FLOKATEX

Łódź

Opinie o FLOKATEX

Natalia

@Krzysiek no ale czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Takie szczegóły są istotne dla osób, które teraz się zastanawiają czy próbować swoich sił czy raczej nie w FLOKATEX.

Natalia

@Krzysiek a powiedziałbyś jak wygląda Twoja praca? Jakieś jeszcze są pozytywy pracy w FLOKATEX? To firma, którą możesz polecić innym? Zainteresowałoby to osoby szukające pracy.

Krzysiek
@Natalia 08.08.2017 15:27

Praca jak każda inna,wszędzie trzeba pracować

Ja

W końcu pozytywna i prawdziwa informacja.

Krzysiek

Pracuję w tej firmie od pół roku, i nie mam na co narzekać, jest robota, wypłatę dostaję w terminie, normalne warunki pracy

ELA

TO CO CZYTAM TO JEST STRASZNA.DLACZEGO TĄ FIRMĄ NIE ZAJMIE SIĘ PIP I WIELE INNYCH ,TRZEBA TO NAGŁAŚNIAĆ.NIE MOGĄ BYĆ BEZKARNI.JA SPRAWDZIŁAM OPINIE PO ZNALEZIENIU OGŁOSZENIA ŻE SZUKAJĄ CHAŁUPNIKÓW DO SZYCIA.JAK NAJDALEJ JEŻELI TO PRAWDA NIECH ZWIJAJĄ INTERES.

ja

Czlowieku co Ty za głupoty wypisujesz,pora wziąć się do pracy

jacek

To skoro pojawily się podwyzki @aga, to się nie dziwię, że są tak opłacalni. Ciekawe jak teraz wygląda atmosfera.

Mich454

Nie rozumiem niektórych komentarzy, pracuję jako montażysta od 3 miesięcy, i nie mogę narzekać na pracę w firmie Flokatex. Prawda zdarzy się czasem że jest ciężej w pracy, ale to chyba jest normalne. Wykonuję swoją pracę rzetelnie (czasem robię błędy) i nie jestem jak to przeczytałem w niektórych komentarzach: "Wyzywany, niszczony psychicznie". Prawda jest że szefostwo może się zdenerwować na osoby które wykonują błędy, przez co muszą wyjeżdżać w delegacji by poprawiać błędy na początku, ale moim zdaniem jest to normalne. Czasami się zdarza że jak jadę na budowę i okazuje się że muszę wieszać zasłony DRUGI raz, to też si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

sklep

nie jestem pracownikiem tej firmy, ani klientem, gdzyż zrezygnował ze współpracy z nimi. Porażka. Takiego braku profesjonalizmu dawno nie spotkałam.

Auuu

rozmowa kwalifikacyjna wygląda tak: jeśli trzymałeś(aś) nożyczki w ręku to możesz kroić, jeśli idziesz na sprzątaczke to możesz szyć, jeśli idziesz szyć to kroisz, sprzątasz i szyjesz

zz

od stycznia jest akord - nie wiadomo jak liczony bo nit w tej firmie nie ma zielonego pojęcia o tym że żeby był akord to muszą być podane czasy które wskażą ile procent normy pracownik wyrabia - po przekroczeniu normy pracownik powinien otrzymać PREMIE - ocena pracownika - najprościej po zdjęciu w CV - skoro krawcowe i pomoce mogą mieć wykształcenie podstawowe Twoje CV - na pewno będzie OK - na wszelki wypadek weź ze sobą legitymacje szkolną bo obecny wiek po podstawówce to około 13 lat

E

NIE DO KOŃCA,, BYŁY POPRAWKI

Aga

W maju 2013r szyłam dla tej firmy na zlecenie u siebie w domu, dwa razy też byłam po materiał do szycia swoim samochodem, a dzieli mnie 180 km i do dziś ani nie otrzymałam zapłaty za szycie, ani zwrotu za paliwo.Gdy dzwoniłam, to albo nikt nie miał czasu,żeby ze mną porozmawiać, albo "wypłacimy po powrocie z delegacji". Straciłam nadzieję...

to proste do policzenia - 7,5 brutto - tak jest w aktualnym ogłoszeniu

i

mycha
@i 02.10.2014 13:23
Trzeba dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków to nie ma kłopotów ani w firmie ani z Właścicielami Firmy...

