Opinie o Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski w Tychy

Martyna Nowy wpis

Czy nadal jest problem z wypłatami, nie płaca na czas ?

Pytajaca Nowy wpis
@Martyna

A czy w pracy biurowej tez jest problem z wypłatami?

duduś Nowy wpis

Nie piszecie zbyt dobrze o firmie, interesowałem się praca w firmie ale teraz zastanawiam się.

Zakład pracy chronionej Nowy wpis
@duduś

Daj sobie człowieku spokój z tą firmą, poczytaj sobie wcześniejsze wpisy, wszystko to niestety czysta prawda. Swoją drogą to ciekawe co teraz ten(usunięte przez administratora) zrobi jak Kaczyński każe mu podnieść pensję minimalną do 4000? Pewnie wszystkich zatrudni na pół etatu a reszta jak zwykle pod stołem... Ha ha ha

xxx

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, okradają pracowników z pieniędzy ,wypłata nie w terminie,obiecywane stawki nigdy nie są takie jakie są w umowie, zła atmosfera, szef chce żeby każdy na każdego donosił. Towar złej jakości, najwyższe ceny na rynku. Bardzo źle traktuje się tam i pracowników i klientów.

jeck
@xxx

Nie narzekaj nie pracowałeś w Markusie

lower

Przestrzegam przed tą Firmą. Znam osobiście obu Panów i Pana Z.A i P.K. Pracowałem tam jakiś czas temu. Napewno Pan Z.A nie wie co za uszami ma Pan P.K. To co piszą poprzednicy na tym forum to prawda. Ciagle terminowanie produktów, mobbing to chleb powszedni w tej Firmie. Układy z dostawcami Pana P.K już są słynne na rynku. Duże Firmy dużo straciły na tych układach Pana P.K. Może Pan właściciel się wypowie.

@lower

Pan Z.A nie wie że pan P.K robi na dwa fronty!

jeff
@anonymous

na dwa ? oj myśle ze układy tego Pana jest znane w całej świnskiej branży

CIEKAWY
@lower

Pytanie jak można trzymać przez tyle lat, takiego debila na takim stanowisku? Czyżby to syn z nieprawego łoza?

Przemysław
@CIEKAWY

Proszę Cię o nie obrażanie innych pracowników na forum i zwracanie uwagi na język wypowiedzi. Rozumiem, że negatywnie oceniasz pracę przełożonych, czy możesz podać konkretne argumenty, które potwierdzą twoje zdanie?

Adad
@jeff

Sław(n)a firma wiedzie prym

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski kandydat na stanowisko Dam prace ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Stefan

Byłoby dużo lepiej gdyby każdy zajął się swoją pracą a nie obserwacją i roznoszeniem plotek.

jessi
@Stefan

oczywiście i najlepiej ukrywał fakty o prezesinie i jego (usunięte przez administratora) Prawdy sie nie ukryje

Przemysław
@jessi

Forum nie służy omawianiu prywatnych spraw pracowników firmy. Wymieniamy się tutaj informacjami na temat warunków pracy i aktualnych ofert pracy. Twoja opinia jest bardzo krótka i nie wynika z niej jak Ci się pracuje w tej firmie. Czy jesteś zadowolony ze swojego wynagrodzenia?

Tomasz

Szkoda, że nie można dowiedzieć się coś więcej o pracy w firmie. Czy potrzebujecie ludzi?

Hanna

@anonymous, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie podajemy danych osobowych lub informacji mogących ujawnić lub wskazać konkretnego pracownika firmy. Proszę skoncentruj się na głównym temacie oraz Twoich obowiązkach. Czy jesteś zadowolony z tej pracy? Czy uważasz, że jako pracownik stanowisz wartościowy element firmy Kasan?

Zuza

Firma istnieje a dlaczego miałaby nie istnieć?

zakład pracy chronionej
@Zuza

a to łysy nie rozdał jeszcze całego majątku na gratisy?

@zakład pracy chronionej

Łysy ribi na dwa fronty

Olek

Czy warto aplikować? Podpowiedzcie jak się paruje?

zakład pracy chronionej

to ta (usunięte przez administratora) firma jeszcze istnieje? nie plajtła jeszcze?

Hanna

@obóz pracy przymusowej Twój nick jak i wypowiedź narusza regulamin serwisu. Nie piszemy o prywatnych sprawach pracowników i nie obrażamy firmy. a po drugie chyba znasz konotację swojego nicku i wiesz jakie ma dla Polaków znaczenie historyczne. I żadnego, teraźniejszego miejsca pracy nie powinno nawet się do takich miejsc porównywać. Twój wpis zostanie usunięty za naruszenia usunięty.

Hanna

@Inżynier jakości widzę, że Twoja opinia o firmie Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski skupia się głównie na jednej osobie. A tego chcemy uniknąć na forum i dlatego jest to zaznaczone w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Nie można opisywać konkretnej osoby na forum i Twój wpis może być usunięty przez admina.

jaro

Co za obłudne kłamstwa !!!!!! współpracuje z firmą Kasan od kilku lat i jestem bardzo zadowolony , przedstawiciele bardzo sie starają i mają profesjonalne podejście do każdego klienta. Słabym punktem firmy są tylko zdarzające sie pomyłki na fakturach ale nikt nie jest doskonały . Prezesa firmy Pana (usunięte przez moderatora) nie miałem przyjemności poznać więc nie moge nic na jego temat powiedzieć ale kierownik pan (usunięte przez moderatora) jest miłą osobą która jest zawsze pod telefonem i robi wszystko żeby sprostać wymagoniom swoich klientów.Z tego co wiem firma cały czas sie rozwija i spokojnie może rywalizować z niejednymi gigantami tej branży

Inżynier jakości
@jaro

Hahahhahaha Piotr ma wiele nickow :)

Witam, jestem pracownikiem Centrum Dystrybucji Wędlin KASAN od trzech lat i w tym czasie nie zauważyłam i nie zgadzam się z tym aby w zakładzie miały miejsce sytuacje o których piszą osoby powyżej. Wydaje mi się że opinie ,które zostały napisane są dziełem osób które zostały zwolnione z własnego powodu -a przecież złośliwość ludzka nie zna granic.

xxx
@pracownik

takie bajki to dzieciom na dobranoc. ha ha

Stefan
@pracownik

Hahaha no tak a jak inaczej :) wszyscy zostali zwolnieni z tego właśnie powodu :) bo zaczęli się upominać o swoje ... Nie wspomnę o wałach jakie robią kierowcy wiozący towar... No ale potem zostają oni za swoje wały nagrodzeni awansem na PH :)

Hanna

@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz nie ja usuwam komentarze, tylko administrator. Jeżeli przestaniesz łamać regulamin to Twoje wpisy będą widniały na portalu. @Prawda dlaczego tak uważasz o firmie Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski? Mimo wszystko pamiętaj, że jest tu regulamin i obrażanie innych jest zakazane.

demaskacja

Ej Piotrek Piotrek po co wypisujesz brednie na temat firemki, w której pracujesz. Wiemy dobrze, że firma ma mega kiepska opinie w rynku, ze jezdzisz z ph po sklepach jako wielki coach a (usunięte przez administratora) lizesz prezesowi. Prezes tak jak ty ludzi macie za (usunięte przez administratora) licza sie tylko twoj stolek i prezesa pieniadze.

Nie wiem skad tyle zlosliwosci na temat tej firmy. Uwazam ze wlasciciel jest w porządku. Nie spotkalam sie z sytuacja aby komus odmowiono urlopu wrecz przeciwnie. Każdy wie na jakich warunkach zostaje przyjety i podpisując umowe akceptuje je. Jestem zadowolona z pracy w tej firmie i nie zgadzam sie z tymi opiniami na jej temat. Jezeli ktos nie chce pracowac to kazda praca i każdy Szef bedzie w jego oczach zly. Niech najlepiej sam zalozy firme i zobaczy jaki to ciezki kawalek chleba.

@Anonim

ale kit- nikt w to nie uwierzy

Hanna

@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz nie jestem pracownikiem firmy Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem. Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie i chcesz się wypowiedzieć? Przypominam tylko o regulaminie forum i o tym, że na forum nie można nikogo obrażać.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Hanna

to przestań wciąż usuwać negatywne wpisy, bo moje dwa już zniknęły, ta strona tak jak ta firma to dno!!!

Obóz pracy przymusowej

Hanna dalej ciulowo,nic się w tej kwestii nie zmieniło i z dnia na dzień coraz gorzej!

Hanna

@Obóz pracy przymusowej to dlaczego nikt nie zgłosił nigdzie, że takie odbywają się praktyki w Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski? Czemu się godziliście na takie warunki? Przed podjęciem pracy wiedzieliście, że wypłaty będą dawane pod stołem?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski - Tychy

Centrum Dystrybucji Wędlin Kasan, Zbigniew Andrzejewski
1.4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • FILARETÓW 31
    43-100 Tychy