Monika Walczak Wikam Monika Walczak

Łódź

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Monika Walczak Wikam Monika Walczak
1 1 6 1

Opinie o Monika Walczak Wikam Monika Walczak

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Wikam Monika Walczak? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

lok

beznadziejna firma, szef pozjadał wszystkie rozumy i uważa się za wielkiego biznesmena a sam nie wie co się w ogóle dzieje w pracy, znaleźć jakiś dokument dowod rej. od samochodu bo trzeba jechać w trasę a szef nie wpadł na pomysł by zostawić w normlanym miejscu, więc pozostaje szukanie w "gabinacie" kierownictwa, a poszukiwanie tam czegoś to jak grzeba po śmieciach, jest wszystko tylko nie to co potrzebne. To co napisał poprzednik to 100% prawdy. Jak chcesz schudnąć z 20 kilo w 2 miesiące to zatrudnij się na szczyt czyli czerwiec-wrzesień, albo jak wybierasz się na tamten świat albo do szpitala to również polecam firmę WIKAM

anonim

Firmy nie polecam, chyba że ktoś szuka pracy na sezon (bo po nim i tak prędzej czy później zostanie zwolniony, za powód wyssany dosłownie z palca, ale cóż mniej pracy, po co opłacać 5 pracowników po sezonie? jak można 3, bez których kierownictwo by zginęło w stercie dokumentów, których po prostu nie ogarnia). Praca bardzo ciężka za śmieszne pieniądze. Teoretycznie 8 godzin, w praktyce 12 i więcej... a dla pracodawcy chyba najlepiej by było z 16, 17 godzin, a zarobek za 8 dziennie. Fatalne godziny pracy 9-17, załatwienie jakichkolwiek prywatnych spraw wiąże się z uzyskaniem dnia wolnego, co w okresie od czerwca do września graniczy z cudem...(bo "zwiedza" się Polskę za kierownicą a potem jeszcze dźwiga przez resztę dnia i nocy), choć cuda czasem się zdarzają, w tej firmie - nie. Praca teoretycznie od 9-17 ale z godziny na godzinę pracownik jest informowany, nie pytany, tylko informowany że trzeba zostać dłużej (a jeśli już pracownik z jakiś powodów nie zostanie, krzywe patrzenie pracodawcy i prawdopodobnie pierwsze powody do powolnego rozstawania się z pracownikiem), a jak przychodzi duża dostawa to póki nie przyjedzie trzeba siedzieć w firmie i czekać po czym jeszcze rozładować w 3,4 osoby te kilkanaście ton towaru, a zdarza się że jak przychodzi dostawa po pracy w nocy to trzeba po prostu rzucić wszystko i jechać do pracy. W godzinach pracy załatwianie prywatnych sprawy właścicieli kompletnie nie związanych z zakresem obowiązków na stanowisku magazyniera to już standard. Za tą prace i robienie dosłownie wszystkiego śmieszna podstawa + żałosne nadgodziny. Właściciele umieją tylko wytykać błędy, przyczepiać się i za przeproszeniem żerować na "pracownikach" płacąc im śmieszne pieniądze. Trzeba wypluć płuca i skręcić kręgosłup na śruby by dostać tam pracę na stałe co uczyniło dwóch pracowników. Zasada szef wie wszystko najlepiej, najlepiej wszystko umie po prostu jak poprzednik napisał samouwielbienie. Bogacenie się na ludzkiej krzywdzie.

anonim

Witam, Od razu widać że pisał to właściciel firmy. Co za samouwielbjenie. ZWAŁA.

Zostaw opinię o Monika Walczak Wikam Monika Walczak - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monika Walczak Wikam Monika Walczak