Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Lublin

Opinie o Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

kamrfu

ja własnie @damian chcę być ich pracownikiem, ale zdają sobie sprawę jak zapewne restrykcyjne i wysokie mają wymagania, bo to jednak jest przecież uniwersytet. poza tym skoro mają patronat ministerstwa rozwoju to jednak to podnosi prestiż i poprzeczkę

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie