Opinie o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TopCard sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TopCard sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TopCard sp. z o. o. w Toruń

Ph

A gdzie indziej pozwolą ci tych samych klientów podpisywać 3 razy i zapłacą za to premie, albo gdzie szef ci sie zgodzi na podpisywanie takich klientow co wiadomo ze bez obrotu beda, a masz plazacone za sztuke. Byłem gdzie indziej to wiem, każą sie opiekować starymi klientami a za nich nie płacą, a tu wiadomo sprzedaz jest odpowiedzialna za sprzedaz nowych, starzy jak chca niech ida, wiadomo za co płacą.

Hanna

@prawda, dziękuję za informację odnośnie do ważności ofert pracy w TopCard. Napisałeś, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym organizowanym przez tę firmę, z którego ewidentnie nie jesteś zadowolony. Czy mimo wszystko mógłbyś opisać jak on w praktyce wygląda, z ilu etapów się składa i jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Twoja wypowiedź na pewno zainteresuje innych użytkowników forum.

Zadowolony

Pracuję od prawie roku i jestem bardzo zadowolony z podejścia do pracownika jak również z wynagrodzenia.

Damian
@Zadowolony

Skoro masz taki duży staż pochwal się z jakiego wynagrodzenia jesteś taki zadowolony.

Hanna

Czy w ostatnim czasie ktoś z Was zainteresował się ofertami pracy znajdującymi się na stronie internetowej TopCard i postanowił na którąś z nich aplikować? Jak teraz przedstawia się proces rekrutacyjny w tej firmie? Wszystkie Wasze uwagi będą cennym źródłem informacji dla osób, które planują w najbliższej przyszłości ubiegać się o zatrudnienie w tym miejscu.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła dośc standardowo. Ogolne wrażenie pozytywne, nie czułem się skrępowany.

Pytano mnie o plany na przyszlosc, doswiadczenie, wyjasniowo warunki wspolpracy i opowiedziano o firmie.

Widocznie koleżanka jest bardzo dobra pracownica i wie gdzie się uśmiechać :)

Widzę ze dużo komentarzy pisze Jacuś . Szkoda że zarząd nie widzi tego bałaganu.

Rph

Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą jestem bardzo zadowolony z pracy.

www
@Rph

a jakie masz uposażenie ? co ci się tak rewelacyjnie podoba w pracy panie (usunięte przez administratora)?

Rph
@www

Bardzo zadowajace i jestem wypełni zdowolony a twój spam nie zmieni mojego podejścia

www
@Rph

Nie żartuj CHŁOPIE że dwa tysiące jest zadowalające, nie spamuje tylko przedstawiam fakty, bo niestety dawałem się topcardowi golić z kasy

Perez

Tak, firma jak najbardziej bez zastrzeżeń zarówno od strony produktowej, obsługi jak i podejścia do ludzi.

WWW
@Perez

PRODUKTOWEJ = PRZECIEŻ MACIE NIE RYNKOWE WARUNKI !!! OBSŁUGI = PRZECIEŻ WY NIE OBSŁUGUJECIE TYLKO WYSYŁACIE WEZWANIA DO ZAPŁATY KAR DEMONTAŻOWYCH PODEJŚCIA DO LUDZI = TO JEST WAM ZUPEŁNIE OBCE PONIEWAŻ Z PRACOWNIKAMI IDZIECIE DO SĄDU PRACY A Z KLIENTAMI DO KRD

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Vi

Wystarczy aby wielki DS i jego kaprale (RMSi) poświęcili chwilę i przeczytali książkę "Like A virgin" może dowiedzą się o co chodzi w zarządzaniu ludźmi, póki co ich wiedza na ten temat jest zerowa. Na miano managera trzeba sobie zasłużyć. Metoda straszenia już się nie sprawdza niestety..... "Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najwazniejsi. Jeżeli zadbasz o swoich pracowników oni zatroszczą się o klienta" RICHARD BRANSON twórca Virgin. Były już, na szczęście, pracownik, W sumie jestem wdzięczny że mogłem pracować w TC, teraz bardzo doceniam i szanuje obecna pracę;)

Prawda

Prawda, a najlepsze zaczyna się gdy złożysz wypowiedzenie. Znajdą Ci braki w sprzęcie, potrącą coś sprzed 3 miesięcy bez uzasadnienia i wyjaśnienia za co. Dziwne zachowanie na koniec współpracy. Dlatego tu żeby odejść trzeba iść 1 na l4, poczekać do zestawień i wypowiedzieć im umowę w trybie natychmiastowym. W przeciwnym razie na koniec robi się miesiąc za darmo....

Polecam pracę w Top Card. Dobrze traktują pracowników, uczciwie. Dają spoko zarobić. Dla mnie bardzo w porządku.

Ciekaw
@anonymous

Dają spoko zarobić ? To znaczy ile ? Dobrze traktują pracowników ? Jak to się objawia ? Na jakim stanowisku pracujesz ?

on
@Ciekaw

Potwierdzam, praca jest jedyna w swoim rodzaju i bardzo przyjazna atmosfera. Indywidualne podejście do pracownika i pomoc w każdej sytuacji.

Ciekaw
@on

Na jakim stanowisku, jaki dochód , konkrety proszę nie śmieszne wpisy bez sensu

On
@Ciekaw

Na stanowisku przedstawiciela handlowego zarobki są uzależnione od wyniku ale od 7 do 9 tyś netto na umowie ajencyjnej. Więc jestem wypełni zadowolony.

Rms
@on

Tak rzeczywiście, a zwalniać zaczeliście przez telefon. Brawo! Takiego podejścia do pracownika to za komuny nie było. Sami sobie wystawiacie ocenę, bo reputację już dawno straciliście

Rms
@On

To jest wierutna bzdura! Tyle można zarobić na umowie agencyjnej. Własna działalność. Odlicz od tego ZUS, podatek, koszty w postaci paliwa etc. Na rękę zostaje ledwo 3000zl, W tych czasach jest to smieszne! A i jeszcze odłożyć na braki sprzętowe które każdy były pracownik ma.....przypadek? Nie sądzę

Były ph
@Rms

Dokładnie poza tym w tej śmiesznej firemce nikt nie zarobi takich pieniędzy

on
@Były ph

No widzisz jednak ludzie zarabiają i dalej pracują w tej firmie a maksymalne koszty po zliczeniu zus, paliwa, toneru, papieru , podatków jakie mam to 2.5 tyś. Kwota jaka zostaje jest bardzo zadowalająca i mogę za nią normalnie egzystować. A jak się obija to n ie ma wyników i wynagrodzenia ale to chyba jasne matematyku spod ciemnej gwiazdy.

Gu
@on

Egzystencja to pojęcie względne, jeżeli lubisz spędzać weekendy na rzeką pijąc Żubra to fakt, pensja Ci starczy. Brak słów. Chyba macie kogoś od PR z rządu albo TVP, widać czytając te broniące wypowiedzi.

Gu

Tak zgadza się. Rozgryzłeś mnie. Tyle teraz zarabiam pracując w zakładach mięsnych, i od tej kwoty mam opłacony ZUS, czego i Tobie życzę.

PW

Myślę, że większość negatywnych komentarzy o tej firmie jest dodawana przez byłych pracowników z "urażoną dumą", którzy traktowali firmę jako dodatkową działalność nie robiąc wyników. Nic dziwnego, że ktoś ma sprzedaż na poziomie 1 szt. jeśli nie poświęca na pracę czasu. Potem się dziwi, że nie zarabia. Skoro to taka zła firma to skąd zatem tyle osób, które pracują tam po kilka lat i w terenie i w biurze? Okazuje się, że nowe osoby, które przyszły za te nie robiące wyników po prostu pracują i wynik mają? Ale to chyba taka domena Polaków czy się stoi czy się leży 5,50 się należy a potem pretensje do firmy jak się kogoś zwolni. Żadnej firmy nie stać na utrzymywanie nierobów.

@PW

Jeżeli w TC nie robisz wyników to ci nie płacą, piszesz pierdoły jakbyś o tym nie wiedział no chyba że nie pracowałeś w tym (usunięte przez administratora) Tam nie ma osób które pracują po parę lat no chyba że TRÓJCA która ten kant wymyśliła. 5,50 zł to stawka z przed dziesięciu lat na ochronie, nierób to sam jesteś. Tak zwani nieroby którzy pracowali w tym (usunięte przez administratora) a pracują w innych firmach mają rozwój i godziwe pieniądze J.H.

@PEWNIAK

Daj mi namiary na firmę która mi zapłaci tylko za to że jestem..

Pewniak
@Nierob

Każda jedna z branży oprócz TC ma normalne warunki dla klientow i pracowników, nawet firmy współpracujące od topcardu uciekają np bank Ceresit Agricole już was nie rozlicza bo za dużo chcieli zarabiac. Na pazernych Szkotach wszyscy oprócz mbanku się poznali. Ale ona mBank przyjdzie pora.

@Pewniak

Ale zapłacą mi za to że jestem?

@Nierob

Tak każda firma płaci podstawę nawet na działalności

@Nierob

I jak do której firmy na rynku aplikujesz? Chociaż skoro jeszcze jesteś pracownikiem TC to pewnie kiepski z Ciebie Handlarz i nikt nie chce cię przyjąć do pracy.

nierob
@PEWNIAK

Nie jestem handlarzem .......... może ty nim jesteś z doświadczenia wiem że nikt nie płaci za nic każda praca wymaga zaangażowania i wyników

Nierob

Nie pójdę w Twoje ślady..........

@Nierob

Skoro nie jesteś Handlarzem na pewno nie pójdziesz, i to jest zdrowe dla potencjalnych klientów!!!!

@PEWNIAK

Nie no nie będę trzepał worków po cemencie tak jak ty......

nierob

Nie koniecznie w internecie, mogę mieć inne zdanie i nie muszę cię obrażać sam przypisałeś sobie trzepanie worków i chęć awansu na dozorcę aby mówiono ci na pan.......

Pewniaak
@nierob

Widać że masz kłopot z czytaniem i rozumieniem tego co czytasz zegnam

Hanna

Kto jeszcze wypowie się o TopCard z Torunia? Aktualnie rekrutują? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Wszystkie Wasze informacje na pewno będą bardzo pomocne dla innych naszych użytkowników.

Hanna

@PW, rozumiem, że pracujesz w TopCard w Toruniu, tak? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? @PEWNIAK, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracowałeś w tym miejscu. Jaką umowę oferują? @Rozczarowana, długo pracowałaś w TopCard? Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

Pewniak

Agencyjna lub o pracę za 2000 złotych w tej branży śmiech na sali

#o3
@Hanna

Ja powiem tak firma jest dobra, a negatywy piszą moim zdaniem niezadowolone osoby , które nie mają co robić. To jest moje zdanie

xana
@Hanna

Nie ma przytłaczającej atmosfery tylko każdy jakoś próbuje się z innymi dogadać, żeby praca jakoś szła. Z presją to zależy od tego czy pracowałeś już w jakimś biurze i wiesz z czym to się je - dla innych mała presja to duży problem i odwrotnie.

Legia W

Pogrzebałem już was prawie, jeszcze znicz wam zapale !!!

Rozczarowana

Pracowalam w tc. Numer tel. Miałam po 3 przedsyawicielach. Mówiono że nie pracują bo sprzedawali klientów konkurencji. Terminali tc na palcach można policzyć. Oferta beznadziejna. Konkurencja wygrywają pod każdym względem. Strzelili sobie całkowicie w kolano afiszujac się fundacją bezgotówkowa. Nie obserwują W ogóle konkurencji. Zgadzam się całkowicie z wpisami poprzedników

ona
@Rozczarowana

I sama się zwolniłaś ?

fakt
@Rozczarowana

I Wywiad z Prezesem nie pomógł ? Niestety skoro warunków i atmosfery w pracy niema to już nic nie pomoże.

śmieszne

To jeszcze tam zatrudniają ? Przecież już nie widać na rynku ich terminali, chyba już szalupy albo koło ratunkowe można tylko rzucić tam siedzącym w tym śmiesznym biurze bez okien.

Slow
@śmieszne

Wszyscy byli pracownicy są beee bo się mszczą i zabierają klientów he he he

Hanna

@W, zapewniam Cię, że usuwane są tylko te komentarze, które są niezgodne z naszym regulaminem - zachęcam do zapoznania się z jego zapisami: https://www.gowork.pl/regulamin @Daniel, @zdziwiony - długo już pracujecie w TopCard w Toruniu? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna?

@Hanna

Uwazam ze więcej usuwają niż musza. Pracownika z biura przysłuchuje multisport z bank z którym maja umowę. Tu nie ma żadnych dodatkowych rzeczy.

@Hanna

Uważam ze więcej usuwają niż musza. Pracownika w biurze w Poznaniu przysługuje multisport z banku z którym maja podpisana umowę ma 1/7 etatu. Tu nie ma żadnych dodatkowych rzeczy.

Info
@Hanna

Teraz multisportu też nie będzie bo CA czyli bank już z nimi nie wspolpracuje

@Info

To brak jakich kolwiek dodatków.

Han

Dzwonili chłopaki z TC, mają szkolenie pod Łodzią. Właśnie dostali aneksy do podpisu.... Pracować trzeba będzie również w soboty

ona
@Han

Dzwonią a nie wiesz gdzie :PPP zapis o systemie pracy był już pierwszej umowie nic nie zmieniają :P(usunięte przez administratora)

Facet
@ona

Widzę że tylko "ona" wie gdzie dzwonią, żadna szanująca się firma nie zmienia co chwila zapisów w umowach (usunięte przez administratora) i nikt tu sensacji nie szuka tylko opisuje fakty,(usunięte przez administratora)

G.
@Han

Budzą się już 7 lat. Dawno JH powinien wylecieć za przekrety

Zostaw merytoryczną opinię o TopCard sp. z o. o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TopCard sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w TopCard sp. z o. o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TopCard sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 271 ocen.

TopCard sp. z o. o.