Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Nike

Takie rzeczy to wiadomo lepiej wiedziec wcześniej żeby się jakoś przygotować

@Nike

a jesli chodzi o przygotowanie to na pewno przed pierwszym dniem pracy powiedza ci na co masz sie przygotowac

@Nike

no chyba ze chcesz ubranie kupować jak jeszcze nie wiesz nawet czy cie przyjma

Nike

Widzę na tych filmikach ze pracownicy mają ubrane stroje robocze

@Nike

wyglądają w zasadzie jak takie od firmy ale pewnosci to w sumie zadnej nie mam.

Nike

Firma to zapewnia czy to we własnym zakresie?

Aktualność
Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

Upce

Ło można tu filmy wrzucać?

@Upce

no zwykły użytkownik to raczej nie może przynajmniej ja takiej opcji nie mam

@Upce

tutaj to chyba nawet linki usuwają z tego co pamietam do filmików

@Upce

a pracodawca widocznie ma większe opcje. swoją drogą obejrzałem spoko filmik

Aktualność
Jaro

Ile godzin trzeba pracować 168 czy więcej??

?
@Jaro

ale ty zdajesz sobie sprawę że liczba godzin do przepracowania w danym miesiącu zalezy od miesiąca czyli od ilości dni tygodnia pracujących?

agat
@?

Bo faktycznie robi to taką wielką różnicę...

?
@agat

no ja uważam że robi, bo różnie to wypada ;)

Jaro

Ile godzin w miesiacu wypada?? 168 czy więcej

Tomson

Macie parking? Jest gdzie auto postawić?

Moro
@Tomson

no a mogłoby nie byc? przecież na bank ludzie samochodami dojeżdżają do pracy

Tomson
@Moro

Za dużo widziałem, żeby być czegokolwiek pewnym.

Korzystał ktoś z tego konfiguratora? Trudny w obsłudze?

Z czego? Pierwsze słyszę

Mixer

Do czego służy i gdzie można go znaleźć?

Mixer

Prosiłbym bez odpowiedzi w stylu "służy do konfiguracji" bo to jakby oczywiste...

Mariusz
@Mixer

Znajdziesz na stronie. Tylko najpierw musisz wysłać prośbę o dane do logowania, bo nie jest to dostępne dla każdej postronnej osoby wchodzącej na stronę tak o.

@Mixer

Dokładnie ja to znalazłem na stronie homanita

@Mariusz

A do informacji o tym że trzeba wysyłać prośbę o dostęp jeszcze nie dotarłem także dzięki też za to info

PanJan

Podobno jest jakaś zbiórka na Hospicjum? Dopiero wróciłem po L4 i nie wiem co końca o co chodzi, w jaki sposób można dołożyć cegiełkę?

fuks
@PanJan

Do dzisiaj jeszcze trwa zbieranie. Pojemniki są ustawione w kancelarii i tam można zostawiać dary. Generalnie najlepiej żeby były to rzeczy takie jak pieluchy dla dorosłych, podkłady jednorazowe, chusteczki nawilżające czy dezynfekujące, ręczniki papierowe, papiery toaletowe, maseczki jednorazowe, rękawiczki, balsamy, kremy, inne rzeczy do pielęgnacji. Ogólnie potrzebne są artykuły higieniczne. Jak ktoś się nie wyrobił, a chciałby coś jeszcze dorzucić do bodajże jutro się kończy główna zbiórka, tj ta w Zespole Szkół.

@fuks

to jednorazowa akcja czy będzie to jeszcze powtarzane?

fuks
@Nosal

Na ten temat nic nie wiem, nie jestem odpowiedzialny za organizację

@fuks

a no okej myślałem że może masz jakoś więcej informacji na ten temat

@fuks

a można liczyć że jeśli coś takiego będzie to pojawi się też informacja na stronie?

@Nosal

Pewnie na fejsa wrzucą wtedy, tam raczej są info o jakiś akcjach

Kuba

Przyjmiecie mnie jak jestem świeżo po szkole?

Kejso
@Kuba

rozumiem, że w takim razie nie masz żadnego doświadczenia, tak?

@Kejso

Niestety tak, tyle co w szkole co nieco na praktykach ale tak to nic

Kejso
@Kuba

no to może być różnie, ale nie szkodzi wysłać cv

Rolls
@Kuba

a na jakie w ogóle stanowisko chcesz? czy wszystko ci jedno?

@Rolls

Wiesz co, no ja nie będę wybrzydzał, gdzie by się udało, żeby mnie przyjęli, to ja to zaakceptuję

@Rolls

Ogólnie wszystko mi jedno, ale zapewne najlepiej będzie na produkcje

;)

Nie musisz się powtarzać

@;)

Po prostu chciałem żeby wszystko było zrozumiałe chyba to nic złego.

Cyk

Dzień dobry, czy w razie przeprowadzki jest możliwość transferu między oddziałami? mam na myśli oddziały w polsce

kamik
@Cyk

a ile jest oddziałów w polsce? jest w czym wybierać że o to pytasz? bo ja znam tylko dwa i może o czymś nie wiem???

Ko
@kamik

zanim zapytasz warto by wykazać odrobinę inicjatywy i sprawdzić to na internecie.

@kamik

A czy to, że są 2 cokolwiek zmienia? Moje pytanie wciąż pozostaje takie samo. Pozdrawiam.

kamik
@Cyk

no dla mnie zabrzmiało to po prostu tak jakby było ich dużo więcej

Magic
@Cyk

Ciężko powiedzieć...jeśli będzie miejsce na analogicznym stanowisku to pewnie tak, na pewno chętniej przyjmie się osobę, która zna firmę i jej charakterystykę, produkty...ale wiesz, to nie ludzi na goworku powinieneś pytać, tylko u źródła

@Magic

wiadomo że najpierw zapytam u źródła ale najpierw chciałem tutaj uzyskać jakieś informacje jeśli byłoby to możliwe

Magic
@Cyk

Najpierw u źródła, ale najpierw tutaj? Coś się zamotałeś ;) No jak widzisz, my tu nie jesteśmy ci w stanie pomóc, bo to nie nasza działka generalnie.

Stara gwardia

pracuje od dawna i najważniejsze, że mam tutaj poczucie stabilności i wiem, że dopóki wykonuje swoje obowiązki sumiennie, to moja pozycja na stanowisku nie jest zagrożona. przez te lata mogłem obserować zmiany i to jak zakład się rozwija. dużo ludzi się przewinęło, ale zawsze trafiało na naprawdę porządnych, no z małymi wyjątkami, ale czarne owce są wszędzie, nawet w rodzinie. znalazłem tutaj pracę w naprawdę cięzkim momencie w życiu, więc jestem bardzo wdzięczny, że dostałem możliwość pracy przez tyle lat. jakoś tak mnie wzięło na wynurzenia. pozdrowienia wszystkim wysyłam, a zainteresowanym polecam, aby nie czytali za dużo opinii w necie, tylko jeśli serce im tak dyktuje, składali papiery.

czar
@Stara gwardia

nigdzie nie jest idealnie bo każdy z nasz jest inny i inaczej podchodzi do pewnych spraw. jakieś spiecia zawsze się zdarzają. zdziwiony bym był gdyby ich nie było bo to naturalna kolej rzeczy

@czar

e tam jak ktos sie niczym nie przejmuje to i nawet tych naturalnych spiec o ktorych mowisz to nie ma. ja np sie nie przejmuje niczym poza wlasna robota

Gadek

Teraz trochę przesadziłeś. niektórzy chcą mieć też kolegów, czy mieć do kogo buzie otworzyć, a nie tylko praca i praca....

@Gadek

niektórzy chcą a niektórym nie zależy, każde zdanie trzeba szanować

@Gadek

a, jeszcze dodam jedno, żeby było jasne o co mi chodzi przecież pisałem o sobie, każdy przypadek ma jakieś swoje przekonania i potrzeby ja sie zajmuje robotą i tyla, nie musze zawierać przyjazni w pracy, nie jestem takim socjalnym typem ale nikt nikomu tego nie broni niech kazdy tam sobie robi jak uwaza byle robota była zrobiona, bo pogaduchy i jakies kumpelskie sprawy to jedno ale nie może przyćmić tego, że trzeba pracować więc nie uważem, że przesadziłem takie moje własne zdanie mam nadzieje że wyjaśnilem punkt widzenia pozdrawiam

Gadek

Tak, wszystko jasne

Poket

co człowiek to inaczej. dla innych ważna jest atmosfera i koledzy w pracy dla drugich praca na pierwszym miejscu a koledzy to poza miejscem pracy. oba podejścia są okej

Marcino

Witam, czy jest ktoś kto by opisał pracę jako kierowca ce hds. Czy fajnie się pracuje, i w jakich przedziałach godzinowych jest praca?. Z góry dzięki za odpowiedź

Kleks
@Marcino

co to za oznaczenie hds?

