Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Foczka

Propozycję mam taką: dajmy prezesom 2200 do ręki i niech nam pokażą jak można żyć.Też pracując chcemy korzystać z życia.A mamy rachunki,musimy wykupić leki i skorzystać z lekarza.Resztę każdy zna.

@Foczka

Zmień pracę zamiast się użalać. Na prawdę warto :)

@Jajakobyły

Człowieku, nikt tutaj się nie uźala tylko stwierdza fakty.

@Foczka

Pozostaje zacytować: "Ludzie, którzy jeszcze tam tkwicie.............czemu nie zmienicie pracy? Ja tego fenomenu pojąć nie mogę. W życiu bym tam nie wróciła, więc róbcie coś z tym a nie narzekacie...."

4u
@Foczka

To idź do Biedronki pracować albo do Lidla, tam więcej płacą i cały czas potrzebują....

tak bylo
@4u

no ale przecież musiały by tipsów się pozbyć bo by przeszkadzały w pracy.. i o zgrozo, mieć niemodne ciuchy robocze! wyglądać jak robol? NO WAY

i co?
@tak bylo

Piszesz bzdury,w Biedronce i w Lidlu nie jedna kobieta ma tipsy,żele czy jak kto woli,i wyglądają nieraz lepiej niż kobitki z apartu,mogą mieć kolor paznokci jaki chcą a nie taki jaki muszą

Pitu pitu

Pan M.S Ksywa,, Napoleon,, ,, Putin,, wyszkolil po swojemu koordynatorow. Ci ostatni manipuluja wypowiedziami tak Jak on. Na rozkaz.,,Putina,, ma za zadanie szukanie oszczednosci wsrod sprzedawcow. Przeciez marketing musi zrobic nowa kampanie. Dyrektor marketingu jest nielepszy. Reka reke Myje. Marketing mysli Że to on sprzedaje. Tylko Jak to bylo W latch 2000 - 2010? Nie bylo marketingu a sprzedaz Rosla.

Iza

Byłam zainteresowana pracą w salonie ale znajomy tam pracuje i mówił, że zmniejszyli mu system prowizyjny i zarabia mniej niz 10 lat temu, czy to możliwe? Wspominał tez że musiał podpisać weksel in blanco na 10 tys zł, czy to jest prawda? Może żartował?

@Iza

Nie wchódź w to bagno.To jest niestety prawda.

@Iza

System prowizyjny to fikcja, bo gdy zaczniesz zarabiać dzięki zwiększonej sprzedaży, natychmiast zmieniają tabelę na Twoją niekorzyść. Przed samym grudniem oczywiście. Jak mawia pan koordynator K.: Sprzedaż rośnie, to zasługa naszego marketingu.Sprzedaż spada, to wasza wina bo nie dbacie o klientów. Omijaj firmę szerokim łukiem.

Stazowa
@Iza

Prawda. Jak zwiekszaja sie utargi to zmniejszaja progi prowizyjne. Weasel to Norma.

Foczka

A może oni chcą zrobić franczyznę i dlatego nie ma podwyżek.Kordynatorzy cicho siedzą ponieważ nie będą się narażać na utratę stanowisk.

Nikuś
@Foczka

Podwyżek nigdy nie było i nie będzie,niby wielka korporacja a oprócz pensji na czas nic więcej,gdzie pakiety medyczne ,kary multisport ,lub inne pakiety ,które mają miejsce w prawdziwych firmach -korporacjach.

Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa odbywała się w salonie galerii w kąciku sali sprzedażowej. Była obezna kierowniczka salonu i dyrektor regionalny. Na rozmowę czekałam ok 20 min. Rozmowa przebiegała kulturalnie. Przedstawiono mi firmę, charakterystykę pracy i obowiązki oraz zarobki. Miałam czas na swoje pytania. Miałam dostać odpowiedź niezależnie od wyniku. Nikt nawet smsa nie napisał.

1. Co wiem o firmie. 2. Jakie jest moje doświadczenie. 3. Dlaczego wybrałam ich ofertę pracy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Graża

Śmieciowa firma dająca umowy na rok ...

