Bako-Trans S.C. Wiesław Bednarz Mirosław Bodzek Ewa Bednarz

Sucha beskidzka

Opinie o Bako-Trans S.C. Wiesław Bednarz Mirosław Bodzek Ewa Bednarz

Dawny kiero

Firma super jedyny minus to współwłaściciel Mirek... Kawal dziada i tyle do wszystkiego sie czepia do wszystkiego ma jakies ale wiejski filozof geba pelna frazesów... Wszystkie sprawy załatwiać tylko i wyłącznie z Wieskiem.

anonim2

KURA Z KURNIKA
@anonim2 03.04.2016 15:46
bardzo dobra firma,bardzo mili pracodawcy, a zarabiamy bardzo dobrze to na górze to jakieś pomówienia,nie pozdrawiam...

oj to prawda ze ta firma taka jest !!! a do tego ten niby spedytor ktory szuka szuka a jesli znajdzie to daje ladunek temu kierowcy ktory z nim grilluje lub browara wode pije reszta kierowcow idzie w odstawke na koniec a jesli dostana ladunek to na marne km do przejechania !! nie polecam !!! sa naprawde lepsi i nietrzeba u innych spedzac w tych budach 4 tyg zeby zarobic dobre pieniadze! sa firmy ktore oferuja stale kolka tylko pon-patek za pieniadze ktore ta firma placi za 2 tyg nieprzespanych nocy i zycia jak pies w tych budach !!! NIE POLECAM OMIJACIE Z DALEKA

on

firma srednia zamieszanie u nich panuje okropne a do tego niska stawka 20grkm hmm chyba za malo a km tez nie robi sie duzo 12 tys na miesiac to troche zalosne a do tego te stare auta co sie im psuja na potege sa lepsze firmy

Anonim

Bako trans to godna polecenia firma, bardzo rzetelni pracodawcy są bardzo przyjaźni i pozytywnie nastawieni. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Bako-Trans S.C. Wiesław Bednarz Mirosław Bodzek Ewa Bednarz - Sucha beskidzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bako-Trans S.C. Wiesław Bednarz Mirosław Bodzek Ewa Bednarz