Kleks
@Marcino

sory ale nie znam się na tym za bardzo

Adonis
@Kleks

a wiesz że wystarczyłoby to wpisać w internet? bo możesz nie wiedzieć jasne, ale sprawdzić już jak najbardziej

Adonis

HDS to są uprawnienia i to jest skrót od Hydraulicznego Dźwigu Samochodowego

Marcino
@Kleks

To skrót od "Hydrauliczny dźwig samochodowy". Ładuje się nim drewno na ciężarówkę. ????

Dragon

Czy poza podstawową wypłatą są jakieś dodatki?

lulu

tak

@lulu

A możesz w takim razie opowiedzieć jak to wygląda?

Video
@Dragon

tzn co tu opowiadać? no są różne dopłaty i dodatki do pensji ale to zależy od pracy i pracownika przede wszystkim. cięzko przewidziec co i jak będzie po kolei bo różnie

@Video

A jeśli chodzi o kwestię pozapłacowych dodatków..?

Video
@Dragon

czy o tym już tutaj nie było wielokrotnie pisane.. bo daje sobie reke uciąć że tak.. poszukaj a znajdziesz

@Video

Myślałem po prostu że ktoś przypomni, ale jeśli to problem to poszukam

Technik

Witam. Czy w Karlinie zdarzają się oferty dla technika elektryka z upr. Gr1 1kV ED bez doświadczenia w utrzymaniu ruchu, ale z umiejętnościami mechanicznymi? Czy odległość zamieszkania 50 km jest problemem?

@Technik

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia swojej aplikacji. https://www.pracuj.pl/praca/elektryk-kolobrzeg,oferta,1000852998?sug=sg_remote_bd_2_tname_20210406_tgroup_D

Technik
@Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Dziękuję.

moon
@Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

macie oddział w Kołobrzegu?

Fibo
@Technik

Problemem zamieszkania 50 km od miejsca pracy może być dla Ciebie a nie dla firmy, przecież to do Ciebie należy decyzja czy chcesz dojeżdżać

Fibo
@Technik

trochę dziwnie to napisałem.. ale sens jest zachowany chyba

Eol
@moon

Wejdź w ofertę zanim zadasz pytanie.

Eol
@moon

Jest napisane - miejsce pracy: Karlino.

moon
@Eol

Masz rację, sorki

Edo

W jakich lokalizacjach są fabryki Homanita?

anon

Karlino, Krosno Odrzańskie, Losheim

@anon

A to mnie te w Polsce interesowały, myślałem, że może coś jeszczem wie widzę, że tylko te 2

@Edo

że może coś jeszcze ale* nie wiem skąd mi się wkradło "wie"

Blaster
@Edo

Ciekawa taktyka, że pytasz na forum, zamiast wpisać w google, ale no cóż, niektórzy nie lubią dróg na skróty najwyraźniej ;)

Kowal

Dobra firma produkcyjna ma swoje plusy, zdobyłem doświadczenie. Minusy lokalizacja - dużo czasu na dojazdy do pracy. Mój subiektywny punk widzenia zależy od punktu siedzenia.

@Kowal

Ja dojeżdżałem z kolegą do pracy na zmianę także w sumie fajnie nam się to opłacało, no ale akurat mieszkał w pobliżu więc mogliśmy sobie na to pozwolić żeby się dzielić kosztami itp

@Kowal

Ale co do reszty to zgadzam się bo firma godna polecenia

Blaster
@Kowal

Dokładnie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dobrze powiedziane. Mi lokalizacja odpowiada, ale no tutaj nie ma uniwersalnej opinii.

efas

A znalazło by się coś dla technologa drewna?

big
@efas

Znajdzie się ale w Krośnie nie tutaj

Nostra
@big

no do Krosna to raczej kawał drogi z Karlina więc raczej za pracą nie będzie jechał

big
@Nostra

A to już nie moja sprawa ja mówię tylko co wiem i co widzę w ogłoszeniach

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.