Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Marcus

No i pojawiły się wypłaty na koncie. Pytanie tylko jedno: po co wybieraliśmy urlopy?Skoro różnica w wypłacie między osobami które były na urlopie tydzień, a tymi które nie były wyniosła ok. 100zl. Trzeba było jednak nie brać tych urlopów. A tak na zachęcali do tego że warto, że zyskamy. :(

Uha ha
@Marcus

To napisz ile miałeś tego urlopu, bo jak 2 dni, to wszystko jasne;)

Riko
@Uha ha

A czy dostaliście pieniądze za przychodzenie by robić zwroty ,które miało być dodatkowo płatne?

@A
@Riko

Chyba nikt nie dostał ????

Max von Shadow
@Marcus

Nie wiem, jak to było liczone... ja miałem 12 dni urlopu czyli 96 h i do wypłaty więcej ok. 1200 zł

www

Jak wyglada praca w Aparcie, warto? Jeśli chodzi o sprzedawcę w salonie

Ha ha
@www

Poczytaj komentarze, to sam sobie odpowiesz ha ha

@www

Wystarczy poczytać sobie opinie!!! - i jest odpowiedź czy warto pracować w Aparcie

pracuś
@www

Wszystko zależy do jakiego zespołu trafisz. Atmosferę w pracy robią ludzie, zgrany zespół z kierownikiem na czele. Do tego koordynator o którym nie trzeba wspominać, a wiadomo który jest Najlepszy i stoi za pracownikami (forza południe).

Stefania
@pracuś

Na północy koordynator jest tylko za jedną osobą.

@Stefania

A ktoś orientuje się jeśli chodzi o Poznan?

@123

Polecam POSNANIE jest okkkkkk.

Szukam

A szukają teraz?

@Szukam

Tak jest rekrutacja.

Maja
@123

Jeżeli chodzi o koordynatora to należy on do sekty Apartowej. Nie jest za pracownikiem. Bez skrupułów potrafi pozbyć się pracownika.

Klient

Dlaczego Apart naraża obsługę i klientów? Dziś w Galerii Bronowice w Krakowie kierownik sklepu i jedna z pracownic mieli przyłbice zamiast maseczek. Obsługa nie jest oddzielona żadnymi dodatkowymi zabezpieczeniami. Sprawa już zgłoszona.

@Klient

Z tego co się orientuję to przyłbica jest odpowiednim zabezpieczeniem, a komplet przyłbica + maseczka - nie jest wymagana!! Zachowanie odstępów w niektórych sytuacjach jest niemożliwe. Podejdźmy do tego zdroworozsądkowo! A sprawa zgłoszona gdzie? Do sanepidu? Dyrekcji Centrum? Na policję? ŚMIESZNE!! Popatrzmy co jest w innych sklepach a później oceniajmy.

Szok

Donosiciel i tyle . Przeczytaj rozporzadzenie byly pracowniku tej firmy

@Klient

normalnie....jest po 18-stej, ale, you make my day:-))))) uśmiałam się:-))

@miś

Przyłbicę możesz nosić wówczas jeżeli jesteś od klienta dodatkowo zabezpieczony np szybą typu pleksi,czy masz w salonach Apart przy ladach z biżuterią tego typu zabezpieczenia? Czyli wniosek jest jeden,nie możesz nosić przyłbicy, tylko musisz nosić maskę, jeżeli nie można zachować odstępu to jak chcecie sprzedawać towar??? Będziesz rzucał w klienta biżuteria lub zegarkiem z odległości 2 metrów???

@Szok

Jakie rozporządzenie? Firma Apart wydała takie? Rozumiem, że powstało na ich potrzeby, nie dla zabezpieczenia obsługi czy klientów.

@miś

Jak będzie kontrola to się dowiesz,gdzie sprawa zgłoszona.

