Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Lublin

Opinie o Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Dynem

Czy Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II potrzebuje jakichś ludzi do pracy?

mikołaj

miałem okazje pracowac i całe szczescie ,ze przez krótki okres czasu . Kierownictwo wiecznie zapracowane ale gnębieniem pracownika. Względy ma tylko ten kto jest zatrudniony po znajomości ,a reszta jest wyśmiewana i poniżana ale podziwiam tych ludzi co jescze mają siłę tam pracowac . Wielki Szacun .

Zostaw opinię o Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II