SUDECKA Centrum Dystrybucji S.C.

Czeladź

Opinie o SUDECKA Centrum Dystrybucji S.C.

Albert
użytkownik zarejestrowany

Mówiąc szczerze miałem problem ze znalezieniem strony internetowej SUDECKA Centrum Dystrybucji. Może już jej nie prowadzą? Widzę, że firma ciągle widnieje w KRSie, więc raczej nadal funkcjonuje. A sam też słyszałem sporo dobrych opinii o firmie, jako o pracodawcy.

Spragniony

A ta firma to jeszcze istnieje ? dzwonie na numery z ulotki i cisza.

marian

to najzwyklejsza akwizycja,codzenie od domu do domu i proszenie sie ludzi zeby kupili wode lub napoje. no moze od akwizycji jaka do tej pory mialem okazje poznac rozni sie tym ze produkty tego typu w szklanych opakowaniach sa [usunięte przez moderatora] ciezkie.juz lepiej biegac w tele2,formularze umow telekomunikacyjnych waza troche mniej

Zostaw opinię o SUDECKA Centrum Dystrybucji S.C. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUDECKA Centrum Dystrybucji S.C.