BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ

Ustka

Opinie o BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ

Agnieszka

Nie polecam!! Dwie porcje ryby sola z frytkami i 2x zestaw surówek, plus dwa zestawy devolaile z frytkami i 3 piwa 238zl! Porcje soli sklejone ze soba pod ohydna, gruba panierka, smierdzace miłe, a devolaile twarde, niedosmazone i zylaste. Znajomi zamawiający 2x mirune z frytkami I zestawem surówek 150zl!!! Filet z miruny z osciami grubymi i długości palca wskazujacego, co w żadnym filecie nie powinno mieć miejsca. Surówki specjalnie dociazone ohydnym ogórkiem, pewnie nawet nie umytym. Mam nadzieję, że w końcu zamkną ta budę, a właściciele będą musieli jeść wyroby własnego baru jeszcze przez długi czas!!!

Przemek Kraków

DNO!!!! Wysłać tam sanepid!!! Ryba smakowała jakby zdechła pół roku temu a 3 dni przed usmażeniem została zeskrobana z kadłuba!! Ceny z kosmosu, w hiltonie żarcie tyle nie kosztuje!! Za 2 ryby z frytkami i kotleta 240zl! Najpierw każą jeść dopiero płacić żeby człowiek im tym żarciem w łeb nie rzucił. Omijać szerokim łukiem!!! W dodatku sklejają filety po 2-3 żeby 'waga' byla... Zwykli oszuści...

Turysta

TRAGEDIA!!! Najgorsza knajpa w mieście! Oszuści! Zdziercy! Nie dajcie się zwieść tablicą! Fatalne jedzenie! Fatalna obsługa! Za nugetsy dla dziecka 24zł!!! Obrzydliwe nie do zjedzenia!!! Trują ludzi!

iwi40

Masakra. To wszystko prawda. My zapłaciliśmy 145zł za 2 porcje tłustego dorsza z porcjami frytek jak dla słonia i starym zestawem surówek. Fuj, paskudne.

Ula

Niestety my równieź nie czytając opinii daliśmy się nabrać .Dlaczego takim oszustom wolno istnieć na rynku.O gotowaniu nie mają pojęcia

KAKTUS

I ja dałem się nabrać... Trzy porcje smażonej ryby z frytkami i cena 195 zł. Moja sola składała się z 4 lub 5 kawałków zlepionych w jedno. Złodzieje i naciągacze,

KatKo

Szkoda że wcześniej nie poczytałam o tym barze ... Nie przyszło mi to nawet do głowy przez co nasz rachunek wyniósł 300zł. Fakt było 5 porcji dorsza przy czym jedna z nich to dwa mniejsze razem sklejone i usmażone (żeby na wadze więcej pokazało) jak wspomniałam o tym przy kasie, pani strzeliła wymowną minę ... Porażką i oszustwem jest porcja frytek za 10zl, do tego 3 x zestaw surówek "dociążonych" zdechłym pomidorem i kawałkiem ogórka prawie 60zł ... Smak - bez komentarza. Omijajcie ten bar SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Gość

Jedna wielka klęska ,jedzenie tragiczne, ceny z kosmosu.Gyros straszny gorszego w życiu nie jadłam.Pani przy kasie okropna macha włosami na lewo i prawo a potem one loduja na zamowionym jedzeniu. Ogólnie atmosfera w tym barze straszna,wystrój ciemny ,a toaleta bez komentarza.NIE POLECAM!!!!!!

Gosc

Ja również nie polecam. Gyros miał być cięty a był gotowany z mięsa ze świnki a nie kurczaka. Katastrofa również mięso uwalone na frytkach. Po kilku minutach były całe mokre???????? w żadnej dobrej restauracji nie zapłaciłam ponad 100 zł jak u nich. Za co??? Za ohydne jedzenie???? NIE POLECAM!!!!!!!!

Hanysy

Totalne oszustwo.Paskudne stare jedzenie.Zamówiliśmy dwa udka z kurczaka.,dorsza i schabowego+frytki i mix sałatek.Dostaliśmy odgrzanego starego schabowego,starego czarnego dorsza smażonego na głębokim oleju w centymetrowej panierce.Wszystkie surówki oprócz jednej były zepsute.Ochyda.Rachunek wynosił 150 zl!!!!.Pani sprzedająca nie potrafiła wyjaśnić skąd taka cena.Nie zapłaciliśmy tyle i waro by ta m wysłać sanepid do tej budy z ochydnym starym żarciem.Omijajcie szerokim łukiem!!!

Glut

Na facebooku to samo 2 x ryba piwo i 160 zl

malgoska-1959

Jednym słowem TRAGEDIA.Poszłam z mężem na obiad,zamówiliśmy 1 pałkę z kurczaka z chlebem,herbate i gyrosa i zapłaciliśmy UWAGA 79,45-pytam sie za co.Alarmuję do wszystkich przbywających na wypoczynku w Ustce omijajcie ten bar szerokim łukiem.Dodam,ze na poragonie za samą surówke było 22,50.

XYZ
@malgoska-1959 14.07.2016 08:26

konkurencja nie śpi... :)

iwona-jk
@malgoska-1959 14.07.2016 08:26

Ja też zdecydowanie NIE POLECAM!!!! Stanowczo ODRADZAM!!! Wciskają porcje surówek, za które żądają 25 zł. Paragony drukują na wyraźne żądanie klienta!!! TRAGEDIA!!!!

Zostaw opinię o BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