Ruukki Polska

Żyrardów

Opinie o Ruukki Polska

misio

Ruukki Express czyli prywatny folwark Gali:) nie polecam facet nie ma pojecia jak wyglada praca w punkcie

war
użytkownik zarejestrowany

Są inne ofert pracy @pik, w sprzedaży natomiast to tylko na kierownika punktu sprzedaży, ale też dobre zarobki

Proszę o info

Co powiecie o stanowisku doradcy techniczno handlowego? Szukają na Rzeszowie i Kielcach. Co to za dział? Dachy, stal, płyty warstwowe? Obsługa hurtowni czy inwestycje? Jakie zarobki mniej więcej? Samochód służbowy?

prosze o info

z pracuj.pl

aaaaa

Mam uprawnienia na suwnice (doświadczenie ok 1 rok), jest szansa że jak złoże cv dostane sie tam do pracy?

Adam

Kolego O PROCZE, jesteś ja Ewa w Raju. Obyś nie został szybko wygnany- przez Własną naiwność...

ja

kolego nic się nie martw ponieważ Ruukki bierze wszystko na siebie, 0 kosztów. Socjal na bardzo wysokim poziomie, karta benefit, opieka lekarska, dopłata do urlopu, na święta itd. bardzo wysoka kultura i bezpieczeństwo pracy, naprawdę europejski poziom, a pracować trzeba wszędzie ;-)

Znawca

Jak kolego nie masz znajomości [usunięte przez moderatora] oraz nie potrafisz współpracować [usunięte przez moderatora]), to się tam lepiej nie pchaj !

Poeta

"Jego zasług nie można policzyć, bo we wszystkim w czym mógł-uczestniczył już od dziecka do chłopców się garnął, nazywając ten ruch solidarność. Pod Grunwaldem sam dowodził wojskiem rad udzielał Curie-Skłodowskiej, strzelił bramkę na Wembley Anglikom, Dzięki niemu się zrodził Palikot. Sam usypał kopiec Kościuszki i przepędził znad Wisły w dal Ruskich, on Szymborskiej wiersze dyktował ,,Wszystko płynie,, - to jego są słowa. Wstrzymał słońce, by ziemię poruszyć, Tomek w raju Adama miał kusić. Do powstania się właśnie gotował, kiedy weszła na oddział salowa..."

ciekawy

Co tak tu cicho na forum? Zdaje się, że nie ma na "co" narzekać. Czyżby kierownictwo się zmieniło?

Operatpor

Na szczęście wszystkich( usunięte przez administratora ) Widać jak chłopina się męczy tą abstynęcią. Nawet już nie można sobie dorobić nadgodzinami. To chyba już powolna agonia.

S.J.

A ja cóś fam powiem. Nażekaćie i nażekacie a praca i płaca jest na poziomie. Trza tylko umić ( usunięte przez administratora ) Wezcie sie lepij do roboty.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z RUUKKI POLSKA Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,: Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami Od jakiej stawki można negocjować pensję -( usunięte przez administratora )Brutto Najbardziej podobało mi się w RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.: - szkolenia produktowe Najbardziej nie podobało mi się w RUUKKI POLSKA Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o Ruukki Polska - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruukki Polska