Opinie o Larkis Sp. z o.o. w Dobczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Larkis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Larkis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larkis Sp. z o.o. w Dobczyce

Hejka. :D czy na Obwodową dalej można się przyjąć do biura na administrację? Tutaj opinii od dwóch lat nie widzę i w zasadzie ta oferta, która mi się odkopała też z podobnego okresu jest. spodobała mi się w niej „stawka brutto”, bo jest do teraz wpisane 999 999 zł. faktycznie tyle w teorii można zarobić czy to jednak błąd? W tym roku jakie jest wynagrodzenie?

Stefan Nowy wpis

Praca stabilna, zarobki bez szału ale zadowalające. Mała rotacja ludzi świadczy o tym, że jest OK.

zaciekawiony

Witam w jakich godzinach się pracuje ? pozdrawiam serdecznie

Agnieszka
@zaciekawiony

Pewnie od stanowiska zależy ale wizytówka google mówi, że otwarte tez od 7 do 15. A Ty o jakie pytasz?

Zaciekawiony
@Agnieszka

Dziękuję za info,właśnie coś w tych godzinach mnie interesuje od 7 ,może być wtrysk albo coś innego a są przyjęcia? :) jakie zarobki mnieeeeej-wieeeeecej?

Ryszard Nowy wpis
@Zaciekawiony

A w ile celujesz? Gdzie do tej pory pracowałeś i ile tam miałeś?

Eryk Nowy wpis
@Ryszard

Czyli nie ma nadgodzin skoro tylko tak się pracuje?

Artur Kaczmarczyk

Merytoryczna opinia mówisz. Otóż tak zarobki takie jak zwykle w zakładach pracy, czyli bardzo średnie, choć wielkiej dramy nie ma. Tempo pracy w porządku, a nawet bardzo w porządku. Co mi nie pasowało, że się zwolniłem? Wytwarzane elementy są tak gorącę, że szkoda słów. Ja nie byłem w stanie utrzymać produktu dłużej niż 4 sekundy i to mimo grubszych rękawic, które nota bene są zwykłymi pogrubionymi szmaciankami. Oczywiście normą winny być rękawice żaroodporne, ale te są dla Larkisu raczej za drogie. Same maszyny stare jak świat. Jeden brygadzista chwalił nam się (było nas trzech nowych pracowników), że posiadają sprawną maszynę z 1905 roku. Fakt taka maszyna i to jeszcze sprawna to nadawałaby się do muzeum, ale przy współczesnej produkcji? Sami sobie odpowiedzcie. Niestety większość pozostałych maszyn też nad wyraz stara, (czytaj uciążliwa). Duża awaryjność, brak odpowiedniego chłodziwa (patrz kwestie rękawic) do tego tak idiotyczne problemy jak bezczelnie i kilkudniowo przeciekający podczas zwykłego deszczu dach. Jak widać od dawnego właściciela (po dzisiejszego, nota bene jego syna - dalej funkcjonują tam maszyny czasów dawno minionych). I jak ma tu Polska konkurować z innymi halami wysoce zintegrowanymi, wyspecjalizowanymi jak i posiadającymi odpowiednie maszyny i sprzęt do pracy? Chcesz pracować w Larkisie, to witamy w Gierkowskim PRL-u.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Larkis Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR SZTANCY? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Maja

Zdania na temat pracy w Larkis na forum są bardzo podzielone, ale ciężko znaleźć tu ogółem jakąkolwiek nowszą opinię. Fajnie byłoby tymczasem poczytać, jakie plusy i minusy pracy w firmie widzą aktualnie pracownicy. Czy waszym zdaniem warto teraz wysyłać swoją aplikację do tej firmy? Z góry dzięki za opinie, pozdrawiam.

Luka

Poza tym wystarczy popatrzeć jak sporadycznie są zamieszczane opinie na forum żeby wyciągnąć wniosek, że jest po prostu dobrze i nie ma maruderów.

STRASZNA UJNIA
@Luka

STRASZNA UJNIA PRACOWALEM TAM 3 miesiace i nie polecam

Ryszard
@STRASZNA UJNIA

Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Co konkretnie nie pasowało Ci podczas pracy w Larkis? Fajnie że masz swoje zdanie, ale liczę że w kolejnym wpisie napiszesz coś więcej. :)

Larkisowiec

Pracowałem tam 2 lata temu, za moich czasów było spoko. Atmosfera wspaniała, rodzinna, rzadko spotykana, praca też ok, kierownicy również, bardzo wyrozumiali, nikt na cb nie krzyczy, jak nie wyrabiasz próbują dać co coś innego. Od początku jasne warunki... Zarobki, niewiele ponad minimalna, lecz zależne od stanowiska. Ogólnie polecam, tym bardziej że 1 zmiana i super ludzie

Wiktor

@Peter Szkoda, że zabrakło uzasadnienia do tego wpisu. Czyżby konkurencja tak zainspirowała?

Peter

Praca dla desperatów

ania

Witam, mam również pytanie jak wygląda praca w firmie Larkis? Czy atmosfera jest w porządku? Czy jest możliwość nauczenia się czegoś z jednoczesnym rozwojem firmy?

Urszula

@Iwona, wypowiadasz się na tym wątku, dlatego domyślam się, że jesteś pracownikiem w Larkis? Jeśli faktycznie tak jest to napisz proszę co sądzisz o pracy w tym miejscu. Jak oceniasz warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy?

Xylon

Podobnie byłem na rozmowie w tej firmie :) Wszystko fajnie wygląda, widać że firma się rozwija ale tak jak kolega pisze...żenada-wynagrodzenie-dramatyczne, rozmowa ze starszym Panem o kościołach i rysunku który miał lata świetności 50 lat temu...generalnie nie polecam chyba że studentowi na 1 roku studiów za głodowe stawki...

Iwona
@Xylon

Xylon proponuję każdemu założyć firmę zobaczyć jak to jest A nie narzekać polska jest takim narodem nic nie robić A kasę dawać za nic Gratuluję myślenia gimbazy

Danek

Oczywiscie, że w firmie zajmują sie takimi rzeczami, to nikogo nie powinno dziwić z tego co mi się wydaje

A podejmował się może ktoś pracy chałupniczej ? klejenia uszczelek do piekarnika itp. jest to opłacalne i ile można zarobić?

M

Byłem na rozmowie w tej firmie. Generalnie zarobki dla inżynierów chyba bardzo niskie, bo się nie dostałem. Starszy Pan, który mnie egzaminował spytał czy mam rodzinę, powiedziałem że nie mam, może dlatego się nie dostałem?Kogo to obchodzi czy mam rodzinę, nie rozumiem absolutnie tego pytania?Że mam rodzinę na utrzymaniu, to co muszę u niego pracować, a jak nie mam na utrzymaniu to się nie dostanę. Ok..następne pytanie to pytanie o kościoły - nie wiem dlaczego dostałem pytanie - WIE PAN ILE JEST KOŚCIOŁOW W KRAKOWIE. Ja odparłem - nie wiem, 180?a on na to 300. A ja AHA. Tak wyglądała rekrutacja na stanowisko inżyniera projektanta w tej firmie. Powiem Wam, że jedyna opcja to uciekać z tego kraju - jeśli nie chcecie się cofnąć w rozwoju, i jeśli chcecie cwiczyć szare komorki przed obumarciem.(usunięte przez administratora) . Hmm. Nie polecam absolutnie, ze względu na (usunięte przez administratora) na rozmowie rekrutacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Larkis Sp. z o.o. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Larkis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Larkis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larkis Sp. z o.o.?

Larkis Sp. z o.o.
  • Obwodowa 4