Opinie o Invest Pel Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Invest Pel Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Pel Sp. z o.o. sp.k. w Sopot

Jacek Nowy wpis

Omijać, nie tylko ze względu na oszukiwanie klientów, ale również na brak elementarnych dobrych manier i uczciwości w biurze sprzedaży - zachowanie p. Karola to jest dno dna. Myślę, że robotę ma po grubej znajomości albo musi mieć haki na przełożonych, bo nic innego nie uzasadni tak bezczelnego podejścia do klienta

Jak się pracuje z ludźmi z Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.?

Witam, 16.45.2021 podpisałam umowę rezerwacyjną na inwestycje Villa Park również wpłacając zaliczkę w wysokości 10000zl.do czasu wpłacenia kwoty rezerwacyjnej osoba z którą rozmawiałam i podpisałam umowę cały czas była dostępna jak nie mogła odebrać telefonu zawsze oddzwaniała do czasu otrzymania przelewu kontakt się urwał. Od lutego 2022 próbuję odzyskać wpłaconą kwotę od deweloper. Wezwania do zapłaty w związku z niedotrzymaniem warunków umowy , mojej rezygnacji oraz odstąpienia od umowy z winy dewelopera nie są odbierane wracają ,nie odbierają telefonów, które co jakiś czas i tak są zmieniane . Czy znajdzie się może więcej (usunięte przez administratora) osób z inwestycji Villa Park żeby złożyć pozew zbiorowy. Nadmieniam że prze cały czas inwestycja jest w sprzedaży przez tych (usunięte przez administratora)

Paulina Nowy wpis

No to jak widać grochem o ścianę chyba...Poważnie już od połowy roku jedyne co robisz to wysyłasz? Skoro i tak w sprzedaży to co to za problem przyjąć czyjąś rezygnację? :/

ja też zostałem (usunięte przez administratora) przez tego dewelopera.chętnie przyłącze sie do pozwu zbiorowego.proszę o jakieś namiary.

nabity w butelkę

omijać szerokim łukiem.deweloper nie odpisuje na maile,nie odbiera telefonów.pobrali zaliczki od ludzi nie mając pozwolenia na budowę.realizacja osiedla villa park może wcale nie dojść do skutku.

Kamila
@nabity w butelkę

I co, wzięli zaliczki i nawet nie zaczęli pracy, czy jak?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Invest Pel Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
nabity w butelkę

najgorszy deweloper w trójmieście.nieuczciwy,nie odpisuje na maile,nie odbiera telefonów.

Julia
@nabity w butelkę

I od dawna tak milczą?

anul7004

Witam, podpisalam 12.05.2021 umowę rezerwacyjna na inwestycje Villa Park wpłacając zaliczkę 10000zl. Po 11 miesiącach zostałam zmuszona przez podejście dewelopera do rezygnacji i odstąpienia od umowy . Nie mogę wyegzekwować zwrotu zaliczki , pozostaje droga sądowa . Omijać dewelopera

@anul7004

A to właśnie na tym nie polega zaliczka, że jak ktoś zrezygnuje to przepada? Jak to w umowie ujęte było?

@Paulina

Nie na tym polega, jeżeli deweloper nie wywiązuje się z żadnych umów i nie udziela odpowiedzi na żadne pisma

@Paulina

W umówie było 7 dni na zwrot zaliczki z winy leżącej po stronie dewelopera, umowa rozwiązana z winy dewelopera

@anul7004

No to 7 dni i tak już minęło... A może do teraz udało się jakoś dogadać? Jeśli nie, to czy poważnie sprawa już poszła do sądu?

magda
@Paulina

napisz przedsadowe wezwanie do zaplaty- u znajomych podzialalo, nam oddali terminwoo ale my rezygnwowalismy dosc szybko bo jako jedni z pierwszych osob

@magda

Przydatna rada. Czyli przynajmniej po sądach się ciągać nie trzeba? Więc jest pewność, że każdemu oddadzą tylko że po dłuższym czasie?

Mieszkaniec

Witam. Kupiłam mieszkanie na realizacji Gdańskie Tarasy. Problem zaczął się przy odbiorze. Pan Janusz Piotr Pellowski prezes zarządu wymusza wyłudzenie pieniędzy od mieszkańców. Przy odbiorze okazało się że nie wykonali tynków które są w umowie, za które zapłaciłam. Czyli nie wywiązali się z umowy!! Natomiast za brak tynków wystawili mi fakturę na kilka tysięcy bo powiększyło mi się mieszkanie. Każde mieszkanie w którym nie wykonali tynków to ok. 10 tys. raz cały blok to dobry $. Późniejsze wyłudzenie pieniędzy w formie faktury za większy metraż to kolejne kilka tys. od mieszkania razy ilość mieszkań to kolejny $. Nikomu nie polecam, mieszkanie nie nadaje się do mieszkania brak tynków które trzeba samemu wykonać mimo że były w umowie. Pan Janusz bezszczelnie wymusza dodatkowe koszty. Klatki schodowe wyglądają jak z zakładów karnych, beton pęknięty, pianki wystają, kable wiszą. Taki podobno jest standard dewelopera.

Jane

Deweloper w trzecim etapie oddał mieszkania bez tynków twierdząc że i tak będziemy cekolowac to be różnicy czy na tynku czy na gołym betonie będzie gładź, dzięki zaoszczędzonym centymetrów na grubości ścian każe dopłacać za dodatkowy metraż. Takich biznesmenów to powinni zamykać w więzieniu za (usunięte przez administratora)

Wojciech
@Jane

Czy więcej osób jest poszkodowanych w ten sposób? Próbowaliście w związku z tym reagować u dewelopera?

nabity w butelkę

mogę tylko potwierdzić negatywne komentarze.deweloper to poprostu (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Dzień dobry. Unikać tego dewelopera szerokim łukiem. Firma nierzetelna, nie potrafi wycenić kosztów budowy. Podniosła cenę podczas trwania umowy rezerwacyjnej o 28 %, na stronie o 40 % za m2 (od lutego do września). Czekała na wygaśnięcie umowy rezerwacyjnej, aby podpisać aneks z podniesioną ceną. Wszyscy orientujemy się, że ceny materiałów wzrosły, ale poważny deweloper informuje o wzroście ceny, a wcześniejsza cena powinna być na tyle wysoka, aby była zabezpieczona na takie sytuacje. Deweloper kusi niskimi cenami, po czym je podnosi. Przesunięcia w terminie. Ostatnie 2 budowy były opóźnione. Oferta Villa Park również ma opóźnienie 3 miesięczne, a jeszcze nie jest rozpoczęta budowa. Deweloper świadomie, w umowie określił punkt, w którym do momentu nie wpisania do Księg Wieczystych, umowa może zostać rozwiązana. Żadnych działań w tym zakresie od lutego do października (zapisy z KW - można to sprawdzić), aby umowa była nieważna, a cena została podniesiona. Unikać tego dewelopera. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

Maria

Wszystko to prawda ludzie nie dajc

Asia

(usunięte przez administratora) !!! Rok opóźnienia, budynek nie zgodny z projektem, mnóstwo usterek. Deweloper nie ma za grosz przyzwoitości, do niczego się nie poczuwa, haczyki w umowach na każdym kroku. W kontakcie z klientem wręcz opryskliwy i niegrzeczny. Kategorycznie odradzam !