@miś

"jeżeli pracownik sklepu czy punktu usługowego jest odgrodzony od klientów dodatkową przesłoną ochronną, może zasłonić twarz przyłbicą"

@FreedFromApart

:) nie czy to sarkazm,ale generalnie wkurza mnie takie podejście do tematu w tej firmie, jako klient zmieniłem dziś z 6 razy rękawiczki w tym centrum,zdezynfekowałem swoje ręce z 15 razy, pot zalewał mi twarz podczas noszenia maski,a tu k...wa co ? W Aparcie przyłbice na twarzy, serio?!!! To klient ma się udusić,a kieras i jego lalka ze sklepu wyjebongo?!

@Klient

Drogo Kliencie:-) jeszcze raz to jest FORUM PRACOWNICZE. Każdy doświadczony sprzedawca wie dobrze, że z klientem w stanie wrzenia się nie gada. Serio, może poszukaj sobie jakieś forum klientów z nieukojony żalem. I polecam za kilka dni/tygodni (jak już złość minie) poczytać te swoje wypowiedzi.

Klient

Każde forum jest dobre, aby wyrazić swoje zdanie, pracownicy nie mają tutaj wyłączności.

@FreedFromApart

Podobno forum dla pracowników,tak? A ty co tu robisz? Twój nick to raczej świadczy o tym, że już w tej firmie nie pracujesz

Zenon
@Klient

Czy można nosić przyłbicę zamiast maseczki ochronnej? Tak, przyłbica jest ważnym elementem ochrony przed zakażeniem koronawirusem i może sama zapewnić ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Maseczka ma zapewnić ochronę przed roznoszeniem koronawirusa przez osoby przechodzące zakażenie bezobjawowo. Osoby takie mogą nieświadomie roznosić chorobę, dlatego wprowadzono obowiązek zasłaniania ust i nosa.

Henryk
@Klient

Drogi kliencie,jak widać wybrałeś się zaraz po otwarciu galerii tylko po to ,żeby posprawdzać jak są sprzedawcy przygotowani do sprzedaży -współczuję .Myślę,że bezpieczniej dla Ciebie będzie jak zostaniesz w domu i skorzystasz z e -sklepu,zdrowia życzę.

Zenon
@Klient

Więc drogi kliencie! Doinformuj się najpierw, zamiast wystawiać opinię na forum pracowniczym. Poniżej wyjaśniłem te kwestię dla Ciebie nie znana do tej pory, a Pozatym siedz w domu będziesz bezpieczny, a nie szwedasz się po galeriach.

Klient

Wspaniały poziom pracownika hahaha, bujaj się sprzedawczyki.

@Klient

Masz chyba jakaś przedwojenną wiedzę @kliencie. W nowym rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia, dla uściślenia Twojej niewiedzy: "Dla pracowników galerii Obowiązki Pracownicy muszą nosić osłonę nosa i ust, ewentualnie przyłbicę oraz rękawice ochronne podczas wykonywania obowiązków, zachować bezpieczną odległość od rozmówcy (dwa metry), regularnie i dokładnie myć ręce zgodnie z instrukcją, unikać dojazdów do pracy środkami komunikacji publicznej."

@Klient

Troszkę Cię poniosło z są zmianą rękawic ale widocznie jesteś niedouczony, ponieważ rękawice nitrylowe można dezynfekować płynem i używać dalej. Jeśli masz z tym problem lub z dezynfekcją rąk to może nie powinieneś wchodzić do takich miejsc jak Centra handlowe. Idź na świeże powietrze i nie będziesz się dusił a tym bardziej nie będzie Cię pot zalewał.

@Klient

Oczywiście że nie mają wyłączności, ale konkurencja ma swoje opinie na gowork. Także udzielaj się na swoim. Ze tobie biznes nie pyknął po otwarciu to nie znaczy że innym będziesz robił koło pióra. (usunięte przez administratora)

pracuś
@Klient

Nie trzymam ani jednej ani drugiej strony, ale to i tak dobrze że kierownik był na sali sprzedaży. Ponieważ w 90% sklepów kierowników i zastępców trzeba szukać że świeczką bo się gdzieś ukrywają na magazynie.

Bilbo
@Klient

Bo pracownik jest tu 12h a nie godzinę czy dwie!!!jak ci nie pasuje to nie przychodzi do salonu

Sprzedawca
@Klient

Drogi Kliencie. Ty jesteś w galerii z własnej woli. Jeśli tak bardzo cie to stresuje i męczy, zrób zakupy przez internet. Postaw się w roli sprzedawcy, który miałby stać w klimatyzowanym salonie 12 godzin w masaczce-to raz, a dwa-skąd masz pewność, że sprzedawca nie ma jakiegoś schorzenia, które wyklucza noszenie maseczki? Pozdrawiam, sprzedawca-konsultant.

Dama
@Klient

Byłam w Urzędzie Skarbowym, panie też były w przyłbicach. Jak się pani boi, proponuję pozostać w domu? A propos to serio trzeba 12 h nosić maseczkę w pracy?

Ddd
@Klient

Mozna np zostac w domu to nie bedziesz musial ani zmieniac rekawiczek ani dusic sie w maseczce nie porownuj swojego spacerku po galerii z pracownikami ktorzy sa czesto w pracy po 12 h

FreedFromApart

Zgadzam się w 100%;-))) potwierdzam z własnego doświadczenia "ludzie nie rzucają pracy tylko pracodawcę" a sam artykuł w 10-tkę, poprawka w 10-grzechów;-)

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dana

Cześć. Do salonów. Co robicie , gdy wchodzi klient/klientka bez maseczki lub z opuszczoną pod brodę? Zwracacie uwagę, tej osobie ? czy po prostu pozwalacie na wejście "bez"? I obsługujecie jak gdyby nigdy nic....? Pozdrawiam i

Wast
@Dana

Nie obraź się ale chyba masz swój rozum?Czy trzeba wam mówić jak krowie na granicy?Chcesz to wyproś albo zwróć grzecznie uwagę o obowiązujących przepisach.Twój wybór,nikt nie będzie nikogo za rączkę prowadził.Litości...

Dana
@Wast

A kim Ty jesteś, że takie mądrości wypisujesz Panie/Pani inteligencie? Czujesz się lepszy? Bo na salonie to chyba nie pracujesz? Więc fora ze dwora i ludzi nie drażnij...

Dżizas
@Dana

Następna! Bez maseczki wypraszasz i koniec,jak nie wiesz co robić to spytaj przełożonego a nie piszesz bzdury na go work!

:):)

Witam,czy ktoś się orientuję jak będą wyglądały urlopy letnie? Czy w ogóle będą? ????????????z góry dziękuję za odpowiedź.

!
@:):)

A dlaczego miałoby nie być ,masz planowany i bierzesz

Pytajacy98

Jakie są zarobiki w aparcie na produkcji? Możecie przedstawić tak mniej więcej?

@Pytajacy98

Nieciekawe!!!%

Magda
@Ola

A podpowiesz gdzie jest kraina mlekiem i miodem płynąca???? Zawsze tylko krytyka :)

@Magda

"Zawsze tylko krytyka" Nie, nie zawsze:-) A na tą krytykę pracodawca lider jubilerstwa spod Poznania pracuje od 20 lat. To trochę czasu jest.

@FreedFromApart

Zgadzam się na krytykę Apart pracuje od dawna - zarobki tragiczne!!!!

jacekol

ja tam lubię Apart

@jacekol

A ja uwielbiam APART.

@jacekol

A ja nie pałam specjalnie miłością do pracodawcy . Przychodzę robię swoje i wychodzę. Staram się sumiennie wykonywać ze swoich obowiązków i za to otrzymuje wynagrodzenie. Nie narzekam , nie obgaduje a w razie problemu rozmawiam.