Przepraszam bardzo... ja dobrze wywiązywałam się ze swoich obowiązków.Tylko pani Kaczmarskiej coś odwaliło i stamtąd odeszłam. O widzę że są skasowane nie które słowa prawda boli

@i 02.10.2014 13:23

A co to znaczy dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków - co trzeba robić ?!

manfredi

o kurde a ja jutro idę na rozmowę na stanowisko magazyniera

j24

Tak , widziałem jak poległaś na "Pitagorasie" i dzieleniu w zakresie do 100 przez liczby całkowite . Mnie z magazynu zawołali , ja nie miałem problemu z rozwiązaniem . A co do palaczy w firmie , żadna przyjemność wchodzić do WC , gdzie dymu tyle , że siekierę można powiesić albo dostać petem wyrzucanym przez okno . Ja też bym kazał palić poza budynkiem ( co jest zgodne z przepisami ) .

zszokowana

Wszystkie opinie są prawdziwe, sama na początku nie chciałam wierzyć, atmosfera na rozmowie jest typu i tak jesteś nikim i ja ci to udowodnię. człowiek jest w tak wielkim szoku że nagle nie może wydusić z siebie ani jednego słowa ani racjonalnie myśleć. myślisz tylko co ja tu robię.Dostając zadania matematyczne wolałam zrobić błędy niż się z nią pokłócić dlaczego zamierzam natychmiast wyjść. jeśli ktoś zamierza tam pracować musi być cyborgiem wypranym z uczuć jak to sama szefowa określiła. Ja jestem za grzeczna ale osoby o silniejszych nerwach, polecam trzasnąć drzwiami i nie słuchać tych obelg.

tubylec
@zszokowana 28.02.2014 14:59

Potwierdzam niestety właścicielka ma brak szacunku dla kogokolwiek. Nie polecam - omijajcie z daleka

Obserwator

Dobrze, że jest możliwość wyrażenia swojej opinii o firmach które należy omijać.Szkoda,że pracodawcy nie potrafią wyciągać odpowiednich wniosków,bo czasem należy wysłuchać co pracownicy mają do powiedzenia,być może wtedy atmosfera w firmie byłaby lepsza,a praca wydajniejsza.

kazio

a co to za zbrodnia napic sie w ciagu pracy u innych to normalne.

zawiedziona
@kazio 05.02.2014 08:03
a co to za zbrodnia napic sie w ciagu pracy u innych to normalne.

Odpuść sobie pracę w tej f-mie,bo się rozczarujesz(usunięte przez administratora).Te opinie o tej firmie są prawdziwe i powtarzają się od kilku lat,ja też się przekonałam na własnej skórze ,że nie warto tu pracować.

j24

No tak , ja zaczynam o 8 wy niby o 7 . Ja byłem o 7.45 , wy na kawce a maszyny zimne . Dziwisz się przełożonym ? Ja byłbym wk...

a,

Szanowni Właściciele,warto się zastanowić dlaczego jest tak duża rotacja pracowników ...

z

To nie prawda naddodziny placone bez problemu ostatniego razem z pensja a reszta to prawie prawda ale trzeba tam byc zeby zrozumiec

?

Sporo i zawsze sie człowiek zastanawiał czy dostanie kase

misia

niestety, to wszystko prawda.za godziny nadliczbowe płacą jak za zwykłe,mało tego potrącenia z pensji są za byle co ,ostatnio wszyscy ,którzy przed rozpoczęciem pracy pili kawę mieli potrącone po 30 zł.Nie chodzi tu o picie kawy kosztem czasu pracy tylko 15 min. przed jej rozpoczęciem.Brak organizacji pracy,same zakazy.Duża rotacja pracowników,jedna pani uciekła po 1 godz.

a1
@misia 04.12.2013 19:10

Kolezanki..nie piszecie do końca prawdy ..pochwalcie sie ile razy poprawiamy zle uszyte rzeczy no i kawe piłysmy ukradkiem ,w czasie pracy:-(

krawcowa

szwalnia to poprostu [usunięte przez moderatora] pracy koszmar potrocenia wynagrodzen za wszystko co sie panie własciciel nie podoba na 9 godz pracy tylko jeden raz można wypić herbate obelgi na kazdym kroku tekst( jak sie nie podoba można odgarniać śnieg)

Anna

Miałam możliwość odwiedzić w/w firmę jako klientka i słyszałam osobiście wyzwiska,obelgi wobec pracownika i wyszłam po 10 minutach tak byłam zdenerwowana.Pani Właściciel sprawia wrażenie osoby ,która poprzez poniżanie czuje się dowartościowana.Mogę tylko potwierdzić ,iż zła opinia o tej Pani wsród konkurencji jest trafna i prawdziwa,

tubylec
@Anna 29.08.2013 19:08

gośc

Niestety potrafią obciąć za niby niedokładność za uszkodzone elementy.Co do palenia to broń boże . Dla zatwardziałych palaczy jeden papierosek podczas 15 minutowej przerwy śniadaniowej przed budynkiem firmy. Katastrofa po całości.

m.

Warunki pracy fatalne,zniszczą Cie tam psychicznie,znajdą powód zeby połowy kasy Ci nie wypłacić,naubliżają,wmówią że jesteś do niczego

lola
@m. 09.04.2012 19:17

ja tez sie staram juz kilka dni, niby praca jest a jej nie ma . nie rozumiem polityki tej firmy internet zawalony ogloszeniami a szycia nie daja bo ciagle ponoć nie naszykowane.tylko koszty dojazdow , całowanie klamki i nic wiecej.

PYT

CZEMU TAK SĄDZISZ? PYTAM SIĘ BO SIE STARAM O PRACE TAM

katastrofa warunków pracy........

Zostaw opinię o FLOKATEX - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOKATEX