DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko

Inga Nowy wpis

Hej. ;) chciałabym się dowiedzieć czy na obsługę zamówień e-sklepu nie można się przypadkiem zatrudnić? chłopak zna się na motoryzacji a ma już doświadczenie z pracy jako magazynier. jak patrzyłam za oferta to znalazłam jedynie opcje dla księgowej. Możliwe te dla sprzedawców / magazynierów są gdzieś indziej teraz dodawane?

Gość Nowy wpis

Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Czy właściciele cały czas siedzą nad głową czy da się samodzielnie pracować.

Karola Nowy wpis

Temat socjalu do dziś nie został poruszony? Widzę ze jeden Pan o niego pytał i chciałam przy tym poznać szczegóły. Pisze mi ktoś przy okazji strukturę biura? Na pewnym portalu wisiała oferta dla samodzielnego księgowego i ciekawa jestem ile jeszcze stanowisk jest do obsadzenia i jakie są zarobki? Księgowy miał proponowane jeszcze na początku roku widełki od 5 do 10 tys

Mariusz Nowy wpis

Witam, świeży tutaj, więc proszę o wyrozumiałość. Pytanie pierwsze,jaka jest stawka wyjściowa na okresie próbnym na magazyniera z papierami udt? Czy jest to umowa o pracę ? Rozumiemy że kolejne też. Jaka jest stawka po okresie próbnym ? Czy są dodatkowo premie miesięczne? Jakiś socjal ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko występują paczki/bony świąteczne?

Jak zasłużysz, to dostaniesz.....Ale prędzej zwariujesz. Poza " chodź Pan..." i "dlaczego nic nie robisz" - nic innego nie usłyszysz.

@były pracownik

To czekaj, czym w zasadzie można sobie zasłużyć skoro już tak piszesz? I tak właściwie idzie Wielkanoc czy ona również jest jakkolwiek uwzględniana?

W czym np można się pomylić? I w zasadzie to dokończysz myśl? Różnica w widełkach 200 pln z czego wynika? typ stanowiska? staż pracy? na co zwracają tu największą uwagę?

ania

czemu usuwane sa prawdziwe informacje na temat firmy ?? niech kazdy sie dowie ze swiatla nie wlaczaja na magazynie ze BHP to dno

jan

W OGŁOSZENIU O PRACE PODAJĄ UMOWA O PRACĘ. NA MIEJSCU OKAZUJE SIĘ ZE UMOWA ZLECENIE. NA ROZMOWIE NIE DOWIESZ SIĘ NAWET JAKA STAWKA GODZINOWA. SZKODA CZASU I PIENIĘDZY NA DOJAZD.

@jan

A to możliwe tak wgl., żeby na rozmowie stawki nie podali? To kiedy człowiek ma się dowiedzieć ile będzie zarabiał?

Skoro tak uważasz i serio Ci szkoda tych ludzi to może jeszcze gdzieś indziej przydałoby się to jakoś nagłośnić?

Czy Małgorzata Helena Wołodko Diesel Części organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gość

NIE

Henry

A może po prostu ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i teraz narzeka? Firma ok , pewnie do ideału brakuje jej ale nie ma co przesadzać z narzekaniem.

@Henry

Henry życzę samych sukcesów :-D bo chyba jesteś jednym z właścicieli skoro taką opinię napisałeś :-) bo tam nie ma nikogo kto by zgodził się z Twoim zdaniem no może tylko osoba "Przepraszam, przepraszam" :-D

Boruta

Krzysiek

Firma handlująca towarem bardzo kiepskiej jakości. Reklamowaliśmy kupione u nich pierścienie do silnika Liebherr, które były założone wraz z kupionymi u nich tłokami i tulejami. Pierścienie ewidentny złom ( silnik po dotarciu spalał około 3 -4 litrów oleju na 8 godzin pracy, a ciśnienie na tłokach wskazywało 19 atmosfer ) Oczywiście reklamacji nie uznali, tłumacząc nieprawidłową współpracą pierścieni z tłokami, wygięciem lub zwichrowaniem korbowodu i tym, że nie dostarczyliśmy im całego układu tłokowo-korbowego, który to rzekomo był im potrzebny do ustalenia przyczyny problemu. Nadmienię, iż po wymianie pierścieni zakupionych w innej firmie wszystko jest w porządku, tzn. silnik przestał spalać olej a pomiar ciśnienia na cylindrach wskazuje prawidłowy wynik. NIE POLECAM NIKOMU FIRMY DIESEL CZĘŚCI - CZĘŚCI KIEPSKIEJ JAKOŚCI I JESZCZE GORSZE PODEJŚCIE DO TEMATU REKLAMACJI!!!

połowa trzynastki

Bartosz
@połowa trzynastki

Trzy miesiące to nie jest zbyt długo, żeby dobrze poznać firmę jednak z tego co piszesz nie zdecydowałeś się żeby zostać dłużej ze względu na atmosferę. Czy mógłbyś napisać kilka słów o wysokości wynagrodzenia i możliwości uzyskania premii?

KoraS
@połowa trzynastki

To co piszesz to wszystko prawda.

Natalia
@KoraS

A jak jakość produktów sprzedawanych przez Diesel Części? Mają dobrą opinię? Szukają handlowca i zastanawiam się, co tam mają.

Zniesmaczony

Jak byłem tam na rozmowie to czułem się jak bym wchodzil do Hadesu. Niczym w Dante Nieboska komedia porzucie wszelką nadzieje

Brajan
@Zniesmaczony

Zostaw merytoryczną opinię o DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko - Łódź

• Jak się pracuje w DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko?

Zobacz opinie na temat firmy DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

DIESEL CZĘŚCI Małgorzata Wołodko