Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

kalifornia blue

To się zapisz do big brothera,możecie nam naskoczyć,jesteśmy chronieni i nietykalni,wyrocznia się znalazła.

proletariat

Niech zyja zwiazki zawodowe!!! Ktore juz dawno nas pracownikow sprzedaly, niech zyja!!!Niech zyje ich przerazajaca bezsilnosc!!!Dziekujemy za wsparcie i walke o los pracownikow .Nie robcie nic, czekajcie dalej!!!

bolek

Czesc dawni koledzy, czy w tej firmie pracuje jeszcze ten konfident ktory mnie sprzedal i wsliznal sie na moje miejsce? Czy dalej,, strzela z ucha"niby dobry kolezka,uwazajcie na niego! Pozdrawiam stara wiare. Bolo

Robert

Potwierdzam kolegi stwierdzenie"KIEROWCY Z DOŚWIADCZENIEM JEST Roboty DO Bólu".W moim przypadku mam tylko parę kilometrów dalej do pracy i nie trzeba umierać z głodu na zasiłku.Dla kierowców pracy jest bardzo dużo i nie trzeba się tak naszarpać jak na sekundowej.13j

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
aaa

To że w firmie pracują osoby które są w jakiś sposób ze sobą spokrewnione to nic chyba nagannego ? Pracujac w firmie zauważyłam ze ktoś,kogoś polecał do pracy. W niektórych przypadkach są to naprawdę bardzo dobrzy pracownicy.Ich powiązania nie mają większego znaczenia ,każde robi swoją robotę i już.

Wyższe czy licencjat ?? bo to różnica, czy w czasie robienia licencjatu jak większość spadów z BH

dociekliwy

Do tego pana uczonego, ile matka jajek sprzedala na twoje studia wieczorowe? Czy pol wsi sie zlozylo, bo un taki ucony byl, najmundzejsy z calej wioski I wyslali takiego do stolicy, co by kierownikiem zostal badz dyrektorem, no I udalo sie burak na szczycie, hura, hura.Czy mozesz szanowny mgr wylizal kilka tylku, bo w tym dobry jest jak widac (usunięte przez administratora) by z podsiebie zjadl,naburmuszony, nadety w sobie indor, oslepiony chora ideologia.Zgadzam sie z przedmowca, jeszcze bedziesz do tego krzyza legl, , przyjdzie I na ciebie czas, ,predzej niz sie spodziewasz.

moher

Nie wycieraj sobie twarzy krzyzem!Jeszcze przyjdzie czas ze za nim zaplaczesz, jak to mowia,, w spadajacym samolocie nie ma ani jednego niewierzacego"z toba bedzie to samo magistrze.Moze I postawimy krzyz a co prezes juz zmienil wiare na muzumlanizm przeszedl, zeby sie przyoodobac austryjackim turkom? Drogi magistrze lepiej wlasnie w pokorze zacznij sie modlic, ,zeby ci robole z ktorych sie nasmiewasz I nie szanujesz, tylko pisali, a nie przeszli do czynu, bo wtedy naprawde zasilisz grono calej rzeszy takich uczonych jak ty, na posredniaku.

drogi madralo per panie mgr inz dr hab z beverlly to ze masz wyzsze wyksztalcenie nie daje ci prawa do oceniania innych bo nie szkola uczy a zycie...masz ten swoj dyplom i co ? i zeby nie laskawy ksiaze od dvd to gdzie bys skonczyl z tym dyplomem inteligencie ? ludzie ktorzy pracuja od lat w tej firmie powinni byc dla was bezcenni bo za reszte zaplacicie karta maestro :) to ci ludzie pracowali na ta firme to ci ludzie maja wiedze co i jak -na studiach tego nie ucza i to ci ludzie ktorzy w koncu nie wytrzymaja sprawia ze takie gamonie jak ty podlizuchu pojada na taczkach tam gdzie ich miejsce....jak by ci przyszlo stanac na produkcji albo wyjechac na plyte to bys musial pampersa zalozyc bo bys sie po godzinie zes...al i wtedy by ci sie ten dyplom w koncu przydal bo mogl bys sie nim podetrzec mysle ze za duzo juz sie dzieje w tej firmie i koniec jest bliski bo naczelny wodz robi co chce a szefostwo daleko i obchodza ich tylko wyniki tabelki i wykresy na ktorych jasno widac czy w gore czy w dol interes sie posowa wiec kosztem pracownikow fizycznych ktorych sie zwalnia a zatrudnia sie ukraincow ,na cieciah premii itd wskazuje sie ze firma ma sie dobrze a na miejscu prawda okazuje sie duzo bardziej drastyczna .....

