Ruukki Polska

Wrocław

Ruukki Polska

Opinie o Ruukki Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Ruukki Polska o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ryszard

Widocznie tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnych!!

Dawno nikt z pracowników Ruukki Polska nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

spawalnik

PRACUJĄC W FORTACO ZADZIWIAŁO MNIE JAK SPAWACZE POZOSTAWIAJĄ ZAPOROWANE SPOINY A BRYGADZIŚCI I KIEROWNICY MACHALI NA TO RĘKĄ ,NA LAKIERNIĘ SILIKON NA TO FARBA I PO SPRAWIE ! OD KIEDY WPROWADZILI SAMOKONTROLĘ ,CO BĘDĘ PISAŁ RZYGAĆ SIĘ CHCE !

Batoniarz
@spawalnik 11.10.2015 09:45

Za samokontrolę powinien być dodatek do wynagrodzenia

Iza

Na stronie internetowej firma deklaruje, iż organizuje staże i praktyki dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Zakres oraz czas ich trwania uzależniony jest od wybranego obszaru. Każdy uczestnik praktyk realizuje wcześniej przygotowany program pod nadzorem indywidualnie przydzielonego opiekuna praktyk. Ile średnio trwają praktyki i czy pojawia się potem szansa na zatrudnienie?

Iza

@EN29 i udało się wrócić? Co skłoniło Cię do takiej decyzji?

EN29

Witajcie spawacze. Chciałbym wrócić do pracy w Fortacco ale nie wiem czy Boom czy Komatsu ,napiszcie co tam słychać . Pzdr.

sarenka

jak niektórym tutaj nie pasują szeregowe stanowiska, to śmiało, można teraz wziąć udział w rekrutacji na kierownika punktu sprzedaży

Pokemon

CHŁOPIE! Z CZYM TY DO LUDZI? 14ZŁ NA GODZ:) SPRZĄTASZ TAM CZY CO? NIE WYPISUJ TAKICH RZECZY BO TO WSTYD, POCHWAL SIĘ LEPIEJ JAKĄ MASZ UMOWĘ Z TEGO WYNAJMU, ILE PŁACA CI ZA DZIEŃ URLOPU, ZWOLNIENIA L4, ALBO JAKĄ SKŁADKĘ ODPROWADZAJĄ DO ZUS! WIDAĆ ŻE CHYBA NIGDY NIE PRACOWAŁES W NORMALNEJ FIRMIE.

Anonim

Omijajcie tą firmę z daleka, w szczególności lakiernię i jej wspaniałego kierownika Lesiaka, to psychopata! Same prostactwo oderwane od pługa, liżą sobie tyłki nawzajem i na siebie donoszą, rządzi tam chaos i liczy się sztuka, zero profesjonalizmu. Warunki pracy jak i sprzęt to porażka, ludzie obsługują sprzęt bez uprawnień!

Mechanik

Puste obietnice jedyne szkolenie to sep jak sie Tobie skonczy haha

prawnik

Gdyby ktoś chciał pozwać Fortaco *chodzi o pozew zbiorowy* to się piszę . Wiele razy zgłaszałem brygadziście że zawiesie nie ma zabezpieczeń ale nikt się tym nie przejmował strach cokolwiek robić na czymś takim . Inspekcja Pracy powinna tam wpadać z nagonką przynajmniej raz na tydzień i to nie tylko w dzień ale na nockach.

spawacz

do Artur, kto ci za takie komentarze płaci? no chyba że jesteś z kimś z kadry. Jakie BHP? Jak zginął pracownik na jednym z dziale to wymieniono wszystko na nowe różnego rodzaje zawiesi itd. przed prokuratorem, wyciągi spawalnicze wyją jak odrzutowce i to jeszcze w tym hałasie. W tej firmie liczy się tylko szybka kasa bo po 5 latach znowu zmieni się logo firmy. A woda gazowana latem w czasie upałów to gdzie jest? na słońcu! a w zimie woda w butlach Eden to gdzie jest? tak samo zewnątrz gdzie i zamarza, trzeba odmrozić do picia. Nie wiesz jak jest w innych firmach to nie pisz bzdur. Dlaczego kto może z tej firmy ucieka??? Długo by tu pisać ale szkoda czasu. Z tą mandarynką to prawda. Powodzenia w obozie pracy.

spawacz

ta firma ma od dawna złą opinie ma i mieć będzie. To całe kierownictwo nadaje się na kapo do obozu. Tak jak się tam traktuje pracownika to nie widziałem w żadnej firmie i nie słyszałem. Montują coraz więcej kamer i nie prawdą jest że dla bezpieczeństwa. Prawda jest taka że siedzą na monitorach i dzwoni do brygadzisty że to i tamto na stanowiskach i dziwić się że pracownicy się zwalniają, a bardzo nikt nie chce się przyjmować. Kierownictwo obrało nie tą polityke, a to są osoby które mają pierwszą władze w tej firmie bez doświadczenia wcześniej. Co chwile nagonka z alkomatem, no ale alkoholik ma i pracowników za takich. Ogólnie to firma Porażka.

luzak

OD KIEDY NIE PRACUJĘ W RUUKKI (FOTRACO) MÓJ STAN ZDROWIA DIAMETRALNIE SIĘ POPRAWIŁ I CO NAJWAŻNIEJSZE ŻYJĘ !!!! TAM JUŻ DAWNO COŚ BY MI NA GŁOWĘ ZLECIAŁO .A WARUNKI PRACY ,ŻENADA ,PRZEŁOŻENI MIELI WSZYSTKO W TYŁKU,WSZĘDZIE ZAMONTUJCIE KAMERY NAWET PRZY WEJŚCIACH DO SZATNI,ZA WCZEŚNIE OPUSZCZAJĄ STANOWISKA PRACY.

