HLT

Głuchołazy

Opinie o HLT

Eryk

Myślałem że będzie dobrze ale się rozczarowalem :-) :-) :-)

Paragon

Brak możliwości rozwoju w tej firmie. Nie polecam. Brak bhp. Jak firma nachalnie poszukuje pracowników to znaczy że nie szanuje tych co ma. Nie polecam szkoda czasu. Pozdrawiam.

@ja 19.09.2017 15:44
Tak jak napisałem wyżej, to jest prawda. Nie odzywają się po rozmowie mimo, że na rozmowie ustalono termin....

niesłychane jak wygladala rozmowa kwalifikacyjna? milo? kto był na spotkaniu?

kuropuuyyywuumeentttqiiiifff

Szanowni Państwo Proszę o opinie co sądzicie o nich? Czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną? Jak traktuje się ludzi? Nasz region nie jest uprzemysłowiony, nie ma wielu zakładów. Aktualnie jest sytuacja na rynku pracy inna jak dawniej. Jest rynek pracownika. Możemy pracować tuż za granicą w Czeskiej Republice, jest dla nas dużo pracy i kilka km od granicy. Nie wspomnę już o tym, że ktoś na poziomie znajduje pracę od razu we Wrocławiu

ja

Firma reprezentuje zero profesjonalizmu. Zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną umawia się z kandydatem na konkretny dzień w celu przekazania informacji o wyniku rekrutacji. Po czym milknie, nie odzywa się jakby się nic nie wydarzyło. Aż dziw bierze, że z takim podejściem, brakiem szacunku i kultury funkcjonują jeszcze firmy na polskim rynku. Szkoda marnować swojego czasu.

ee
@ja 19.09.2017 13:19

Dzień dobry Proszę napisać poważnie ? Nie odzywają się po rozmowie kwalifikacyjnej?

Karierowicz

Zajebista firma, polecam

Gora
@Karierowicz 14.10.2016 16:00
Zajebista firma, polecam

To ja napisalem Gora - wlasciciel !

ziomek

Czy większość polskich firm musi być taka beznadziejna? Widać musi skoro mają takich właścicieli jak ta. Nie polecam tej firmy z uwagi na panujący tam chaos i niekonwencjonalne podejście do pracownika.Chińskie podejście, chińskie zarobki i chińskie produkty.

Zostaw opinię o HLT - Głuchołazy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HLT