Opinie o Bar Bistro Koral Elżbieta Baj w Ustka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bar Bistro Koral Elżbieta Baj. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bar Bistro Koral Elżbieta Baj o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Bistro Koral Elżbieta Baj w Ustka

Hej. Nie ma tu aktualnych opinii a widziałam, że kelnerka jest poszukiwana. Wskazują na godziny pracy od 11 do 20. Czy wychodzą jeszcze ponad to jakieś nadgodziny czasem?

Alicja Nowy wpis

Witam Panią Pani Elu Mam nadzieję, że mnie Pani jeszcze pamięta. Pracowałam u Pani wspominam bardzo mile ten czas. Pozdrawiam serdecznie Alicja.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości w Bar Bistro Koral Elżbieta Baj i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Hanna Nowy wpis

Pracowałam w wakacje i było ok. Wiadomo że duży ruch i zamęt i mnóstwo roboty.Jako wakacyjna praca polecam czy na stałe to ciężko powiedzieć.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bar Bistro Koral Elżbieta Baj? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko MASZYNISTA CHŁODNI.
Danusia

Obsługa bardzo miła jedzienie dobre i krótki czas oczekiwania polecam wszystkim przybywających do Ustki Danusia z Bielska-Białej

Obiady może i dobre ale tak niesympatycznej właścicielki i stresującej swoich pracowników nie widziałam jak żyje odradzam ten lokal w poprzednich latach obsługa była super.

Iza
@Ewa

To spoko, że dobre, bo przychodzisz głównie zjeść, ale zdradzisz co konkretnie widziałaś? Jak ta sytuacja wyglądała, że masz wyrobione takie zdanie?

Rene
@Ewa

Zgadzam się, w tym roku jest porażka jskas ,dostałam surowego kotleta i jeszcze moc obrazliwych słów od pani kierowniczki -Ukrainki, której to pewnie podaliśmy rękę.

Iza
@Rene

"moc obraźliwych słów"? A w jakiej niby postaci? W sensie po co klientów mieliby obrażać?

M

Witam Szkoda ze nie ma połówek dań jak w tamtym roku. Jest smacznie, ale z tymi cenami zestawów z dorsza to trochę przegieliscie. W tamtym roku często bywałam, w tym niestety raczej nie. Byłam e maju i było o wiele taniej. Nie przyginajcie z cenami

Iście królewskie porcję. Przepyszna świeżutka chrupiąca rybka w towarzystwie mega pomidorowej oraz przepysznego Szwajcara. Polecam wszystkim Dużo, smacznie można zjeść nie za miliony

Jacek

Miła obsługa lokalu, bardzo smaczne i w dobrej cenie jedzenie,polecamy wszystkim odwiedzającym Ustkę

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Bistro Koral Elżbieta Baj - Ustka

• Jak się pracuje w Bar Bistro Koral Elżbieta Baj?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Bistro Koral Elżbieta Baj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bar Bistro Koral Elżbieta Baj
  • Marynarki Polskiej 61A