Nabywca

Kupiliśmy mieszkanie w pierwszym etapie Gdańskich Tarasów w Invest Pel i jest to jeden z tych problemów kiedy człowiek chciałby cofnąć czas i powstrzymać się przed podpisaniem z nimi umowy... Odbiory mieszkań zostały przesunięte po raz 3 i nawet przedstawiciel biura sprzedaży nie jest w stanie powiedzieć na kiedy. Kontakt z deweloperem nie istnieje, można tylko zadzwonić do biura w którym niczego nie można się dowiedzieć, a jak już coś mówią to okazuje się nieprawdą. Udało nam się wejść do środka i okazuje się, że zabudowy wentylacji są rozmieszczone zupełnie bez sensu i nijak się mają do przestawionych wcześniej planów. Czasami to wygląda tak jakby się dziecko bawiło klockami lego. Na terenie wokół budynków jest po prostu (usunięte przez administratora) Wszystko rozkopane i nic nie skończone. To samo tyczy się garażu. Ostatnio na grupie Facebookowej Osiedle Gdańskie Tarasy pojawiła się informacja, że zarząd nie wywiązuje się z płatności i dlatego ekipy budowlane rezygnują. Ponoć została tam już tylko jedna brygada, a całą resztę zwolnili lub sama odeszła. Szanse na dokończenie obiektu maleją z dnia na dzień. Jak tak dalej pójdzie to inwestycja skończy z prokuraturą na głowie i pozwami w sądach. Zdecydowanie odradzamy zakup czegokolwiek od Invest Pel, bo zapowiada się na to, że całość skończy podobnie jak inwestycja na Ujeścisku. Jesteśmy załamani :(

Czyli niezbyt polecacie tam prace? Nie widzę pozytywnych komenatrzy

Pozew zbiorowy

Etap I Tarasów - opóźnienie 6 miesiący, w tym samym czasie realizowano równolegle etap III oraz rozpoczęto prace nad kolejnym etapem - stop starting, start finishing !!! Bardzo lekceważące podejście. Nabywcy są traktowani niczym intruzi. Odradzam komukolwiek zakup mieszkań od Invest PEL

Janusz
@Pozew zbiorowy

Także kupiłem mieszkanie w pierwszym etapie. Mija już 6 msc. opóźnienia w odbiorze mieszkania i nadal nie wiem kiedy dostanę mieszkanie. Brak kontaktu z Deweloperem sprawia, że o kolejnych zmianach terminu odbioru mieszkania dowiaduję się pocztą pantoflową od innych kupujących. Niestety tego Dewelopera polecić nie mogę.

Inwestor - Gdańskie Tarasy
@Pozew zbiorowy

Ja również się przyłączam i podpisuje obydwoma rękami . Jesteśmy ignorowani i traktowani z lekceważeniem , otrzymujemy zdawkowe informacje , nie ma kontaktu z deweloperem lub kontakt utrudniony . Czekamy 9 miesiąc na mieszkanie ! Developer nieuczciwy , nabiera kolejne osoby , wpłacają mu pieniądze ..

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Złe doświadczenia z deweloperem, już rok czasu czekam na przeniesienie własności dla inwestycji która miała byc gotowa do lutego 2018r.,do dnia dzisiejszego brak kontaktu z deweloperem,a inwestycja usunięta ze strony internetowej!

Pracuje parę dni w punkcie na Przymorzu i politechnice i powiem tak makabra, wodę musisz mieć swoją bo odkręcić nie wolno bo boją się że rury popękają, praca 12h czyli cały dzień, budka ogrzewana jest małym farelkiem, kierowca z towarem przyjeżdża nieregularne, i ostatnio usłyszałam pretensje jakby to była moja wina że według szefowej jest za mały utarg i ze jeżeli to się nie zmieni to zamkną punkt w którym pracuję a kasa taka jak wszędzie 1600 zł choć też zależy ile dni pracujesz w tyg czy 3 czy 4 bo różnie to bywa. Plusy są takie że dają 5zl deputat więc można coś zjeść z budki i można pobrać kasę na bilety.

Sikor

Praca w dobrych warunkach. szefostwo no szefostwo przewaznie mile usmiechniete wyplacalni w terminie nawet sa premie i to nie male. Fakt za 14 h pacy 80 zl to nie duzo ale sie tmnie napracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Pel Sp. z o.o. sp.k. - Sopot

• Jak się pracuje w Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Invest Pel Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.?

Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Grunwaldzka 76
    81-771 Sopot

Invest Pel Sp. z o.o. sp.k.