Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Homanitek

Praca bardzo lekka, 13:10 sprzątanie maszyny i fajrant. Rano to trzeba się uwijać bo niektórzy kierownicy przychodzą o 7, majster ok, trzyma z pracownikami. Na jednym działa to kierownik przepisuje dziewczyny ze składu reprezentacji w piłce. Jak odpowie, to ma 50 gr więcej przy najbliższej podwyżce. Fachowiec jak się patrzy, a jaki erudyta..... Jak zacznie gadać o sporcie to nie ma końca. Ale jak go zapytasz, czy tak można robić, to mówi że musi to skonsultować na naradzie. Siedzą tam czasem ze dwie godziny a ty człowieku sam decydujesz, tylko jak przyjdzie reklamacja to ci premie uje...... Mówię w Ameryka. Obiadki dają za darmo,idziesz na stołówkę i se siedzisz z pół godz. Potem kawka, parę fajek na pilarki i już 13, przygotowanie do sprzątania. Ale niektórzy kierownicy to nie popuszczaja (usunięte przez administratora)nie poobijasz się.

Arti
@Homanitek

Nie dziw się temu majstrowi , na HDF był nie tak dawno mistrz który trzymał z pracownikami . Już nie pracuje bo był niewygodny.

poniewaz

praca jakpraca. jest wymagajaca to jedno ale tez sa ludzie pomocni jak trzea wiec pracuje sie nawet znosnie. kasa dobra.

M
@poniewaz

No wlasnie ja slyszalam ze kasa jest dobra no ale co to znaczy. Ile moze kobieta zarobic w homanit?

Arti
@poniewaz

Jak niewiele ludziom do szczęścia potrzeba .

MikiMajk

A ja mogę polecić! pracuje na spokojnie, stabilnie, a fajerwerki to w sylwestra

A....
@MikiMajk

Ja myślę że ty od życia więcej nie dostaniesz niż to co Ci da Homan

Topek

Pracuje od lat w Homanicie i widać zmiany na lepsze, myślę, że szczerze można polecić

Pracownik Produkcji

Zaden papiery sprawdzili i tyle

Zadnych pytan

zanzik

daje 5 gwiazdek

fitek

jakos nie narzekam, a to chyba najwazniejsze..pozdrawiam.

dejka

Normalnie sie robi. nie mam z nikim zgrzytow i ok

Notek
@dejka

Potwierdzam, bez problemu raczej. ja przynajmniej mam takie odczuciaa.

Lakiernik

Byłbym zadowolony z pracy na 100% gdyby była karta multusport w zakładzie. Chociaż w części dofinansowana, jest wiele grup aktywnie spedzajacych czas i przy tym młodzi ludzie wybraliby Homanit.

Narwaniec

Sama praca w sobie nie jest zła. Idzie wytrzymać. Mam tylko dwa pytania do pani Izy bo odrazu widać że to ktoś z kadr. Gdzie podziały się podwyżki przy podpisaniu nowej umowy? Czy wy naprawdę myślicie że 14 zł brutto/h to odpowiednie pieniądze? Dla pracownika co stracił już parę lat dla tej firmy. Od stycznia najniższa krajowa będzie większa.

Rony
@Narwaniec

przeciez widac ze to jest moderatorka strony a nie wymyslaj juz z jakas kadrą..ludzie :)

Jakotako

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podwyższyć wynagrodzenie. Wszystkie inne niedoskonałości w firmie przestaną istnieć .... A firma jak i ich zarządcy będą usmiani i bogaci :)

Xxx

Troche. wczesniej narzekalem na zaklad ale uczciwie trzeba przyznac robi sie normalny zaklad kadra kierownicza jak by bardziej ludzka zarobki poszly w gore podejrzewam ze naj lepszy pracodawca w rejonie polecam

Adik
@Xxx

Czlowiek robi swoje ale tez chce sie czuc w pracy w miare dobrze i wedlug mnie tu tak jest.

Stacch

Nie mam zastrzezen co do samej roboty. czlowiek wstaje, idzie do pracy i robi swoje. no generalnie nie ma zle.

bolik
@Stacch

Potwierdzam grunt to wejsc w ryttm pracy!

Parafinka
@Stacch

To się widzi u pracowników pełne zaangażowanie może troszeczkę przecinają z telefonami ale to nie jest tak nagminne jak spanie w wózkach na lakierni tam to jest dopiero niby wszytko jest Ok płytę lakierują ale to i tak nie przeszkadza nie licznym na relax w pracy, co nie przejdę przez lakiernie to jakiś spioszek się znajdzie. Swoją drogą istna "kamasutra" ilość pozycji w jakich można się zrelaksować w wózku jest naprawdę liczna :)

Yooo
@Parafinka

Ha ha ha to nie tylko na lakierni. W całym zakładzie tak jest.

swietlik

No scian tekstu nie ma co pisac po prostu normalna robota..

Orcio
@swietlik

no bo prawda jest taka, ze jak ktos jest zadowolony z roboty to chodzi do pracy i robi swoje i nie ma czasu na pisanie niewiadomo czego. konkretna robota, kazdy wie na czym stoi i juz

xxx

(usunięte przez administratora) wymyśliła stawkę śrędnia , a może lepiej ,na kwicie pokazać nam które miejscem mamy pod względem dochodów w firmie bez nadgodzin ?, z uwzględnieniem wszystkim pracowników czyli biura również ?

Iza

@Rumcajs, ogłoszeń na nowych pracowników do firmy Homanit jest sporo i rzeczywiście wszystkiego można dowiedzieć się z ich strony internetowej. Czy takie zapotrzebowanie na nowych pracowników wynika z faktu rozwoju firmy? @Pracownik, z tego co piszesz wynika, że firma ta działa uczciwie, z pewnością jest to na plus dla wielu osób, które chcą się tam zatrudnić.

Jurzek

Jakieś oferty? Ktoś coś? Każda informacja na wagę złota!

iki
@Jurzek

zawsze mozesz formularz wyslac na ich stronce i czekac na jakis odzew

Rumcajs
@Jurzek

Widzialem na slusarza, spawacza, elektryka i chyba do sortownii. na ich stronce sobie zobacz dokladnie.

miko
@Rumcajs

oo dzieki mnie tez sie takie info przyda

Praca ok ,jak ktos woli pracowac na czarno po 10 godzin to nie jest zaklad dla niego tu wszystko tylko zgodnie z prawem , a zarobki srednie jak na nasz region przy limicie godzin min ponad 2100 netto

Iza

@Metiu, dziękuję za Twoją wypowiedź na temat pracy w Homanit Polska, mógłbyś jednak ją trochę bardziej rozwinąć? Z Twojego komentarza wynika, że cenisz sobie tego pracodawcę, za co konkretnie? Będę wdzięczna jeśli uargumentujesz swoją wypowiedź.

Metiu
@Iza

Witaj. To jest proste praca jako czynności wykonywane są ok troszczeke górzej z warunkami pracy nie mówię tu o socjalu lecz o powietrzu itp... skupił bym się ka kierownictwie tu tkwi problem.

MetiuPrawdziwy
@Metiu

Czemu uzywasz mojego nicka? Ja pisalem wczesniej, ze jestem w miare zadowolony z pracy i to podtrzymuje. Ktos tu ewidetnie probuje stworzyc zamieszanie..

Dioda
@MetiuPrawdziwy

O jakim zamieszaniu mowa ?? Ale skoro za zamieszanie masz liczne zaniedbania to... wiem że zaraz pani Izabela zapyta "Co masz na myśli " albo "rozwiń swoją wypowiedź" więc już teraz napiszę że nie ma sensu bo ludzie w tym zakładzie mają (usunięte przez administratora) I tyle w temacie mają zgadzać się różne liczby wartości i tyle nie ważne jakim kosztem. Hmmm w sumie po co męczyć się w tym zakładzie w pobliżu jest pełno zakładów pracy i czekają na nas :)

telek
@Dioda

no to komus sie nie podoba to zmienia, ja np siedze bo nie czuje sie tu zle

luxik

ja nie mam tu z nikim problemu, dogaduje sie ze wszystkimi

Gzys
@luxik

Mam podobnie.

Iza

@Metiu , dziękuję za Twoją odpowiedź. Piszesz o złym powietrzu jakie towarzyszy pracownikom w firmie Homanit Polska. Czym jest ono spowodowane? To dosyć ważna informacja, szczególnie dla tych, którzy mogą być zainteresowani pracą w tej firmie jednak powietrze nie będzie im służyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Karlino

• Jak się pracuje w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Homanit Polska Sp. z o.o. Sp. k.