Taka

Pracuję już 20 lat w tej firmie. W salonie. Sporadycznie tu zaglądam. Wstyd mi za tego niby klienta.. To jeden z pracowników. Przecież to jasne. Czy nadal pracuje czy nie to nie ma znaczenia. Nie warto nawet komentowac. Niestety z takimi osobami pracujemy w salonach. Jesteśmy wyczerpani psychicznie przez takie osoby.. To dramat. To jak się zaprezentował ten,, klient,, to obraz psychopaty. Wiem co pisze bo mam taką osobę w salonie. Cóż karma wraca. Co dasz w życiu, życie oddaje. Tylko po co podszywać się pod klienta? Głupi myśli że inni też są głupi. To ich zdradza. Pozdrawiam

Świecznik
@Taka

No przecież to pewne, że ‚klient’ to jeden z pracowników lub ktoś z konkurencji :D tylko zastanawia mnie co ma na celu osoba pracująca w Apart i publikująca taki wpis? Klient wypowiedziałby się chociażby na opineo itp a nie na forum pracowniczym, bo po co? To raz... dwa, że przyłbica chroni dużo lepiej przed rozpowszechnianiem wirusa niż maska więc nie rozumiem oburzenia (zresztą temat ten już został wyczerpany) (usunięte przez administratora)Na tym forum wypowiadają się głównie osoby pracujące kilka/kilkanaście lat, ale jak wam tak źle to złóżcie wypowiedzenie, zmieńcie pracę, bo nikt was na siłę nie trzyma. (usunięte przez administratora) Czekam na 1446780986544 smutnych minek, czas start!

Świecznik
@Świecznik

I oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale to czy lubisz swoją pracę zależy od wielu czynników między innymi od zespołu z którym pracujesz, od kierownika, od tego czy interesuje Cię to co robisz itd... gdyby jednak każdy chciałby się wypowiedzieć, to ocena ogólna nie byłaby tak niska, bo z reguły wypowiadają się Ci, którym wiecznie coś nie pasuje. Tyle w temacie

Tom
@Świecznik

Podpisuje się rękoma i nogami!!! :)

Witam. co robić, jak się zachować? w momencie kiedy klientka wchodzi bez maseczki na twarzy, bo takich osób w galeriach nie brakuje. Poprosić o nałożenie maski? Wyprosić?

FreedFromApart

Także tego: nic można zrobić, gdyż w tym rozporządzeniu Rady Ministrów jest napisane: Obowiązku określonego w ust. 1 (zakrywanie ust i nosa przyp.red.) nie stosuje się w przypadku (m.in): "osoby, która nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane"

Bzdury
@FreedFromApart

Owszem klientka nie ma prawa okazywać zaświatczenia, ale ty masz prawo dla własnego bezpieczeństwa odmówić obsługi takiego klienta i wyprosić z salonu, skoro nie może nosić maseczki to niech nosi przyłbice, takim sposobem co druga osoba może mieć astmę, nie dajmy się zwariować, dbajcie o siebie, świat się zmienił

@Bzdury

Nie tylko astma, jest zapewne szereg chorób, które wykluczają zakrywanie ust i nosa. Pracownik Apart odmawiający obsługi klientów z powodu braku maseczki...neeeeeee to się chyba nie zdarzy:-((( ewentualne konsekwencje mogą być dotkliwe

Bzdury
@FreedFromApart

To ustalcie wytyczne z centralą, lepiej nie obsłużyć klienta niż się zarazić i zamknąć salon wysłać wszystkich na kwarantanne i narazić firmę na straty

!

Mamy prawo odmówić obsługi na 100 proc.

ola
@FreedFromApart

Powyzej cytowane rozporządzenie zostalo już uchylone- nie ma mocy prawnej

@!

Oczywiście że odmówić- zdrowie i życie jest najważniejsze!!!

babeczka

Apart zamknął jeden z salonów w Czechach. Do tego w centrali mają zlikwidować resztki eksportu i korporacji. Na Powstańców /produkcja/ też były zwolnienia. tyle w temacie

@babeczka

A podobno będą zwalniać nadal

Ggggg
@Ola

Za to wszystko możemy podziękować naszemu rządowi, w ciągu trzech dni zamknęli wszystko, pozbawiając ludzi pracy, Przedsiębiorców dochodów. Tak naprawdę doprowadzili do bankructwa naszą gospodarkę. To co się dzieje teraz to nic co nas czeka w kolejnych miesiącach.

Czytając te bzdury ,które tutaj niektóre osoby wypisują to nie wiem czy mam się śmiać czy płatać . Jednym słowem żałosne Jak wam tak źle w tym APARCIe to droga wolna nikt was na siłę nie trzyma możecie się zwolnić a nie pisać takie (usunięte przez administratora) Serio niektóre osoby powinny się pożądanie zastanowić czy wgl im ta praca pasuje

@:)

Racja zgadzam się jest tyle możliwości, że nie trzeba siedzieć tylko w Aparcie

@:)

Żałosne??? :"śmiać się czy płakać"...możesz jedno i drugie:-) to jest fizjologicznie możliwe;-))) Zmiana pracy to najczęściej proces podejmowania decyzji. Praca u danego pracodawcy to nie tylko miejsce, w którym wykonujesz pracę za którą otrzymujesz wynagrodzenie. Z pensją wiąże się szereg życiowych zobowiązań. I naturalną sprawą jest, że przy zmianie pracy pojawia się strach: czy nowa praca da mi utrzymanie, czy utrzymam moją rodzinę, czy wystarczy na rachunki, kredyty i inne zobowiązania finansowe. Strach: czy zmiana pracy nie okaże się zmianą na gorsze, bo i tak może się zdarzyć. Pod koniec marca został umieszczony przez ze mnie wpis " Atmosfera panująca w tej firmie jest jak toksyczna relacja: można w niej pozostać lub powiedzieć STOP. Pozostając zgadzasz się na traktowanie, które pozostawia wiele do życzenia. I nie jest to najlepszy czas na STOP, czyli zmianę pracy, ale może dobry czas na przemyślenie i przewartościowanie niektórych spraw np. pracy, w której spędzamy sporą cześć bezcennego życia" Z toksycznej relacji z kimkolwiek ona jest, najczęściej trudno się wychodzi. Uważam, że Twoje stwierdzenie "Jak wam tak źle w tym APARCIe to droga wolna nikt was na siłę nie trzyma możecie się zwolnić" jest podejściem na skróty. Podejściem, które nie bierze pod uwagę podstawowych mechanizmów psychologicznych człowieka. "Czytając te bzdury, które tutaj niektóre osoby wypisują" dla Ciebie bzdury, dla innych opinie. Jakby w tej firmie można było wyrażać swoje wątpliwości czy zadawać swobodnie pytania bez groźby ewentualnych konsekwencji to najprawdopodobniej nie byłoby ich na tym forum.

S
@FreedFromApart

Nie ma to jak przerost formy nad treścią

@S

trzeba jeszcze umieć zrozumieć treść, a widzę, że z tym problem

S
@FreedFromApart

Niech duma kroczy przed Tobą mam nadzieję że nie będzie kłopotu ze zrozumieniem tekstu

Oszukiwana

"Zgodnie z prawem, istnieją dwie możliwości, w którym pracownik musi iść na urlop w terminie wyznaczonym przez pracodawcę. Pierwszą jest okres wypowiedzenia umowy o pracę. Wtedy pracownik jest zobowiązany do tego, by wykorzystać przysługujący mu urlop, jeżeli w tym okresie pracodawca mu go udzieli. Drugą opcją, w której pracodawca zobowiązuje pracownika do wykorzystania urlopu w odgórnie narzuconym terminie jest zbliżający się okres wykorzystania zaległego urlopu wypoczynkowego. W każdym innym przypadku urlopu udziela się wyłącznie na wniosek pracownika." Całe 7 lat mnie robili w trąbę twierdząc że mogą mnie zmusić do urlopu wtedy kiedy ONI chcą...

nick

I jak praca po powrocie?

GrimReaper

Czy może ktoś się wypowiedzieć odnośnie rekrutacji na stanowisko kierownik ds reklamacji - jakie warunki płacy, czy praca również w weekendy, na jakiej lokalizacji, czy możliwa jest praca zdalna?

@GrimReaper

Warunki nieciekawe, kasa mała, zdalnie raczej nie.

GrimReaper

Dziękuję

Ryś

Będą musieli uzbroić się w cierpliwość,jeśli będzie obowiązywała ograniczona liczba klientów na metraż(kolejka przed sklepem)

Eve

Dla mnie skrajną głupotą jest obarczanie sklepów stacjonarnych reklamacjami z e sklepu. Salon nic nie ma z kasy,ale musi zajmować się roszczeniowymi klientami. Kiedy spisujesz reklamacje w tym czasie wchodzi np klient, który chce coś kupić i po chwili wychodzi,bo każdy zajęty właśnie reklamacjami z e sklepu.

@Eve

Załóżmy że cały miesiąc przyjmujesz reklamacje i nic nie sprzedasz to nie dostaniesz wypłaty?

Qwerty.

Brak czasu na grillowanie , za dużo pracy . Ktoś przecież musi obsłużyć zwroty z salonów . Pozdrawiam i miłego wypoczynku.

Qwerty

Tak cały czas chodzimy do pracy i też przyjmujemy zwroty z salonów.

@Qwerty

Jak ktoś zarabiał 3500zł to raczej najniższa krajowa go nie interesuje, zwłaszcza, że odpowiedzialność finansowa jest zdecydowanie większa niż w innych branżach. I tak ma marginesie nie zatrudniłam się w obsłudze posprzedażnej, klient reklamacyjny to najgorszy gatunek klienta, pretensjonalny i roszczeniowy. Za najniższą krajową sam się bujaj z klientami i świeć oczami za ten nadziewany towar.

Ada

Podobno wszystkie sklepy maja zawieszone zwroty, wymiany, reklamacje-no bo jal zdezynfekować druk reklamacyjny, który klient podpisze?

Qwerty.
@Eve

Przecież są ogłoszenia ,można pracę zmienić i zarabiać te wymarzone 3500 . Taka kwota jest osiągalna ale z dużą ilością nadgodzin jeżeli już rozmawiamy o wypłatach.

@Qwerty.

Gdzie jest nieosiągalna? Chyba w Aparcie w salonach, które już dawno powinny być zlikwidowane,albo w centrali. Dobre salony tyle zarabiają przynajmniej tak było przed Covid19. I zmienię pracę w dogodnym dla siebie momencie i nawet mi powieka nie drgnie jak złożę wypowiedzenie, a najlepiej to zrobić w wakacje hahahaha,jak wszyscy mają zaplanowane urlopy.

Maja
@Eve

Pracuje w Aparcie od 10 lat w tym samym salonie. Nigdy w normalnym miesiącu nie zarobiłam więcej niz 3000. Zazwyczaj zarabiam około 2600...

@Maja

Ja podałam zarobki w najlepszych salonach.

@Qwerty.

Niekoniecznie z dużą ilością nadgodzin. To jest uogólnienie! To ile się zarabia zależy od mnóstwa czynników: 1) czynniki zależące od nas ( wykształcenie, doświadczenie, języki umiejętności itd. podejście do pracy) 2) czynniki zależące od potencjalnego pracodawcy (branża, wyniki finansowe, płynność finansowa itd. podejście do pracowników) 3) Ogólna sytuacja gospodarcza państwa. Na przecięciu tych 3 czynników pojawia się wynagrodzenie. Tak, czasem jest tak, że niektórzy pracownicy trzaskają nadgodziny, żeby uzyskać wyższą pensję. Nie jest to jednak żadną regułą. A jak przychodzisz wcześniej do pracy 20-30 minut, aby przygotować salon, to co to jest?! w skali miesiąca, roku, lat...

Katarzyns
@FreedFromApart

Tylko, że w Aparcie jak przychodzisz 20 minut wcześniej to nikt Ci za to nie płaci i nie liczy się ten czas jako nadgodziny.

Qwert
@Katarzyns

Ale to chyba jest normalne że do pracy przychodzi się wcześniej , nie na ostatnią chwilę.

Robak
@Qwert

Aha, czyli normalne jest pracowanie za darmo ? W normalnych firmach liczy się to jako czas pracy

Kris
@Robak

Pracodawca motywuje to przepisem o konieczności przygotowania do pracy, oraz tym, że pracownicy wyrazili zgodę (poprzez podpis) na respektowanie regulaminu Podpisywałaś regulam zaczynając pracę więc szach mat :))

H
@Ryś

Jakie kolejki???? Nie ma klientów jak sa to z reklamacjami kupujących nie ma to nie jest grudzień tłumów dzisiaj nie było sprzedaż marna

Jan
@Qwert

Tak ale przygotować się do pracy a nie salon czyli "świadczyć pracę"

Jan
@Kris

I też inaczej-regulamin zakładu pracy jest podrzędny wobec kodeksu pracy a ten nie przewiduje "wolontariatu pracowniczego"

pff
@Jan

Noo przecież, w wielu salonach tak jest, ... przychodzisz wcześniej i normalnie to wpisujesz w listę. Wystarczy mieć ogarniętego kierownika.elo

@Robak

A jak liczysz dojazd do pracy ? Nadgodziny czy ryczałt?

Jest zgoda na poluzowanie dress kodu ?

@Karolina

Słyszałam że jest.

F

Czy my dostaniemy jakieś wytyczne jak ma wyglądać teraz nasza praca I obsluga klientów???? Czy poprostu zostaliśmy zaopatrzeni w sprzęt ochronny I do roboty odrabiać straty ? Bo jak się czyta wszystkie wytyczne naszego rządu , które mamy spełniać, wszystko przestaje być oczywiste .

Do przemyślenia

Mam pytanie -czy przy pandemii do tych masek, rękawic i przyłbic, będziemy nosić służbowe stroje? Bo praktycznie po 12 godz. pracy cały strój należy cały wyprąć ( a nawet zdezynfekować)- jak to zrobić przy jednej parze spodni i koszulach które nie przetrwają prania w wysokich temperaturach. Może sensowniej będzie na ten czas nosić własne rzeczy, takie które po powrocie będzie można spokojnie wyprać w wysokich temperaturach. Taka propozycja:)

A tak
@Do przemyślenia

Uważam że to dobry pomysł bo noszenie przez tydzień tych samych spodni jakoś mi nie gra z zasadami zachowania szczególnej ostrożności i higieny.

Hannna
@A tak

Czy wiadomo w ogóle czy po 12 godzin będziemy pracować?

Tara
@Do przemyślenia

To niech nam doślą kolejnych kilka koszul i spodni.Na pewno nie poświęcę prywatnych.Mało że będzie najniższa krajowa to będę sobie jeszcze ciuchy niszczyć.Bez jaj.

xxx
@Tara

A może wyjątkowo zostawić nam wybór stroju na ten czas-czy to by było już za wiele:0

Enya
@Hannna

To samo mi się przez cały czas nasuwa na myśl. Skoro mamy zachowywać szczególną ostrożność to jakoś mija mi się z celem te 12h.

Na plusie
@A tak

Dobry pomysł i nic nie kosztuje-rzadkość:)

bb

" W normalnych warunkach bezpieczna odległość od osoby zarażonej to już 1–1,5 metra. Sytuacja nieco zmienia się w pomieszczeniu z klimatyzacją, która wymusza ruch powietrza. Przykładem mogą być tu doniesienia o chorym na COVID-19 Chińczyku, który zaraził chorobą współpasażerów autobusu, w którym działała klimatyzacja. Infekcja dotknęła osoby, które siedziały nawet 4,5 m od zarażonego."

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.