Hotel Czarna Perła

Gdańsk

Opinie o Hotel Czarna Perła

lajlajlaj

Dramat Dramat Dramat ! przekleństwa co sekundę, atmosfera w pracy - najgorsza. "szef" drze się jak opętany. Na stanowisku recepcjonistki bedziesz jeszcze kelnerką i barmanką. Jak jesteś nowa to nikt Ci nie pomoże bo przecież "BYŁO GODZINNE SZKOLENIE Z CHART'A" .sami tego nie ogarniają. generalnie nie polecam. a "SZEF" sie dziwi że taka rotacja....ludzie przychodza i odchodza :)

Zniszczeni ;)

"Hotel legenda" pracowało w nim więcej osób , niż w hotelu z 20-sto letnim stażem. Szefowie tego obiektu się totalnie nie znają na hotelarstwie-gastronomi. Za nic nie pochwalą ,ale za to żądają rzeczy niemożliwych , głupich. Mają gdzieś co smakuje klientom restauracji. Ma smakować im , a smaki mają jak z baru dla bezdomnych a nie hotelu z mianem trzech gwiazdek. Umowa w tym hotelu ? ŻART lecz nie udany. Pieniądze? najsłabsze jakie można otrzymać , mało tego trzeba "pocałować w sygnet ,żeby je dostać" wielka łaska , najlepiej pracować za darmo. Chciało by się napisać więcej o tym absurdzie ale wyszła by z tego książka. A więc Odradzamy pracy w tym miejscu na każdym stanowisku, chyba że ktoś jest masochistą i lubi jak się nad nim znęcają psychicznie , to proszę bardzo. Pozdrawiamy wiecznie wstawionego SZEFA , nikt tak nie potrafi jeździć na fazie jak pan ! Mamy nadzieje że dostanie pan za to jakiś puchar z nagrodą zabrania prawa jazdy.

Zostaw opinię o Hotel Czarna Perła - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Czarna Perła