"TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW

Juszczyn

Opinie o "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW

Kierowcy

@Marta co tu dużo pisać wyżej koledzy sami napisali jakie zatrudnienia są w firmie Trans-guzik. A spotykając kierowców na drodze wiele się słyszy.

Marta

@Kierowcy a możesz napisać skąd dokładniej czerpiesz wiedzę na temat Trans-Guzik? Jeżeli Twoje informacje są pewne i sprawdzone, to oczywiście są bardzo cenne. Mógłbyś napisać coś więcej? Czy znasz zatem szczegóły zatrudnienia?

Kierowcy

@Marta nie jestem. Ale sporo wiem na temat tej firmy.

Marta

@Kierowcy a Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Z pozycji jakiej osoby się wypowidasz? Jeżeli tak - to Twoja opinia o tym pracodawcy będzie równie ważna.

Kierowcy

Jeśli jest was tylu poszkodowanych dlaczgo nie wytoczycie mu sprawy w sądzie? By walczyć o swoje?!!

Marta

@Guzik o kim dokładniej mówisz? Możesz napisać jaśniej oraz napisać powody, dla których tak uważasz? Tylko bardziej rozbudowane komentarze mogą pomagać forumowiczom, którzy poszukują ofert pracy.

Marta

@Szofer możesz dokładnie przedstawić forumowiczom Twoją opinie na temat pracy w firmie Szofer? Tylko rozbudowane informacje pomogą zdecydować o ewentualnej reakcji na oferty pracy.

Szofer.

Szkoda czasu dla tej firmy. Kto tam kiedyś jeździł ten wie.

Krasnal

Z takimi pracodawcami to trzeba zrobić porządek, są od tego odpowiednie instytucje i problem z głowy. Zaczną szanować pracowników a nie jak robolów, za darmo pracować.

edr

wiaodmo ze kazdy moze przeciez miec swoje zdanie nie ma co kwestionowac..mnie zainteresowlaa od nich oferta na stanowisko opiekuna klienta w Łodzi tylko napisali umowa o prace, umowa o dzielo wiec juz nie wiem jaka

Scor

Firma Guzika to jedno wielkie oszustwo szyte grubymi nićmi

Kierowca

Majeczk,ma spedycja międzynarodowa to twoim zdaniem jedna z "uczciwszych branż"? Frachty z piątej reki obcięte do maksimum,bo każdy po drodze musiał zarobić, nie mówiąc o zarobkach kierowców, zus z 1250zł.To jakaś kpina. Jawnie szmaty okradają kierowców i nikt się tym nie interesuje. Przy tylu godzinach pracy jakie ma kierowca w ciągu miesiąca,zarabia najniższą krajową to dla mnie to jest jawne złodziejstwo. I ty tutaj mówisz o uczciwości?

Oszukany

Jak ktoś chce iść tam do pracy,to niech najpierw podpisze umowę o pracę zanim wsiądzie do auta. Ja pojeździłem dwa tygodnie na podwójnej obsadzie bez umowy i jak się nie zdecydowałem na prace to pan.g stwierdził że mi nie zapłaci za te dwa tygodnie bo to według niego było szkolenie. Jest mnóstwo lepszych firm,w których kasa dla kierowcy to jest podstawa i zawsze na czas. Także jak nie musisz iść do tej firmy,to lepiej poszukaj sobie innej.

Maruda

Ha jeśli chcesz sprawdź co za chore umowy daje do podpisania. Jeden kierowca miał wypadek nie z jego winy , a opciążył go kosztami. Pfff to jest mało tego a delegacje , ryczałt, urlop. Zapomnij ha ha.

siwy

No tak. Ale co niektórzy są tam uwiązani. Każdy na swój sposób. Ja kategorycznie odradzam.!!!

starydriwer

a to ze ubezpieczenie jest tam od 700 zł to norma,ja pracowałem to wiem.szeroki łuk i sandał z tamtad...

Driver.

Ja takze nie polecam tej firmy...

Serbija...

Jak to sie mówi, Światowa Firma...

Doświadczony.

Jak ktoś lubi jazdę na magnesie i upominać się o swoje pieniądze, to firma dla niego.

Piotr

Lepiej nie pisac co tam sie dzieje. Przyjdzie na to czas. I zbyszek nie ciąg za język

okrutny

Nie polecam i tyle...

Młody

Witam. Poszukuje pracy jako kierowca kat. c+e ale nie mam doświadczenie nie orientujecie się jak jest u ,,Guzika" bierze bez doświadczenia? Duzo pozytywów słyszałem na temat tej firmy pomimo tego ze jezdzą głównie na południe, jest szans się tam dostać ? Jakie zarobki zjazdy co ile ? Proszę o info

Zostaw opinię o "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW - Juszczyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW