Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

aaa

Ciekawość pierwszy stopień do piekła ..... :-)) !!!!!

Paw

W jakiej konrencji dostałes prace w caterigowej ,czy na lotnisku

biały kieł

Statek tonie. Choć miał być niezatapialny. Kapitan miejsce w szalupie pewnie już zabukował, w której wioślarzami będą jego najwierniejsi. A załoga? Ano, RATUJ SIĘ KTO MOŻE!

@biały kieł

Mnie się udało. Dostałam pracę w konkurencji. Stała praca, dobra pensja, atmosfera bez strachu i inwigilacji. To wysoki poziom, czego nie ma w DO & CO.

torro

"Ciemność! Ciemność widzę! Widzę ciemność!" chciałoby sie zakrzyknąć widząc "postępy" Jego Kasetowości w konsekwentnym dążeniu do likwidacji DOCO... Jeszcze tylko mały wisiłek i rzutem na taśmę dopnie swego: wartość firmy spadnie do zera, co nota bene jakoś w niczym związkowcom nie przeszkadza..! Czyżby "ciemność" ich już ogarnęła?!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
HONEST

Czy ktokolwiek z pracowników zna historię DO & CO. Jak działają w innych krajach. To nie jest zacna firma, któż inny by kupił maleńki LC.. poczytajcie strony pracowników DO CO(usunięte przez administratora)zobaczycie jak fatalna jest ta firma. Nie należy liczyć na cud, ale jkak ktoś napisał to już (usunięte przez administratora).

dno

K.W JEST ŻOŁNIERZEM A NIE CUDOTWÓRCĄ. Bierze pensję za likwidację zakładu, a nie ZA rozwój. Pensje obniża, aby koszt odpraw był mniejszy. Ludzie, kiedy zrozumiecie, że Prezesi są rozliczani za cyfry na papierze a nie za menu, piękne posiłki itd. Radzę Wam, szukajcie pracy, konkurencja wchłonie ten zakład. Ostatni zgasi światło. Było (usunięte przez administratora)wielu...

spokojnie już na lotnisku jest firma konkurencja ( szuka ludzi wykwalifikowanych) a za 2-3 miesiące wejdą jeszcze dwie. Poczekajmy i dożyjmy klęski bolszewika,- niech żyje wolna konkurencja, a i wtedy wieden go powiezie,(usunięte przez administratora)

4trgffyghhhggd

A ja kocham ta firme i bede robił nawet za 11zł. Tak bede robił jak oni mi beda płacic

JUż są nowe stawki - niektórzy kierowcy dostali 14 zł/h brutto.To celowe działanie żeby skłócić ze sobą załogę.a co będzie w sezonie,kto będzie pracował ? za nadgodziny nie płacą, urlopów brak, przykro mi to pisać ale to chyba koniec fabryki.sądząc po kartkach w lato to roboty nie ubywa,co z tego że lot nie bierze kanapek na sprzedaż,jak bierze inny towar i suma sumarum wózek trzeba załadować.Ilościowo jest to JEDDEN wózek mniej w samolocie.Obowiązków przybywa,a wynagrodzenie w dól,bo tak naprawde wykiwano nas z premii, nadgodzin i dołożono roboty.Nie ma co marzyć o jakiśdodatkach, chyba że jesteś z kaseciarni,smutne ale prawdziwe.

qqqqqqqqqqqqqqqq

GUS: Zarabiamy więcej. Przeciętna pensja - 4221 zł,to jest cytat z GW, jakbym miał taką pensje to bym sięw dupe piętami bił, a u nas obiżki kasy.

elf
@qqqqqqqqqqqqqqqq

Jakie są obniżki kasy o ile

@elf

Podobno o ok.30-35 procent.Porazka, juz na mieście mówią, ze dawna firma lot catering wlasnie schodzi na dno, na kompletne zero. Czy ktos się orientuje jakie dzialy dostana dalsze aneksy? Pozdrawiam

tyszow
@aaa

obnizki dla kuchni zimnej,kompletwni,cukierni,magazynu i oczywiście zwolnienia niektórych

@tyszow

To co z tym zakladem będzie, czy on za jakiś czas w ogóle będzie istniał .........a ludzie mają tego wszystkiego serdecznie dość !!!!!!!!

No i po firmie, już zwolnienia u kierowców, zaraz polecą wisiory,i brygadziści, a o produkcji to się nawet boje pisać, bo aż się zatrzęsie.Szkoda, ja osobiście dziękuję wszystkim NORMALNYM za współpracę bo zaraz dostane papier,i szukam nowej roboty. Trzymajcie się.

tysko
@444444444444

No i nareszcie wzięli się za ciepłe posadki kierowniczków i większości brygadzistów z produkcji nic nie robiących . Bardzo dobrze na bruk z nimi.Niech zostaną tylko pracowici i uczciwi pracownicy.(usunięte przez administratora)Niech zniknie kolesiorstwo i znajomości rodzinne niektórych.Precz za bramę, bez litości.Niech żyje Zarząd z prezesem na czele.

beee

Z okazji Swiąt spokojnych świat dla wszystkich :)) A co tam w tym balaganie słychać, same duu.powłazy chyba zostały ;) ciekawe jak dlugo to pociągnie z takimi liderami Liber i Sokół dobre ;)) i cała ich świta rzadzi , powodzenia dla reszty , nie dajcie sie :)

jar
@beee

Zgadzam się same cwaniaczki i osoby strzelające z ucha ( kierownicy i niektórzy brygadziści ) zostały na stołkach na róznych działach:sprzęcie,kompletownii,cukiernii,magazynie itp. oraz oczywiscie szefowie produkcji nie do ruszenia,którzy przez wiele lat udaja,że pracują a nic nie robią, tylko trzymają się zębami ciepłej posadki. Bo po co sie narażać, niech inni to robią . Na cukiernii szefowa chodzi dumna jak paw, śmieje się ze swoich podwładnych, nieuczciwie ocenia ich ciężką pracę, niech tyrają, jak coś żle zrobia to i tak dostaną naganę. Wszystko robi,żeby podwładni byli gorsi.Może wreszcie prezes zajmie się tym dlaczego niektórzy pracownicy są żle oceniani i dlaczego obcina im się wynagrodzenie.

yan

Składanie pudełek na nocy przez kierowców- gdzie jest sanepid, najpierw dżwigam wózki z brudami, a póżniej mam iść na czystą produkcje, coś raczej nie tak.

j.w

Gdzie sie podziały wszystkie wpisy sprzed lat?!

Co tam na dawnej piekarni, jak tam cukiernicy ? Pozdrowienia

B58

To już ślad po firmie.

SWOJAK
@B58

Co tam słychać w bałaganie,czyżby zmiana prezesa się szykowała.Nie narzekajcie na robotę póki ją macie. Wszędzie jest tak żle, nie tylko u was.Nawet jest jeszcze gorzej. Ludzie macie gratis wyżywienie a to dużo kosztuje. Fakt niektórzy mało zarabiają , ale muszą się trzymać, bo na rynku pracy jest ciężko i trzeba się nieżle natrudzić, żeby znależć robotę za godziwą pensję.

gmbh

To super firma

i Ja

Jeżeli masz żone na ,,górze,,lubisz grać w pracy w gry na FB, i oglądać filmy na YT, i jeszcze pracowałeś w kaseciarni to.......MASZ ROBOTĘ jako asystent kierownika zmiany.Na reszte roboty możesz kłaść laskę - [usunięte przez administratora] cię nie ruszy, bo jesteś swój. Zapraszamy [usunięte przez administratora]. : )

A czy są w tym momencie przyjęcia na Sekundową?Moze ktoś się orientuje?

kondor

Wygląda na to, że firma jest w stanie zaniku, czego pod światłym "kierownictwem" należało się spodziewać. I ok! Rozumiem, że tak "sama z siebie" firma się nie unicestwia, lecz czyjeś działania/zaniechania (!) za tym się kryją. Pytanie: czy osoba (wraz ze swoimi przybocznymi - specami od [usunięte przez administratora]) odpowiedzialna za pozbawienie pracy dużej grupy naszych rodaków, odpowiedzialna za dziwne, luksusowe wydatki (beneficjentami - naturalnie inkryminowany [usunięte przez administratora]), za nepotyzm i kolesiostwo, wreszcie za być może CELOWE (?!) i skuteczne przyczynienie się do upadku spółki [usunięte przez administratora]

aaa

Czyli wszystkie nasze stołówki do zamknięcia.spekulacje się potwierdziły,firma coraz mniejsza ...

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering