabianiem się ze sprzedażą jest różnie, ale nie gorzej niż w innych firmach. powiedziałabym, że wszędzie jest tak samo i nie ma co narzekać.

Molla

Z tego, co wiem, rekrutacja w wawie jest przeprowadzana, bo jedna z pracownic złożyla wypowiedzenie. Myślę, że stąd tyle rozmów. firma nie chce brac pierwszej lepszej osoby, tylko zawsze przeprowadza porządną rekrutację.

glupota

Tak to prawda w tej firmie tak się dzieje żle i nie polecam pracy szukajcie gdzie indziej wpisy z sierpień , wrzesień są nie prawdą 2015 roku. Rozmowy zawsze są mile pamiętajcie bo nie mają wyjścia ludzie już nie chcą tam pracować uciekają proponuje wam uciec szybciej niż podpiszecie umowy bo szkoda waszego czasu stresu nerwów i itp. Po podpisaniu umowy jest miło a potem z czasem jest strasznie ,jeśli chcesz być zdrowa psychicznie to omiń tą prace. Wiem co mówię bo sama tam kiedyś pracowałam i mianowicie leczę się do dnia dzisiejszego!!!!!

reduta

Dobrze, ze tu weszlam. Tez zastanawiam sie nad zwolnieniem. Mam przygotowane wypowiedzenie, ale jako lojalny pracownik trudno mi sie zwolnic, choc po tym jak jestem tu traktowana nie powinnam sie zastanawiac!!Przestroga dla inych- wszystko na temat warunkow pracy znajdziecie na okolo 4,5 stronie !!

Malgorzata

Wydaje Ci sie , ze jestes w stanie tymi komentarzami dac do zrozumienia nam pracownikom , ze jestesmy do wyrzucenia? Dzwonilam pi sklepach, nigdzie nikt sie nie zwalnia i jest oblozony kazdy sklep. Wiec te masowe rozmowy sa przeprowadzane za naszymi plecami i szykuje sie tzw. Wymiana na nowa krew. Slyszalam kiedys te slowa na szkoleniu. W takim razie - zaczynam szukac pracy!! Mialam zrobic to juz dawno ale w koncu mam powod zeby zrobic to jutro. Drukuje wypowiedzenie!!! Zeby tak traktowac pracownikow!!! Ciekawe co na ten temat wiedza osoby , ktore byly na rekrutacji? Hahahahaha

zalosne

współczuję tej osobie, która non stop sie wyzywa na pracodawcy. skoro tak ci było źle, to po co sie zgadzałaś na taką pracę? było się zwolnic. ja akurat mogę potwierdzić, ze dzisiaj było dużo osób na rozmowie kwalifikacyjnej, generalnie każdego z nas proszono o wystaweinie tu opinii. widocznie firma się pokapowała,że cos jest nie tak i zmienia swoje podejście do pracownika. Ja byłam na rozmowie, pytania były spoko, dużo ludzi czekało na rozmowe, wiec konkurencji trochę jest.

Zostaw merytoryczną opinię o "Jacqueline Riu" - Warszawa

• Jak się pracuje w "Jacqueline Riu"?

Zobacz opinie na temat firmy "Jacqueline Riu" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Jacqueline Riu"?

Kandydaci do pracy w "Jacqueline Riu" napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Jacqueline Riu"