kondor

Oooo! A kimże to jesteś, że wertujesz papiery pracowników?! Skąd ta wiedza?! Czyżby kadry..? Bo jeśli nie, to sprawa staje się poważniejsza, jako naruszająca Ustawę o GIODO, a to już kwalifikuje się do Prokuratury! Z kolei to, że masz "dyplom" nie świadczy o tym, że masz wiedzę, zwłaszcza o specyficznej pracy cateringowej dla linii lotniczych! Widać niezbyt dokładnie pouczył cię twój Pan, czym się chwalić, jak bronić skarlałej namiastki LotCatering-u, jak bronić swojego Dobrodzieja... Sporo jeszcze przed tobą, jak i resztą "zwodowców" od "komu, komu tanio kasetę video pożyczyć"... Sporo, bo i taczki gotowe, pośredniak zaciera ręce, a może i inne niespodzianki..? Miłego studiowania swoich "dyplomów" ;) Poki co (sic!), baw się dobrze, zgodnie z: "Śmiejmy się! Kto wie czy świat potrwa jeszcze trzy tygodnie? (Pierre Augustin Beaumarchais)

beverly crew!!!!

i jeszcze jedno ja przynajmniej mam wyzsze wyksztalcenie wiec wypraszam sobie wyzywanie od nieukow,,,a jak popatrzymy po waszych papierach to nie jest dobrze bo w wiekszosci zawodowki macie wiec kto tu jest nieukiem to odpowiedz sobie sama....kolejna brednia ze posredniak juz czeka na pracownikow z beverlly -gooowno prawda po co im posredniak skoro jeszcze duzo miejsc jest w do &co :))))) najwyzej sie porzadki po wakacjach zarzadzi i tyle .....

beverly crew!!!!

ha ha skoro w bogu widzicie nadzieje to sobie krzyz przed firma postawcie:)

była...

No cóż... wypowiedzi śmietanki świadczą tylko o tym że firmą kierują głupcy, którzy jak sami przyznają za nic, czyli brak doświadczenia, biorą "przyzwoitą kasę". to powinno dać do myślenia właścicielowi firmy (ale jak widać nie daje). Pracownikom, doświadczonym a niedocenianym życzę wytrwałości, a nierobom - szkoły - bo marnie będzie z wami nieukami. Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy - i w Bogu nadzieja...

ktoś

Do beverly crew!!!! żenada :(

ktoś

wogóle żal czytać twój tekst :(

torro

Podobno w jednym z pośredniaków przygotowują się na przyjęcie desantu... z Beverly Hills! To akurat dobra wiadomość dla Słońca Cateringu i jego pretorianów, gdyż poszukiwani są wybitni specjaliści od "kasetę tanio wypożyczę" do rozładunku stojących na bocznicach wagonów kolejowych..! A więc czuj duch mili spece z kaseciarni i za "sipę chyć" :) Czego serdecznie wam życzę!

kondor

Ludziska, pora działać! Taczki naoliwić, wyczyścić porządnie - wszak nie byle czyj odwłok mają wieźć ;) Głowy do góry, odważne postulaty i żądania - już nie prośby! Niech LotCatering odzyska należne mu miejsce, niech wracają wysłani przez Jaśnie Bev-Hilla na bezrobocie Wasi koledzy i koleżanki! A Paniom i Panom, tak z Ukrainy, jak i z kaseciarni podziękujcie za dotychczasową "współpracę"... Zwróćcie się do posłów (dlaczego by nie z PiS..?!), do central związkowych z prośbą o wsparcie, do dziennikarzy z prośbą o ujawnienie tego, co powinno już dawno być ujawnione! I MUREM stańcie, w każdych okolicznościach, za kolejnym wytypowanym przez Jego Upadłość do zwolnienia - M U R E M!!!

kursk_crew

naczelnego wodza. Jeśli nie zrobicie nic,aby to skończyć,to proszę was róbcie i nie płaczcie po kątach jak mówi kolega beverlly_crew,przyzwyczajacie się do stawek proponowanych 10zł brutto i nie liczcie na współczucie i litość,jeśli wystarcza wam praca za miskę,albo liczycie,że przyzwolenie będzie trwać wiecznie i że zwolnili kolegę nie mnie,i myślicie,że was to nie dotyczy,zamknijcie się i czekajcie na zbawienie które nigdy nie nastąpi,cudów nie ma. Pozdrawiam kursk_crew

beverly crew!!!!

w odpowiedzi na pytanie co robilem w wypozyczalni chcialem powiedziec ze to samo co tu tataj czyli nic i bralem za to przyzwoita kaske bo chyba na tym to polega zeby zarobic a sie nie narobic ,boli was to ze to nie wy siedzicie i nic nie robicie tylko my. smiejecie sie z tego ze prezes sprawdza smietniki i ze z wolnego przyjezdza ale to nie zawrtosc smietnika jest najwazniejsza a to ze wiadomosc iz prezes jest w firmie obiega zaklad lotem blyskawicy i zbieracie te swoje leniwe tylki do roboty w koncu a nie tylko -papierosek i ploteczki- jedno wielkie kolko gospodyn wiejskich sie zbiera i gadu gadu . natomiast jezeli chodzi o to ile kredytu mam do splaty jeszcze to cos ponad 200 tys ale spokojnie splace i nie wroce do mamusi nie musisz sie martwic .a tobie ile zostalo?-a nie przepraszam ty nie masz kredytu do splacania bo na ojcowiznie mieszkasz pewnie a o zdolnosci kredytowej to mozesz zapomniec przy swoich zarobkach:)

lotnik

a kredyciku, ile ci jeszcze zostało do spłaty?obawiam się,że będziesz musiał wrócić do mamusi

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering