Interbatim

Opinie o Interbatim

Hanna

@Były pracownik ale były zgłaszane opóźnione wypłaty i brak materiału? jak się wtedy zachował pracodawca? Takie informacje też są ważne, jak ktoś myśli o pracy w Interbatim.

Hanna

@elektryk, czy opóźnienie w wynagrodzeniu, o którym piszesz to była jednorazowa sytuacja?

and

No istnieją długo, dlatego widocznie wiedzą jak trzeba zarządzać firmą. Rotacji dużej tam też nie ma, co świadczy o tym, że pracownicy są zadowoleni, pracowdawca również. Zajmują się budowlanymi instalacjami, ceny mają niskie a jakość wykonania super.

Wisk

Z komentarzy powyżej można wywnioskować co innego. Nie są ludzie zachwyceni ale ja z drugiej strony też nie słyszałem jakiś krytycznych informacji na temat Interbatim z Warszawy. Wiem jednak, że obecnie posiadają kilka ofert pracy, które mają zaprezentowane na swojej stronie internetowej. Warto się zatrudniać w tej firmie ?

@Wisk 01.04.2015 22:58

Ja pracowałem. Sprobuj i Ty a sie przekonasz. Spoznione platnosci, brak planów brak potrzebnego materiału duze duze braki. A prezes wymaga. Robic trzeba. Jeszcze niech Ci podesle ludzi z pierwszej łapanki, to zobaczysz jak ta wspolpraca wyglada. Obiecać łatwo, a wywiazac sie bylo bardzo ciężko,

@Wisk 01.04.2015 22:58

Porzek

Z tego co widać Interbatim oferuje bardzo bogate usługi, a przede wszystkim instalacje elektryczne słabo i silno-prądowe, prace ogólno-budowlane, instalacje wodno-kanalizacyjne. Nie miałem co prawda okazji z nimi współpracować, ale sądząc po opiniach to firma funkcjonuje sprawnie i podejrzewam, że można się u nich realizować.

elektryk

Przepracowalem troszkę w tej firmie. Raz bylo lepiej raz gorzej.Jak w pracy. Polityka prezesa firmy nawet po latach nie zmienila sie,widze z opini .Z platnosciami sie spoznial z jedno miesiecznym, ale placil z oporami. Jeszcze jedno.wielki haos przy wykonywaniu pracy. BRAK potrzebnego materialu ,projektu, kasy na bierzace narzędzia. A robic trzeba.Uzbroj się w stalowe nerwy.A piekarz niezle dziobie u prezesa jak jeszcze pracuje tam.Jeszcze raz nie nawiazalbym wspolpracy z tą firmą

Miki

To jeśli coś planujecie pracować to odradzam. Pozdrawiam MIKI

anonim3

Nie wiem jak z płatnoscia.

miki

Tak 9 euro dobra stawka tylko jak z płatnością?

anonim3

Jak 9 euro na godzinę to nie źle, stawki dla elektryków za granicę wynoszą 9 do 13 Euro na rękę.

miki

Nie polecam tej FIRMY że tak można to nazwać. Cechuje się się tylko firmami podwykonawczymi którym nie ma kto zapłacić za zrobioną robote. Prezes tej Firmy kompletnie nie radzi sobie ,stosuje swoją politykę i myśli że wszystkie rozumy zjadł.Jeśli na biznesie macie stracić to lepiej siedzcie w domu ,niż pracować dla tej Spółki. A co do zarobków w Niemczech to 9 Euro na godzine i bardzo się przelewy opóżniają. Widocznie prezes utopił pieniążki w inne budowy. Wiem bo pracowaliśmy dla tej firmy.Jesli będą jakieś pytania proszę pisać. Pozdrawiam MIKI

anonim3

No a coś więcej?? Jak zarobki?

anonim3

No ale coś więcej o nich, może ktoś napisać?? Jakie warunki itp.

zarobić miało być :P :) ponoc oferują pracę za granicą

anonim3

Ale idzie u nich zabić??

Firma krzak, zatrudnia piekarzy nie ELEKTRYKÓW, nie polecam współpracy z tą Firmą prezes firmy nie ma zielonego pojęcia o elektryce, to wszystko go przerasta!!!!!

pracowałem, nie polecam, szkoda wogóle pisac na ten temat

Zostaw opinię o Interbatim - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interbatim