Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ruukki Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

anonim - 2011-01-28 22:41:34 WITAM..MAM PYTANIE JAK WYGLADA PRACA NA LAKIERNI?JAKIE SĄ ZAROBKI Daj sobie naprawde spokój z tą firmą,na lakierni żądzi ziomek(usunięte przez moderatora)było coś na ten temat wcześniej,wszystko ale nie do tej firmy,kto może to ucieka z tej firmy nawet pracownicy biurowi.

WITAM..MAM PYTANIE JAK WYGLADA PRACA NA LAKIERNI?JAKIE SĄ ZAROBKI

Zwracam się z apelem do dyrektora generalnego Ruukki Polska oddział we Wrocławiu: (usunięte przez moderatora), co się musi jeszcze wydarzyć abyś wreszcie przejrzał na oczy! Nie widzisz co się dzieje w firmie? Staje się ona folwarkiem dyrektora produkcji, który wprowadził do firmy atmosferę (usunięte przez moderatora) i prześladowania pracowników. I jeszcze jedno pytanie: jak osobnik bez krzty kultury osobistej, wychowania oraz merytorycznej wiedzy mógł zostać dyrektorem produkcji w oddziale międzynarodowego koncernu. W firmie która ma jakieś standardy! Obudź się (usunięte przez moderatora)

anonim - 2011-01-24 13:06:08 I znów duża grupa doświadczonych spawaczy im uciekła do konkurencji (sąsiadów), która dobrze płaci a teraz organizują te śmieszne szkolenia ludziom z łapanki na MAga136, frajerstwo będzie rypać za darmo przez rok! Nie dajcie się nabrać ! Omijać radzę jako wieloletni były pracownik tej firmy. zzzzzzzzzzzzz

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca-magazynier.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krzysztoff

Wlasnie planowalem sie tam przyjąć.Chodzi o to że mam uprawnienia spawacza na TIGa i problem w tym że tylko to. Wszędzie gdzie się pytalem o prace w tym zakresie to pierwsze pytanie o praktyke, jak dlugo pracowalem, no i odchodze z kwitkiem. Wlasnie do Ruukki chcialem, aby wogóle cos przepracować jako spawacz TIGa. Z tego co czytam to atmosfera tragiczna, ale przerobilem sporo w podobnych warunkach (oczywiscie w innym zawodzie) i mysle że bym wytrzymał. Co prawda odchodząc stamtąd "obiecałem" sobie że (usunięte przez moderatora)nie warto się już nigdy w takie (usunięte przez administratora) pchać, ale ze wzgldu na powyższe na pół roku choćby to bym zniósł. Prosiłby więc kogoś w temacie czy jako całkowicie zielony tylko z uprawnieniami mam tam szanse wogóle coś robić. Może znacie jakieś firmy we Wrocławiu gdzie miałbym możliwość załapania doświadczenia jako spawacz TIGa? Kwestia wynagrodzenia to raczej sprawa drugorzędna. Dzięki z góry za podpowiedzi. POZDRAWIAM!!!

fansolo

Wszyscy spawacze, kto mógł uciekli do bombardiera, delavala itp, ruukki gów.. płaci a wymaga i odpowiedzialność duża. Radzę się zastanowić 5 razy zanim ktoś się tu zatrudni!

Czy to prawda, że najlepsi operatorzy "gazówek" odeszli do konkurencji i Ruukki nie jest w stanie dobrze wypalać detali?

czy ktos może powiedziec jak wyglada w obornikach ?

ktoś

Witam wszystkich. Czytam te opinie i widzę, że nie jest za ciekawie, ale w obecnej robocie mam gorzej. Interesuje mnie praca na stanowisku ślusarz. Ktoś mógłby napisać co dokładnie się tam robi, jak wygląda ta praca, ile zmian i jakie pieniążki na początku?

Maja

a jak wyglada praca na stanowisjach biurowych? jakie zarobki?

kakaka

brak jakichkolwiek manier ma ten typ ktoś powinien go podać do sądu pracy napewno znaleźli by się odważni którzy pomimo wszystko potwierdzili by jak jest i jaki z niego jest dyrektor

Budweld Agencja Pracy Wistal

Krzychu

Powiedzcie mi przez jakie agencje pracy tymczasowej można się dostać do tej firmy???

Dużo ludzi by tam wróciło do pracy i to dobrych spawaczy tylko żeby kadra się zmieniła!!!!!! oby nadeszły te czasy i jeszcze dobrze PŁACILI!!!! TAK ZE 2200zł netto i nadgodziny !!!! było by oki!!!! i kwalifikacje ludzią podnosili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam.

stroskany

co z bykowem? czy to juz koniec?

gniewosz

brawo babel 100 procent prawdy

yabadabadoo

sie olo nie przejmuj tymi pismakami. jak chcesz pracowac to sie przyjmij, praca jak kazda inna a ktos tu ma chyba przerost ambicji.

olo

naprawdę jest tam aż tak źle? a o co chodzi .......dlaczego poszukują tam teraz większą liczbę ludzi do pracy (spawacze, monterzy -szczepiacze i operatorzy robotów spawalniczych) chciałbym tam pracować ale po tych opiniach to nie wiem.

spawara 13

Oddział w Bykowie czeka zagłada ....!

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

Ruukki Polska Sp. z o.o.