Megi. Megi

Nie dawno wróciłam do pracy i wiecie co zastanawiam się nad powrotem do małej po tym jak kiero. Dostał nagane za stojaczek na kolczyki bo był brzydki.. Więc myślę że może zaraz i ja dostanę za nie wyprasowana rękawiczke która mam w kieszeni.. Żenada uciekam do domu.

briks
@Megi. Megi

kierownik dostał naganę? to wasza wina,bo witryn pilnować nie potraficie pod względem estetycznym, trzeba jak dzieciom palcem wytykać każdą pierdołę,bo nie widzicie. Jednak jak Wam się zwróci uwagę to obraza majestatu i zwalanie winy na drugą zmianę.

@briks

Swoją drogą pewien pan koordynator zchęcał do udzielania nagan i upomnień, by w przypadku sprawy sądowej mieć uzasadnienie rowiązania lub nie przedłużenia umowy o pracę. A tak a każdym razem odszkodowanie i bęcki od sądu.... Najwidoczniej kierownik Megi jest do odstrzału.

@briks

Moja... Hm w centrali brak stojaków to na czym mamy wieszać.. Na stojakach z stali i miedzi... Ha ha ha śmieszne...

@Megi. Megi

Standard - Magazyn Cenralny odsyła na salony pożółkłe i podarte ekspozytory, dostawa nie pokrywa się z zamówieniem, a potem pretensje. Każde zamówienie z MC to swego rodzaju loteria hehehe.

@Megi. Megi

Pomijam fakt braków na MC, piszę o tym jak podchodzicie do sprawdzania witryn, szaf itp

@Briks

Briks - zastanów się nad tym, czy masz kwalifikacje do kierowania zespołem, skoro zespół ignoruje Twoje zalecenia względem sprawdzania witryn, szaf itp..... Najwidoczniej masz kwalifikacje na miarę Apart i tylko tam nadajesz się na kierownika zespołu.....

Briks

Oczywiście najlepiej odbić piłkę i pisać o braku kwalifikacji, czy ja pracuję z dorosłymi rozumnymi ludzmi czy z dziećmi? Jeżeli wasz kierownik musi was niańczyć na każdym kroku to szczerze mu współczuję. No ale tak to jest jak ma salonie pracują lenie i nieroby.

@Briks

"No ale tak to jest jak ma salonie pracują lenie i nieroby." - 100% Apartu w Aparcie w kwestii szacunku kadry menedżerskiej do pracownika szeregowego :) Jako osoba mająca wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem powiem Ci jedno - jeżeli zespół Ciebie nie słucha, nie nadajesz się na osobę zarządzającą. Problem nie z zespołem, a z Tobą. No ale z takim podejściem do pracownika, nadajesz się co najwyżej na sprzedawcę z fiunkcją kierownika w salonie Apart....

Briks

Mam szacunek do ludzi, którzy szanują załogę i swoją pracę, reszta to zwykłe nieroby, które najbardziej jeczą, że są tacy zmęczeni już o g. 9.00 .Sorry, ale w takim przypadku to kierownika z anielską cierpliwoscią dopada ciśnienie. Oczywiście wszyscy wiedzą co mają robić, jednak zawsze znajdzie się jednostka lub nawet 2 lub 3, które bedą dobrą atmosferę pracy psuć i nic nie robić.

Pol
@Briks

Lenie i nieroby to my a Ty jestes leniem, nierobem, kapusiem i lizusem dlatego ciebie wybrali

@Pol

wypowiedź na poziomie pracownika z tytułem "król nierobów"

Tralala
@Briks

Szanujmy się ludzie. Nie wystarczy, że centrala na nas za nic. Sami siebie nawzajem też musimy mieszać z błotem???

Nowi pracownicy

Chciałbym założyć nowy wątek dla tych, którzy szukają pracy i zastanawiają się nad pracą w salonie Apart dlaczego odradzacie (albo polecacie) pracę w tej firmie? Ja napiszę dlaczego odszedłem z tej firmy... Najbardziej mnie drażniło mnie to, że traktuje się pracowników jak "chłopców do bicia". System kar i nagród kończy się tu na karach. Jeżeli liczycie na Multisport albo opiekę medyczną na "dobrych " warunkach- zapomnij. Kawa czy herbata w przewie- zapomnij (kiedyś była herbata i woda ale znaleźli pretekst żeby to zaniechać). Jeżeli myślisz że tu się tylko sprzedaje to przyzwyczaj się do szmaty i odkurzacza. Do tego milion maili o których musisz wiedzieć i mieć wykutych na blachę bo jak nie to nagana... pozdrawiam panie z centrali, które coś wymagają ale jak one o czymś zapomną to jest wszystko ok... Jak umiesz wymieniać żarówki to bardzo wskazane bo firma oszczędza pieniądze. Naucz się sam(a) skracać bransoletkę w zegarku i wymieniać pasek(bo jeżeli klient kupuje pasek w tak luksusowej fimie to żada od razu wymiany). Czy ktoś jeszcze coś doda?

Precz z apartem
@Nowi pracownicy

Jeszcze witryny się myje i wykleja plakatami ;)

Pracownik z nie małym stażem

Tak do wiadomości zarządu. https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,191,0,2398399.html

2moro
@Pracownik z nie małym stażem

Niestety zarządu to nie rusza. Poza tym większość pracowników Apartu jest za leniwa żeby pracę zmienić nie wspominając o tym że nie dali by rady tak ciężko pracować. Lepiej posiedzieć sobie i poplotkować a w międzyczasie się kogoś obsłuży.

@Pracownik z nie małym stażem

Wejdź na gowork o Lidl, przejdzie Ci ochota,aby tam pracować.

Elza
@Briks

Nie chodzi o to abyśmy mieli teraz wszyscy przenieść się do lidla czy biedronki tylko o fakt ile zarabiamy w porównaniu do tych sklepów...Apart z taką renomą i drogą biżuterią,oferuje niższe pensję od sieciówek .....a nasza odpowiedzialność materialna????dlaczego nikt nas nie doceni i chociaż raz da podwyżki z nowym rokiem kiedy wszystko drożeje..żywność,opłaty,odzież..smutne

@Elza

Firmy nigdy nie interesowało dobro pracownika, odpowiedź zawsze jest ta sama róbcie większe utargi to będziecie więcej zarabiać....

February
@Elza

A czy ktoś kiedyś pròbował rozmawiać z regionalnym o podwyżce?

@February

O podwyżce może rozmawiać tylko kierownik.

Tuti
@February

Kierownik zarabia lepiej od nas myślę żee ok 1000 wiecej to reszta go nie interesuję ...a my sami sobie możemy Nic

Staszek

Poprostu ręce opadają Konkurencja zbroi się a nasi szefowie myślą że są tylko oni w branży Człowiek się stara wykonuje polecania a centrala i tak robi po swojemu

Iga
@Staszek

Dużą konkurencją dla lidera jubilerstwa jest na pewno Yes

Janka
@Iga

Ale nie tylko biżuteria jest w salonach Konkurencja jeśli chodzi o zegarki

Pitu pitu

Porownajcie pit z 2017 z pitem 2016. Spadek zarobkow. Wymagania wieksze. Zadnych benefitow. Szok wiodaca firma jubilerska na rynku Polskim. Wstyd. Chca najwyzszego poziomu obslugi a płacą za srednia.

na szczęście już po...

Ja nie pracuję już od roku i powiem szczerze, że życie bez Apartu zaczyna dopiero nabierać barw... Człowiek kiedy tam pracuje już dłuższy czas - 6,7 lat - nie widzi czasami dla siebie innych możliwości i perspektyw, ale uwierzcie mi, warto spróbować wyrwać się z tego toksycznego środowiska.... szczególnie wielkopolskiego.... co tam się działo i pewnie dalej dzieje tylko niszczy człowieka od środka...

Am:Pm
@na szczęście już po...

Te toksyczne powietrze jest chyba w każdym rejonie Polski. Wydaję mi się, że cały klimat robi centrala wiecznym straszeniem. Nie widzą problemu, że wieloletni, doświadczeni sprzedawcy odchodzą. Przychodzą osoby, które nie mają doświadczenia w handlu. Powinny od razy być przeszkolone a nie rzucane na salony "zielone". Klienci się burzą, że ich źle obsłużono ale co oni w centrali mogą o tym wiedzieć. Koordynator przyjedzie pogada o górach i chmurach a potem mu się nawet do zeszytu nie chce wpisać...

micky
@na szczęście już po...

Tez chcę się wyrwać z tej korporacji ,co proponujecie ,gdzie warto spróbować ,może jakieś małe podpowiedzi?

Krzysztof
@na szczęście już po...

Który salon masz na myśli? Browar czy Maltę?

na szczęście już po...
@Krzysztof

Malta Plaza Avenida - pseudo salony...

Krzysztof

Rozwiń się,ciekawy jestem

na szczęście już po.
@Krzysztof

Tego chyba nie trzeba rozwijać bo każdy wie co to za. Cyrk

Stefania
@Am:Pm

http://blog.randstad.pl/8-strategii-utrzymania-pracownikow -tego Apart nigdy nie zrozumie

Edox

Możecie mi powiedzieć jak jest z godzinami na pasku za grudzień? JA MAM 144 H. Jak to jest ?

@Edox

Też mam 144 wydaje mi się że powinno być tyle samo co na liście podpisujemy

Albert Reiele
@Edox

Na fiszce mamy wpisaną liczbę godz do wypracowania w danym miesiacu. Za listopad np jest 168, a wiadomo,że było mniej bo oszczedzalismy na grudzień. Nie mamy stawki godzinowej tylko prowizję od utargu więc dla wypłaty bez znaczenia. A godziny w półrocznym okresie rozliczeniowym będą się zgadzać.

@Albert Reiele

To po co lista obecności jeśli oni po swojemu liczą

@ albert

A sprawdzaliście paski??? Czemu godziny nie zgadzają się z ilością przepracowanych godzin w grudniu?????

Frania
@@ albert

A faktycznie-wiesz może o co chodzi?

Ryży infiltrator.
@@ albert

Nie mogą się zgadzać bo musieliby zapłacić nadgodziny. A te 144 h to jest ustawowy czas przewidziany na grudzień. To mnie nie zastanawia. Zastanawia mnie natomiast to dlaczego przez 11 miesięcy jestem w stanie wyliczyć sobie pensję z dokładnością co do złotówki a grudniowej nigdy. Zawsze dostajemy 100 - 200 mniej. Ktoś kradnie licząc na naszą euforię po grudniowej pensji? Panowie koordynatorzy, czy też Sucho Leśni przeglądacze internetów, bo zapewne tacy istniejecie, co Wy na to? To nie mówię ja, to mówi cały salon, któremu pensja z grudnia się nie zgadza.

2moro
@Ryży infiltrator.

Ściągnij sobie aplikację-kalkulator wynagrodzeń tam mi zawsze wychodzi dobrze. Za grudzień pomylił się o 5zł czyli pewnie ten megawypasiony dodatek na snieżnobiałe pranie.... na wodę nie starczy nie wspominając o proszku, płynie do płukania i prądzie na pranie i prasowanie nie licząc roboczogodzin. Powinniśmy oddawać do pralni chemicznej i z głowy.

Tralala
@Ryży infiltrator.

Musieli za coś te gazety z 40 wydrukować. Tu stówka, tam dwie i się uzbierało na prezent noworoczny ????

@@ albert

Nie rozumiem w takim razie po co te listy obecności, jak ktoś się pomyli to wielkie halo a w grudniu mamy inne godziny na liście obecności

Genek

Utargi byly o wiele wieksze w grudniu, a pensje... Firma nie da zarobic. A kiedy jekies podwyzki?

Koordynatorzy z GS'ów

To Twoja praca Krzysiu musisz ją szanować i sumiennie wykonywać No nie?

Tacka i rękawiczki

Zwolniłem się z Apartu półtora roku temu mam mniej stresująca prace i lepsze warunki finansowe. Zajrzałem z ciekawości i widze ze coraz gorzej w aparcie Heh generalnie apart tak mi krew zatruł ze omijam te skely szerokim łukiem wrrrrr

Pytania otwarte
@Tacka i rękawiczki

Mamy podobne spostrzeżenia. Koniec pracy w Aparcie był jak odcięcie worka kamieni ciągnących na dno. Nowa praca dała mi energię, nową wiedzę, zadowolenie z życia i satysfakcję finansową. Mam alergię na samą nazwę.

