Opinie o Brand Springs Poland Sp. z o.o. w Ruda Śląska

counter
3 27 61 5 1
Sylwi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Omijajcie szerokim łukiem ten zakład.Kobiety muszą dźwigać skrzynki i przerzucić w sumie ponad dwie tony na paletach produktu do wysyłki i stać przy gorących piecach,a mężczyżni sprawdzają i montują lekkie sprężynki.co by było dobre dla przedszkolaka.Wypowiedzialam umowę po paru miesiącach przepracowanych.szkoda ze firma stworzyła taką politykę a widziałam tam potencjał Z całym szacunkiem ale emeryci i grupy niepełnosprawności nie udźwigną sami tej firmy.

Jaro Nowy wpis

Firma dla desperatów,leni,tuków,niewykształconych bez perspektyw , jest mała garstka ludzi,którzy są na naprawdę wysokim poziomie ,niestety takich firma tam nie docenia. Zwolnienia lekarskie,kolesiostwo,kapowanie,patologiczne związki partnerskie... są na porządku dzienny. Nie przedłużyli mi umowy bo byłam niewygodną osobą -nie potrafię liderom wchodzić do tyłka niestety. Żal mi tylko młodych ludzi ,którzy tam pracują na produkcji ,niektórzy mają nawet magistra hahahaha ,widocznie mają bardzo niską samoocenę iż pracują na 3 zmiany za 2200 netto,no ale cóż papieru nie ma w toalecie to tym dyplomem mogą sobie ....

Tak3Nie
Ina Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Niestety będę zrezygnowała z pracy.Nie mogę odnaleźć sie w śród starych wrednych i falszywych plotkar i kadry z grupa2 niepełnosprawności.Ciekawa jestem kto w tej firmie ma pracować.Nie mogą dźwigać,stać za długo.Dobrze że plotkować i wypłaty mogą brać.Nie polecam.

Tak6Nie
Praco Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Brak mozliwosci rozwoju i przejscia pod firme,niskie zarobki.Firma nie dla młodych chcących się rozwijać ludzi a szkoda.Nie przedłużam umowy z tą firmą gdy mi sie skończy.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pati

Czy będzie jakiś postój związany z wirusem? Wiecie coś?

Tak1Nie1
Anonim
@Pati

Nie będzie gdyż pan P. D liczy tylko na ilości

Ania
Nazwa działu: Produkcja

Firma Brand Springs nie daje możliwości rozwoju dobrym pracownikom,ogomna ilość dobrych pracowników sama odeszła.Nie ma możliwości pracy bezpośrednio pod Brand Springs,wszystkie liderki,kontrolerzy jakość,pracownicy produkcji są zatrudnieni pod firmy zewnętrzną U*D lub U*G.Ogromny hałas i huk na hali,zapylenie.Wynagrodzenie 2100 na rękę przy pracy trzy zmianowej.Kontrolerki mają w umowie monter elementów sprężystych.Liderki wymalowane jak na bal przebierańców ,wszystkie kolory tęczy na buzi.Firma stawia na emerytów i rencistów oraz osoby z stopniem niepełnosprawnosci.Brak zaplecza socjalnego.Nie polecam

Teresa

Jeśli rzeczywiście w Brand Springs jest tak jak opisałaś, tj. pracodawca krzyczy i manipuluje, to moim zdaniem dobrze byłoby rozważyć zgłoszenie gdzieś tego typu sytuacji. Czy w firmie jest dział HR? Macie możliwość zgłoszenia uwag anonimowo?

Tak3Nie
Anonim
@Teresa

Witam. Ja pracowałam w tej firmie i Ja nie narzekam ;) A nawet tesknie za ta firmą :( Żebym miała możliwość to Ja bym wróciła tam... Ale niestety mieszkam ponad 500 km od Katowic

TakNie3
Zoska
Nazwa działu: Produkcja

Pracodawca godny polecenia. Prężnie rozwijającą się firma z perspektywami. Miła atmosfera, możliwość rozwoju i szkoleń.

Tak2Nie3
@Zoska

Jakie szkolenia , pomijam BHP ????

@Zoska

Fajnie, że wspominasz o szkoleniach i możliwości rozwoju, bo to z pewnością ważne dla osób starających się o pracę. O jakich dokładnie możliwościach tutaj mówimy? Mogłabyś nieco rozszerzyć ten temat? :)

TakNie

Jakie wartości są cenione w Brand Springs Poland Sp. z o.o.?

Bakalia
@Pytanie

Sumienność, dokładność i chęci do pracy.

Nieznajomy
@Pytanie

Żadne wartości!!! Ogólnie mają człowieka za nic. Nie warto się starac. Kierownik produkcji tylko wymaga. (usunięte przez administratora)obiecuje i nic.

@Nieznajomy

@Nieznajomy Dlaczego tak twierdzisz? Jesteś źle traktowany w Brand Springs?

Michał

Chciałabym dowiedzieć się więcej o wymiarze godzin, która oferuje ta firma, ktoś coś ?

@Michał

Podbijam Twoje pytanie, tym bardziej, że nie udało mi się znaleźć ofert pracy Brand Springs Poland w sieci. Może ktoś z użytkowników forum http://GoWork.pl ma wiedzę, czy firma zatrudnia aktualnie pracowników i jaki jest wymiar godzin pracy, oraz zechciałby się podzielić tymi informacjami?

Fedra

W systemic 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6

@Fedra

Powiesz, jak wygląda kwestia zmian, czy grafik jest odgórnie ustalony, czy można coś zmieniać i dostosować godziny do swoich możliwości? Jak wygląda sprawa dodatków pozapłacowych? Liczę na więcej merytorycznych wypowiedzi.

@Teresa

Teresa jesli sa trzy zmiany to czwartej raczej niebedzie , co to sa dodatki "pozapłacowe" ??? Klepanie w ramie ??? Jakiej merytoryki oczekujesz?? Tu filozofi niema

Wymiar pelny czyli 8 godzin , czesem nadgodziny

Expracownik
@Teresa

Ogolnie pracujesz od pon do pt 3 zmianowo, nie ma dostosowywania chyba ze masz dobre uklady z kierownikiem, poza pensja dostaniesz jakies ochlapy

Robert
@Teresa

Oferta prawie co chwile pojawia się na OLX, np. z agencji Manpower i szukają "Monterów/monterek", ale z tego co się tutaj czyta większość na montażu to kobiety, a faceci przy piecach.

@Robert

Płeć pracownika nie powinna mieć znaczenia w pracy. A wiesz może, jaką umowę oferują? Będę wdzięczna za więcej informacji o Brand Springs.

Basic
Nazwa działu: Produkcja

Czy pracuje ktoś z Bytomia w Siemianowicach?Mam pytanie jak dojeżdżacie bo tam tylko jeździ jeden autobus 91 masakra jakaś. Proszę o odpowiedz.

Zołza

Ogólnie pracuje tam banda przegrupowanych plotkar... tak zwany monitoring starych pracownic które nie mając co robić patrzą tylko na ręce i lecą do kierownictwa donieść o byle g.... same niestety lażą i co chwila obgaduja każdego po kolei zamiast.... Nowym osobą też trzeba współczuć bo zazwyczaj mało kto chce pokazać im o co chodzi żeby mogły się szybciej odnaleźć w robocie kierownik też sprawiedliwy jest... Haha ale chyba tylko dla tej większości lizodupow.... Ogólnie podsumowywujac robota nie jest zła ale większość pracowników nadaje się do tarcia chrzanu;D pozdrawiam brandowska patologię miedzyludzką żebyście się tak stare plotkary zesraly na rzadko hej :D

Tak24Nie
Bober

Moze I plotkary ale dają

Zuch
@Zołza

Mam pytanie a jak wyglada praca na tych pierwszych maszynach ktore wytwarzaja sprezyny? Zastanawiam się nad zmiana pracy, wlasnie na ta maszyne, szkolenie w niemczech itd. Czy sa jakies socjale w tej pracy? Wczasy, multisporty czy cos? Premie itd?

@Zuch

Tam możesz kopa w.... dostać w najlepszym razie bilet do legendii w listopadzie

new
@Zuch

Głownie dostajesz proste sprezyny ktore zakładasz na 1 lub 2 haki w zaleznosci od sprezyny i wszystko jest wkładane do pieca na okreslony czas i osoba lub dwie osoby gotowe schłodzone sprezyny sciagaja z hakow .Potem idzie to przez dalsze procesy produkcji. Są różne piecie, zależy na który piec Cie przydzielą. W tej firmie pracuja już półtorej roku nie było zadnych multisportów, masz tylko premie frekwencyjna oraz stażowe a premie za normy wprowadzają już rok . Więc powodzenia.

Sprezyna
@new

A ty jestes na tych maszynach cnc Co nawijaja ten drut na sprezyne?? Jesli tak to napisz cos wiecej o samej robocie...

basic
@Zołza

Napisz proszę w jakich godz.się tam pracuje?

Alvin

Uwaga na oferte operator cnc!!!! Chca wyslac do niemiec na jakies szkolenie 2 mce za polska stawke a proponuja 2500-2700netto hahaha a do tego strasza karami jak po szkoleniu znajdziesz cos lepszego to 12tys euro kary Bo lojalke sie podpusuje!!!! Szukaj a naiwniakow desperatow do tego robota straszna na lini sam i cala linia do obslugi. piec maszyna za 3 sie (usunięte przez administratora) jak to w polandi

Tak2Nie2
@Alvin

To idz do biedry na kase , będziesz miał bardziej ambitną prace , I kliętów na lini

Fifi

Praca nie jest zła. Za to ludzie robią co chcą, np.liderka że zmiany B jak jest na popołudniu zamawia jedzenie dla siebie i swoich pupili i ma dodatkową przerwę. Jak inni pracują ona wychodzi z pupilami i siedzi 25 minut na jadalni dodatkowo czyli wszystko jej wolno a innych się czepia jak pracują. Niech sama się weźmie do roboty, tylko obraduje i nic nie robi.

Tak14Nie1
Zainteresowana

Moze ktos wie jak sie pracuje w tej firmie i ile mozna zarobic ? Dostalam propozycje pracy w Siemianowicach Sl.Niewiem czy warto za 2100 brutto zaczynac czy sa jakies później podwyzki,premie?

Tak10Nie1

speed3711
@Zainteresowana

Nie ,nie warto. Więcej zarobisz np. w biedronce i lidlu i nie jest to produkcja .

Anna.
@speed3711

Tak się zastanawiam jak żyliście jakieś 10 lat temu,gdy zarobki były dużo niższe.Tak to jest gdy pracuje się na samochody,smartfony,komputery i inne duperele.Jesteście niewolnikami swoich zachcianek.

@Anna.

Dokładnie. 10 lat temu w sklepie pracowałam za 860 zł i potrafiłam z tego odłożyć połowę. Pracuję w tej firmie 3 tygodnie i jest dobrze. Nikt jeszcze nie wymaga od Ciebie normy, zaczynasz pracę za 15 i kończysz za 15. Fakt, trzeba się napracować, ale gdzie jest lekka praca? W sklepie? A może w banku gdzie jeszteś tylko słupkiem. No ale przychodzą takie księżniczki do pracy, co popracują 2-3 dni i mają dość. Nie jest to najgorsza praca, ale jest dobrze.