świerzak

zna może ktoś firmę work stal z Wrocławia?

gruby

w firmie jest coraz gorzej. zakładają kamery na halach żeby gnębić ludzi. ostatnio młody spawacz dostał opierdziel od samego kierownika (jurgena) za to, że jadł mandarynkę w czasie pracy!!!

ziomal

pewnego razu na dziale boom przechodząc obok szafek zauważyłem jak jakiś koleś wciąga nosem biały proszek ,od tamtej pory unikałem przechodzenia tamtędy

klon
@ziomal 06.12.2015 13:42

Niegrzecznie z jego strony, że ci ściechy nie zaproponował.Ludzie chamieją w tej firmie.Możliwe że ktoś z dyrekcji zły przykład daje, ale jacy przełożeni tacy podwładni.

a Ząb sobie raj

Ząb kiedy ty se dziewczynę znajdziesz...Tygrysa bierz na cel i rąb w ząb....

Z jak Zęby

Dlatego ja ten zawód zostawiłem i nie chce tego robić..lepiej nosić niż w pyle i syfie się panoszyć...

Kozak

A co tam na Freju słychać?Dalej pracuje ten stary spawacz z synem na jednej hali,może ktoś za zęby za te glisty w końcu wywali...

Frezer

Mam pytanie pracuje ktoś obecnie w Fortaco? Dostałem propozycje pracy i chciałbym sięczegoś więcej dowiedzieć. Jest jeszcze taka sprawa, bo nie jestem z Wrocławia i firma zaproponowała mi, że będą opłacać mi mieszkanie

Frezer

Erni

Witam pracowałem dla firmy Fortaco przez pośrednika jako monter konstrukcji stalowych i jestem bardzo nie zadowolony brak umowy non stop śmieciówki niska płaca 12zl na godzinę po 1.5 roku dostałem podwyżkę o 1 zł więc jeśli ktoś chce iśc do pracy do fortaco przez pośrednika nie polecam firmy WORK STAL banda hu.... którzy czekaja aby was okraść

świerzak
@Erni 27.10.2015 14:18

mozesz powiedzieć coś wiecej o firmie work stal?

werton.
@Erni 27.10.2015 14:18

to musiałeś kolego być kiepskim pracownikiem. ja pracuję na lakierni z wynajmu od listopada 2015 (w tym dwa miesiące na l4 z powodu wypadku ) i miesiąc temu dostałem drugą podwyżkę 1 zł. pierwszą dostałem po 4 miesiącach, też 1 zł. aktualnie mam 14 netto a wiem że na tym się nie skończy.

spawalnik

ŻEBY FIRMA DOBRZE PROSFEROWAŁA NALEŻAŁOBY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZMIENIĆ CAŁĄ GÓRĘ ,PÓŹNIEJ BRYGADZISTÓW A PÓŹNIEJ TYCH CO LIŻĄ DUPĘ BRYGADZISTOM ... I PO PROBLEMIE.OD KIEDY TAM NIE PRACUJĘ MOJE ZDROWIE I STAN PŁUC POPRAWIŁ SIĘ.

Procuś

Jakiś czas temu aplikowałem na stanowisko operatora CNC zadzwonił do mnie Pan M. Wierzba z propozycją pracy w firmie Fortaco, po chwili przedstawił zasady na jakich miałbym być przyjęty we wcześniej wspomnianej firmie: -18 zł netto, ale umowa na najniższą krajową. -Zapytałem jak on sobie to wyobraża i jak chce to zrobić? -Bo widzi Pan, te Zus'y i urzędy skarbowe takie wysokie... No i co ja mam sobie o tym zakładzie myśleć skoro już w pierwszym kontakcie są nieuczciwi :D Brak słów

mario

A jak jest z pracą na wózki widłowe ? Mam iść do pracy i wozić duże elementy miedzy halami. Pracował ktoś ?

prawnik

ZA MOICH CZASÓW GDY ROBIŁEM W RUUKKI PRACOWNICY NIE WYPISYWALI KART KONTROLNYCH A GDY DYREKTOR ROBIŁ NAGONKĘ TO BRYGADZIŚCI LATALI JAK ZE SRACZKĄ PO PRACOWNIKACH ABY KTOKOLWIEK SIĘ WPISAŁ ZA KOGOŚ MIMO,ŻE TEGO NIE SKŁADAŁ I NIE SPAWAŁ, CIEKAWE CZY JEST TAK NADAL !!!! NA CHOLERĘ STEMPLE SPAWACZOM SKORO ICH NIE UŻYWAJĄ ,A BRYGADZISTOM TO LOTTO.

boss

TO PRAWDA ŻE CI CO PALĄ W FORTACO MAJĄ WIĘCEJ PRZERW W PRACY I WIĘKSZE STAWKI MNIEJ ROBIĄ NIŻ NIE PALĄCY

eskimo

CI NA KOMATSU MAJĄ ZAJEFAJNIE ,LIDERZY Z BRYGADZISTAMI DOGADALI SIĘ CO DO CZASU SKŁADANIA RAM MAJĄ GO OD H--JA A SPAWACZE MUSZĄ ZAPIER-----ALAĆ OT NA UKŁADY NIE MA RADY !!!!! CHYBA ZACZNĘ PALIĆ PAPIEROSY ,BĘDĘ MÓGŁ CZĘŚCIEJ CHODZIĆ NA PRZERWY :) A WPS --- KTO ICH TAM PRZESTRZEGA ?????????????????????????????? LICZY SIĘ ABY SZTUKA,SILIKON NA LAKIERNI WSZYSTKO PRZYKRYJE .

Zostaw opinię o Ruukki Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruukki Polska