Ław-Bud Irena Ławnikowska

Grodzisk mazowiecki

Opinie o Ław-Bud Irena Ławnikowska

zdesperowana

Szanowni Państwo, przestrzegam przed tą oszustką. Niby starsza miła Pani, ale tak na prawdę to zwykła manipulantka. Co do wiedzy architektonicznej to porażka, od ponad roku mam kłopoty z urzędami przez tą właśnie panią. Nikomu nie polecam. Zastanawiam się nawet nad tym czy ta kobieta nie kupiła sobie papierów na bazarze. Błędy jakie popełnia są liczne i bardzo błahe, ale dla urzędów bardzo istotne. Na wprowadzenie drobnych poprawek do projektu czeka się miesiącami, a Pani Irena wciąż ma nowe wymówki.

poszkodowani z okolic
@zdesperowana 07.07.2015 10:54

PROSZĘ O KONTAKT KINMAR@O2.PL JESTEM Z MILANÓWKA I MAM OCHOTĘ ZAKOŃCZYĆ ÓW PRECEDER.

slawko

Na wstępnych spotkaniach Pani Jest kompetentna, rzeczowa i otwarta na wszystkie pomysły. Bardzo szybko przestawia propozycje na kalkach. UGODOWA CO DO CEN ZA PROJEKT/ZMIANY ADAPTACYJNE. UWAGA: pobiera zaliczkę, pobiera , pobiera .. od nas wyciągnęła 50% kwoty, na podstawie K.P. o umowie zapomnij. I od zainkasowaniu KASKI kobieta przeradza się w manipulanta TWOJEGO czasu , nieograniczona w pomysłach zwodzenia swoich darczyńców. 09,09,2014.

Zostaw opinię o Ław-Bud Irena Ławnikowska - Grodzisk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ław-Bud Irena Ławnikowska