Ruukki Polska Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o.

spawara 13

Oddział w Bykowie czeka zagłada ....!

notobooom )))

Mam jeszcze niefart tam robić(na ciężkiej), powinni płacić szkodliwe za pracę z niektórymi ludźmi. Radzę omijać szerokim łukiem.

behemot

Polecam omijać ta firmę szerokim łukiem wszystkim pracownikom dla dobra ich zdrowia psychicznego. Chaos organizacyjny niewyobrażalny nawet jak na duża korporację. Współczuje tez kupującym tam ( jeszcze ) wyroby.

jaro_nd

w 100% prawda

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ruukki Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
yurek_wro

Ta firma moim zdaniem nigdy nie będzie wiodąca w swojej branży z prostego powodu - słaba kadra kierownicza. Jeśli chodzi o pana opisywanego powyżej niestety muszę się zgodzić.Prawda jest taka, że całe szefostwo firmy urzęduje w Finlandii i pewnie nie mają pojęcia jakiego "orła" mają w kierownictwie. Sama praca w RUUKKI nie jest najgorsza, więc zniechęcać nie mogę, a nasz bohater mam nadzieje już długo nie popracuje, a nawet jeśli to nie jest powód żeby zupełnie negować pracę w RUUKKI.

firma jak firma, ale jesli chodzi o pana [dane osobowe usunięte przez admina]to jest to fenomen jak taka osoba moze piastowac tak wysokie stanowisko. Jest to pan, ktory kultura osobista w dobrym przypadku przypomina [treść usunięta przez admina]. Dlatego polecam RUUKKI bo zobaczyc jego jest bezcenne. Bedzie co opowiadac wnukom i kolegom przy piwie:).

to co jest wyzej to w 100% prawda, a jest coraz gorzej. jeszcze tam pracuje ale juz niedlugo.naprawde to co sie tam dzieje to jest paranoja.nie polecam.pozdro dla wszystkich spawaczy

łuki

Tak to prawda jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i dzięki bogu się zwolniłem gdy miałem taką okazję przy dobrowolnych grupowych zwolnieniach .[treść usunięta przez admina] pozdrawiam wszystkich byłych pracowników ruukki a obecnym współczuje pracy z tym [treść usunięta przez admina].

romek

Praca w ruukki oddział Wrocław to koszmar zwłaszcza do kiedy zmienił się dyrektor pan [dane osobowe usunięte przez admina], [treść usunięta przez admina]. nie polecam tej firmy nikomu !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

Ruukki Polska Sp. z o.o.