Black And White Style Mariusz Zielmachowicz

Elbląg

Opinie o Black And White Style Mariusz Zielmachowicz

witek
użytkownik zarejestrowany

jak wiecie Black and White Style jest to fabryka mebli w Nowinie i wdaje mi się, że można u nich dobrze zaorbić zwłaszcza jako sprzedawca no i też jako handlowiec, bo na tych stanowiskach są największe premie jak widze, ale jak jest obecnie z atmoasferą pracy u nich?

riko

a tydzien po wyplacie mi zaplaca?

gość

Na szczescie to forum nie jest jedyna informacją kto chce sie dowiedziec ten sie dowie . Elblag jest małym miastem sporo osob tam popracowalo,oferty pracy sie powtarzaja co miesiac, ludzie nie sa glupi . Pozdro.

zaiteresowany praca w magazynie

ile mozna zarobic jako magazynier w tej firmie ? ludzie na magazynie normalni???da sie tam wytrzymac???

omen

kiedy tam jest wyplata??

mAciej

Ajak jest z wyplata na konto czy gotowka i kiedy?

michal94

jak jest z wyplata wyplacaja kiedy w gotowce czy na konto

mark32

jak jest z wyplata na konto czy gotowka i kiedy

zainteresowany desperat

chcialbym zapytac ile móglbym zarobic w tej firmie jako magazynier? (usunięte przez administratora)

czarny koziol

Odradzam prace w tej firmie wszystkim strasznie male zarobki .(usunięte przez administratora)

V

Po to jest takie forum zeby pisac prawde, tak? Ludziepowinni pisac jak tam sie pracuje i za jakie pieniadze? Mnie ciekawi praca na magazynie tam...ale po przeczytaniu wpisow powyzej to lepiej chyba poszukac innego zakladu pracy.

Zostaw opinię o Black And White Style Mariusz Zielmachowicz - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black And White Style Mariusz Zielmachowicz