Zakład Metalowy Mirosław Głowa

Tuszów Narodowy

Opinie o Zakład Metalowy Mirosław Głowa

fun

Mój kuzyn przez długie lata pracował obok tej firmy - w firmie produkującej reklamy, banery reklamowe itp. Spytałem go o tą firmę, bo planowałem przejechać się tam, popytać o pracę. Odparł krótko żebym zapomniał o tym pomyśle. Fakt - od lat nie ma tygodnia żeby nie było ofert pracy z tej firmy w urzędzie pracy w Mielcu. No to albo firma zatrudnia już kilkaset osób, albo ma trudności ze znalezieniem chętnych do pracy.

prawnik77

Witam, Jeśli przedsiębiorca nie chce dać podwyżki proponuję legalne skuteczne metody wpływania na przedsiębiorcę, jednocześnie bez szkody dla zakładu. Wynagrodzenie dla mnie jednorazowo 50% od kwoty podwyżki płatne do reki po fakcie (po podwyżce). Po więcej info proszę pisać na prywatnego maila: drakdrak83@yahoo.co.uk

CZAS MINOŁ.........SPRAWDZAM?

CZAS NA GRUNTOWNE ZMIANY W ZMG GŁOWA I AMBUDZIE

CISZA PRZED BURZO

Eye

Taaaaa ... są szkolenia. Przy okazji, możnaby było dać podwyżki z 30-40%, bo koszt ramion jest chyba z 4krotnie nizszy, niż ceny na allegro. Więc jest z czego ludziom dać.

Agnieszka

Można zauważyć na tym forum dwie odmienne opinie. @piotr pisze o szkoleniach oferowanych przez Zakład Metalowy Mirosław Głowa dla swoich pracowników, natomiast @hris uważa, że szkoleń w firmie nie ma. Gdzie leży prawda? Jak to wygląda w praktyce?

hris

jakie szkolenia bałwanie,sciema tylko.

piotr

no i ważne jest to, że również oferowane są dla pracowników szkolenia, chociaż nie ma się co kryć z tym, że ich doświadczenie również jest istotne

Max

Zakład Metalowy zajmuje się przede wszystkim obróbką metalu. Na rynku istnieją od około 17 lat a sam zakład znajduje się koło Mielca. Rejon dosyć konkurencyjny chociaż też przynoszący dużo większe przychody niż dajmy na to rejon Suwalszczyzny. Dodatkowo oferują pługi, ramiona do koparek czy zamiatarki.

Bobik

Burdel przez duże B,aż dziw że się to kręci, z kasą bywa różnie, dużo przydupasów właściciela i to w każdym dziale - rodzinne konotacje - jeden na drugiego donosi i gdyby nie te lokalne pajace to by uszło.

Dam

Produkty ciągle udoskonalane. Możliwość rozwoju.

Lejko

Dobra niemonotonna praca !

AAnonim

Wszystko dzięki szefowi i jego pomysłom na nowe produkty nadal się kręci.

AAnonim

Dla niezorientowanych i niedouczonych wyżej napisany post to ironia !

AAnonim

Zgadzam się ! Coraz gorzej. Teraz nawet nie da się nic ukraść !

www

pracowalem tam 5 miesiecy i nie polecam. ladnie to tam jest pierwszy miesiac. spawacze maja tam szkole przetrwania. dziwie im sie ze pracuja za te pieniadze. ktos kto wie jak sie spawa spawarkami 500 albo550(juz nie pamieta) to wie jakie temperatury osiaga material przy spawaniu takim czyms, normalnie rolke 15 kg 1mm mialem na tydzien, w tej firmie to w ciagu dnia jej nie bylo ( drut 1.2mm).

qqq

podwyzek to juz 4 lata nie bylo:)

EEEEE

Jak tam u Was z zarobkami pracowników fizycznych? Co jaki czas są podwyżki? Co z maszynami? Nowe? Stare ?

jak taki nieład to załóż swój biznes i będziesz widział jak to jest. jak na polskie realia to jedna z lepszych firm w tej branży

ggg

Nie jest tak źle. Chociaż jakaś premia motywacyjna by się przydała i robota by się w rękach paliła

daro76

ZMG - Zarabiam Marne Grosze

goren

Zero szkoleń dla pracowników. Brak możliwości rozwoju . Brak możliwości awansu. Brak motywacji. Klapa

jaspan

Zero organizacji, nieład, burder

leszcz
@jaspan 29.05.2011 22:43
Zero organizacji, nieład, burder

gdzie u kogo,chłopie nie gadaj bzdur,pan głowa czyma wszystko za pysk z brygadzisto,tylko nedznie płaci minimalno

Zostaw opinię o Zakład Metalowy Mirosław Głowa - Tuszów Narodowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Metalowy Mirosław Głowa