Tak5Nie2

anonymous
@Lena

drugi miesiąc pracy i już za niewyrobienie normy cię zwolnią, a normy są dosyć wysokie w tej firmie, wiem bo pracowałam i bynajmniej księżniczką nie jestem

@anonymous

Wybacz, ale masz złe dane. Nie wywalają Cie za normy po 2 miesiącach. Ja przez 2 miesiące nie wyrabiałam normy i pracuje dalej. Wiadomo na jednych sprężynach wyrobisz normę a na innych nie. Na to czy Cie wywalą czy nie jest uwarunkowane tym jak podchodzisz do pracy, czy się nie opierdalasz, jaki masz stosunek do współpracowników, czy pomagasz, czy starasz się wyrobić normę itd...Przychodzą dziewczyny co po 2 dniach wyrabiają już normę. Normy przecież są po to by ocenić tylko Twoją wydajność pracy i są w każdej pracy na produkcji. Albo masz normy albo akord.

niki
@Zainteresowana

(usunięte przez administratora) 2100 brutto hahahahahaha chyba ten post pisalas w 1997 roku nie w 2017....boazsie wierzyc nie chce

Iaa
@Lena

Śmiech na sali ???? z 860zl połowę odkladala na miesiąc. To chyba suchy chleb jadlas i żadnych opłat nie płaciłas. Zastanówcie się ludzie, co wy piszecie za bzdury ????

Your doom

Moje sugestie dla Brand Springs Poland Sp. z o.o.: Wywalić dyrektora psychopate na pysk

Tak18Nie
Zainteresowana
@Your doom

A to opinia o oddziale w Siemianowicach?

Ulpil
@Your doom

Jakiego dyrektora? Można inicjały? Czym zasłużył sobie na taką opinię?

Zbychu z pitulic

Praca dla ludzi chorych umysłowo. Co drugi powinien się leczyć psychicznie. Jeden się znęca nad drugimi. Nie ma szafek dla nowych. Pracowałem tam parę miesięcy i nie polecam. Praca dla desperatow. A liderki wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają. I nikt się tym nie interesuje że wychodzą w czasie pracy do domu i nieodpracowują godzin na wszystko im wolno.

Tak6Nie

Beata

Co możecie powiedzieć na temat praktyk i staży oferowanych przez Brand Springs Poland? Minimalny czas trwania to sześć tygodni. Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jeżeli tak, to zachęcam Was do podzielenia się swoim doświadczeniem, aby pomóc innym znajdującym się na początku ścieżki zawodowej.

Niedoszły pracownik

Brak szafki na odzież,ubrania kazano zostawić w szatni bo przecież nic mi się z nimi nie stanie. Zakład przed świętami ma wolne o czym pośrednik pracy nie informuje,także polecam się teraz zatrudnić jeśli chcecie przesiedziec 2tygodnie na darmowym urlopie w domu

Tak6Nie1
ola tomasz

Nie masz 100-110 % to zostajesz zwolniony Niemiec tego dopilnuje .

Assistant

Niestety wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to 100% prawdy. Najgorsze jest to, że była tutaj jakiś czas temu dość obszerna opinia, która jak widzę została usunięta. Wątpię, że została usunięta przez samego autora, więc śmiem sądzić, że dyrektor prawie zszedł na zawał i kazał ją usunąć. Jako były pracownik również wyrażę swoją opinię. Nie chcę się zbytnio rozpisywać, chociaż to dość trudne, po tych wszystkich ekstremalnych przeżyciach, jakie mogą was tam spotkać. Powiem tyle, że choćbyście stawali na rzęsach to i tak nie zostaniecie docenieni. Co najwyżej kopa w (usunięte przez administratora) możecie dostać. Nie ma tam za grosz szacunku do pracownika. Jest grupka bardzo "specyficznych" osób, która zawsze życzliwie doniesie kierownictwu o wszystkim, mimo że sama ma wiele za uszami. Jeśli nie jesteś zatrudniony po znajomości, to delikatnie mówiąc będziesz traktowany jak śmieć. Nie można tego chyba ująć w inny sposób. A jak jesteś nie daj Boże "niewygodną osobą", która za dużo chce wiedzieć, albo za dużo gada, to reszta tak próbuje Ci zniszczyć psychikę w każdy możliwy sposób, żebyś sam się zwolnił. Dlatego tak często są zwolnienia w tym zakładzie. Nie dlatego, że jakieś "księżniczki" nie dały rady bo się przekonały co to prawdziwa praca. Wiele wartościowych pracowników zwolniło się stamtąd bo psychicznie nie dało rady z tą patologią. Sorry ale inaczej się tego nazwać nie da. Przychodzisz tam jako pracownik z jakimiś perspektywami, zmotywowany i chętny do pracy, a odchodzisz jako zniechęcony do życia człowiek ze zrytą psychiką. Poza tym nie mam pojęcia jak ten zakład jeszcze funkcjonuje, jak udało mu się przejść przez wszelkiego rodzaju kontrole dokumentów, sprzętów itp., ale albo musieli dobrze dać w łapę, że takie przekręty przechodzą im płazem, albo osoby kontrolujące są głupie i ślepe... Nie pozdrawiam

Tak10Nie

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Brand Springs Poland Sp. z o.o.? Napisz o tym!

Tak9Nie

@Administrator

Wiarygodne opinie negatywne są usuwane chyba na prośbę dyrektora. kilka miesięcy temu napisano tu o mobbingu i skandalicznym szykanowniu przez psychopate w randze dyrektora i cały wątek znikł. Więc jeszcze raz: nie polecam, bo trzymajcie się od nich z dala jeśli nie chcecie pisać raportów o wszystkim co robicie w pracy z dokładnością do 15 min. Nie chcecie być szykanowani, a chcecie normalnie pracować w dobrej atmosferze. Psychopata w niebieskim wdzianku wam tak umili, że nerwica i depresja będą do wielomiesiecznego leczenia.

Tak9Nie

Słoneczko3021987

Uważajcie na Ilone Machnik bo to najwieksza złodziejka ukradla mi telefon i do tej pory mi go nie oddała

Tak18Nie

Wit

Nie fanzolcie leniuchy .

Adam

@Lena, a powiedz co myślisz przez to, że praca nie jest ani za ciężka ani za łatwa. W jakich sytuacjach występuje ta zależność? Czy osoby, które bardziej starają się w pracy mogą liczyć na jakieś bonusy? Jeśli tak to czy mogłabyś przybliżyć tutaj trochę system premiowania w Brand Springs?

Pracownik roku

Jak wy (usunięte przez administratora) jo tam robia już jakiś czas i dobrze mi się robi sama produkcja to nie jest to jest pół produkt lekko robota to nie jest ale tyż chyba nie idziecie na plac zabaw ? w końcu idziecie do roboty a tym wyżej coś widocznie nie pasowało może nie jebali po 12 godzin na budowie na budowie wiadomo więcej kasy ale tam (usunięte przez administratora) wiec nie rozumiem słowa "gówniana robota " dobra robota wiadomo lekko nie ma ale ciężko też nie mianowicie niczego niema od razu 2-3 dni to nie dużo trza porobić miesiac 2 moze 3 i w końcu się w chodzi w dryg i tyla w temacie najlepiej ludzie NIE SŁUCHEJCIE NIKOGO IDŹCIE OBOCZYCIE I TYLA .

Tak15Nie
@Pracownik roku

Zagaszam się. Jak się starasz, robisz swoje, do tego pomagasz innym to nie ma żle. Praca nie jest lekka ani nie jest ciężka. Ja tam pracuje już ponad 4 miesiące i jestem zadowolona. Liderzy w porządku, pracownicy też. No i zmiany są tak ustawione by każdy zdążył na autobus :)

wuszt

fajna praca rozdają za darmo krupnioki na start

achim

gówniania robota nie polecam, nikt tam długo nie wytrzymuje

Tak21Nie

Zostaw opinię o Brand Springs Poland Sp. z o.o. - Ruda Śląska

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Brand Springs Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Generała Hallera 18A