Apart, dziękuje postoje
@Pytania otwarte

Zycie prywatne i służbowe stało się przyjemniejsze bez tych apartowskich donosicieli, plotkarzy i całego tego fałszu, zakłamania i manipulacji. Bye bye apart idź na dno!

HDMI

w Krakowskich salonach jest syndrom "mam pozycje nic nie muszę". Chodzi mi tutaj o kierowników pracujących? w salonach Apart. Większość z nich nie zna podstawowych procedur, regulaminów ani asortymentu. Jeżeli już wyjdą z zaplecza to chodzą jak dzieci we mgle nie za bardzo wiedząc gdzie co jest. Wydaję mi się że to kierownicy/zastępcy powinni przechodzić szkolenia, bo większość z nich nie nadaję się do pracy w zespole. Niestety "Ryba" psuje się od głowy.

@HDMI

Co za brednie piszesz człowieku kierownik stoi na czele zespołu jątrzysz i tyle nie pasuje ci chyba ze chcesz być kierownikiem to trudna rola nawet nów wiesz jaka bucu

z miłości do fałszu
@anonymous

trudna rola? dla niektórych chyba za trudna. najważniejsza rola to komentowanie do reszty załogi, podsycanie niepokoju oraz donoszenie do koordynatora. Prawda Dorotko?!

Nikt
@anonymous

Oczywiście,ze kierownik stoi na czele zespołu dlatego powinien być perfekcyjny we wszystkim,a przynajmniej starać się,niestety tylko niektořzy tacy są ,reszta po awansie ma to w ...

Megi. Megi

My tu niedzielę, niedzielami a już piszą kogo nie było jeszcze na szkoleniu... Zacznie się znów... Szkoda że tak szybko nie skończyły się szkolenia tak jak paczki się z kończyły ha ha ha ????

Bregstern
@Megi. Megi

A po szkoleniach co ci zrobią jak nie będziesz się trzymać standardów? Niech nie pajacują bo i bez tego ludzie mają dość a oni będą tu jeszcze kruszcami błyszczeć. Z resztą kruszców tutaj coraz mniej a coraz więcej stali miedzi itd. Poza tym skoro wymagają znajomości kolekcji to niech lepiej z tego robią szkolenia bo ja w domu na to czasu nie mam.

Drek

Czekałem na wolne niedziele ale firma nie pozwoli mieć weekendu i sobotę do pracy będzie trzeba iść bo żółć by im pękła

Zdruzgotana
@Drek

Żeby tylko w sobotę. Za jedną wolna niedziele trzeba wzmocnić dwa dni a być może i poniedziałek wiec trzy dni. Takim rozporządzeniem popisał się dyrektor . Wstydziłby się wymyslac takie ustalenia. Nowych do pracy brak a tym co chcą jeszcze pracować wszystkiego się odechciewa.

Koleś
@Zdruzgotana

Chciałbym zobaczyć wzmocnienia w te 3 dni w czasie letnich urlopów przecież to jakieś nieporozumienie

Stefania
@Zdruzgotana

A to było w mailu czy to pogłoski?

Obserwator
@Zdruzgotana

To nie powinno być problemem, będą dodatkowe nadgodziny. Chyba wypłacaja Wam za ponadnormatywnie przepracowane godziny?

ooo
@Obserwator

fajny żart

@Obserwator

Obserwator - w tej prestiżowej firmie nie ma pojęcia "nadgodzin".

Sirnick

W centrali brak slow..zero szacunku.team leaderzy nic nie robia za to pilnuja i donosza...kierownicy to ludzie wyprani z przyzwoitosci. Odradzam ludziom ,ktorzy szukaja normalnej atmosfery. Nabory do dzialu produktowego mnie smiesza....slyszalem co tam sie dzieje. Szukaja murzynow na 3 miesiace.

@Sirnick

Przekazywanie informacji wszelakich to podstawowa i najbardziej ceniona cnota pracownicza w tej firmie....

Sirnick

To jest chore. Extremum falszywych ludzi. Nawet dobre checi to za malo. Jestes tylko pionkiem w rekach pseudomanagerow, ktorych kwalifkacje moga byc nizsze niz Twoje. Jesli nie chcesz przesiaknac negatywizmem i nie chcesz utracic wiary w Ludzi to uciekaj!

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.