BKT Dyrek Systemy Grzewcze - Sanitarne Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o BKT Dyrek Systemy Grzewcze - Sanitarne Sp. z o.o.

Niezadowolony klient

Do momentu zakupu wszystko przebiegało pomyślnie. Potem została zgłoszona usterka instalacji (cieknąca woda z zaworu awaryjnego) i tutaj zaczęły się problemy - nie odbieranie telefonów, rozłączanie się (pan w biurze rzucił słuchawką twierdząc, że nie mają po drodze jechać na drugi koniec Warszawy). Generalnie obsługa posprzedażowa nie istnieje.

Znasz firmę BKT Dyrek Systemy Grzewcze - Sanitarne Sp. z o.o. i wiesz kila rzeczy na jej temat? Czekamy na Twoją opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o BKT Dyrek Systemy Grzewcze - Sanitarne Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BKT Dyrek Systemy Grzewcze - Sanitarne Sp. z o.o.