Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

VOSS

Fajna praca dla kazdego

Alien

Ludzie ! Czy wy nie macie nic lepszego do roboty , tylko wypisywanie fake newsów , hejtu , bzdur i krytykowania pracodawcy . Co to za ptak , co we własne gniazdo brudzi . Opamiętajcie się .

Korzen
@Alien

Witam widzę że voss do pracy to nie którzy chodzą bo innych zakład ma gdzies

MM
@Korzen

Korzen naucz się logicznie formułować swoje myśli, bo z twojego bełkotu wnioskuję że albo przespałeś podstawówkę albo znowu ktoś z naszych kolegów z Ukrainy próbuje pisać komentarze po polsku.

MMM
@Alien

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Pracodawcy to też dotyczy.

gruby

Oczywiście postawa firmy która w latach rekordowych zysków robi oszczędności a w trakcie kryzysu obniża pensje jest fatalna i godna pożałowania ale za formę w jakiej zostały wdrożone zmiany możemy podziękować naszemu rządowi. To on ustalił zasady działania "tarczy antykryzysowej" pozwalając firmom na obniżanie pensji bez aneksów i uprzedzenia. VOSS po prostu z tej możliwości skorzystał, niestety.

Związki za Ciebie ppdpisały

Xxxxx

Lidka ty się uspokuj

jojo
@Xxxxx

Uspokój... Tak na marginesie:)

L-ca

Zaklad zawsze robi tak zeby to jemu bylo dobrze nie pracownikowi czemu mnie to nie dziwi

tak sobie

Lepiej iść na postojowe i mieć płacone 80% niż jeździć do pracy za okrojoną wypłatę i narażać się na utratę zdrowia czy też życia. Chodzimy po zakupy od czasu do czasu i nie wiadomo czy ktoś nie zostanie zakażony a potem nie przyniesie do zakładu. Są firmy, które nie tylko płacą ludziom całą wypłatę ale dostają jeszcze dodatki. Czy pomyślał ktoś , że za takie wypłaty ludzie nie będą się wysilać ale robić tylko, żeby robić a to że obiecują, że jakąś premię dadzą to lepiej , żeby to było na piśmie bo potem się wycofają.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zenon

Jak sytuacja w firmie są przyjęcia jaka atmosfera

@Zenon

Z tego co wiem to przyjęć narazie nie ma

Koktos

Cześć Jak teraz stoi sytuacja w Voss? Warto tam iść?

Tom

Witam. Moi drodzy. Z tego co wiem, związek podpisał ugodę, że wszyscy pracownicy produkcyjni od kwietnia przez 3 miesiące będą dostawać zaniżoną pensję tj tylko 80% czystej wypłaty ze stawki jaką macie na umowie, BEZ żadnej premii, również bez premii frekwencyjnej. Zakład broni się tym, że większość stanowisk stało dłuższy czas z powodu braku zamówień od klientów i mają duże straty - to prawda, choć i tak mają taki zysk że ich na to stać. (usunięte przez administratora) Wszyscy wiemy, że firma VOSS ma taki dochód, że płacąc ludziom normalną stawkę z normalną pełną premią i tak wyjdzie na plus. Ludzie też zamiast do wyboru postojowe/urlop zostali wywaleni na przymusowy urlop. Pozdrawiam

Ktoś

Od 6 .04 wraca mnóstwo ludzi z urlopów "nazwijmy " obowiązkowych i co dalej firma zorganizuje jezeli z dnia na dzień z godziny na godzinę sytuacja się zmienia klienci się wstrzymują lub wycofują niech zarząd pomyśli z górą co dalej ,, ludzie dostają wypowiedzenia albo mają tzw wybór samemu odejść to nie jest dobre rozwiązanie .

Xxx

Pracodawca nie ma prawa od tak wysłać ludzi teraz na urlop bez zgody pracownika. Koronawirus i brak pracy to nie wina pracownika dla tego należy się postoj.

vosspl
@Xxx

ale to pracodawca z przedstawicielami pracownikow wypracowali te metody, nie sam pracodawca. :) jezeli nie podoba CI sie taka opcja, to mysle, ze powinienes zalozyc swoj zwiazek i brac udzial w takich zebraniach...

Pracownik z hali 1
@Xxx

NIK nikogo nie wysyłał bez zgody pracownika? Ty lepiej się zastanów co dalej , nie oglądasz telewizji nie widzisz co się dzieje na świecie. Nie przeżyłeś/aś kryzysu to cco możesz powiedzieć. Za przeproszeniem w du......... Z URLOPEM JAK MOŻNA NIE MIEĆ PRACY. NIGDY KAŻDEMU NIE DOGODZISZ.

Xoxo

Dlaczego na fluidzie można nosić maseczki a operatorzy z H1/2 mają zakaz? Dlaczego za przyjscie w swojej prywatnej masce są przeprowadzane rozmowy przełożonego "sugerujące" że Musisz ją ściągnac, żeby nie szerzyć paniki? Dlaczego Ci sami którzy zakazują chodzenia w maskach siedza teraz w domu? Zapraszamy na hale, skoro tu tak bezpiecznie, że nie wolno nam stosować środków ochrony osobistej. Co z maseczkami które niedawno przyjechały do zakaldu? Dostaną je pewnie wybrani, czyli biura, które i tak siedzą pozamykane jak tylko można, a Ty szary człowieku rób Bez niczego metr od drugiej osoby, jeszcze stosuj się do Zakazu noszenia własnej maseczki, bo ktoś ma taki kaprys. Miliony ludzi chodza w maskach, dlaczego my nie możemy?

perła

Rób sobie sam przez 8 godz. w masce i okularach

ooooo
@Xoxo

Rób sobie sam w masce i okularach!!!!

xxxy
@Xoxo

A te maseczki to zmieniają ?czy 8 godzin chodzą w jednej? Z tego co wiem to maseczkę jednorazową należy nosić 30-40 minut i należy ją zmienić na nową ! A bombą bakteryjną są te które są szyte w domach !

BBBB CCcc

Czy można wywiesić skład płynów do dezynfekcji które są przy wejściach? Tak wysuszają skórę na rękach, że robią się ludziom rany na dłoniach. Co tam jest wlewane, chyba powinniśmy wiedzieć.

Rano w kolejkach na portierni ustawia się kilkadziesiąt osób po to, żeby odstawić szopkę, po przebywać troszkę w skupisku, żeby było ciepłej, ale na pewno nie po to, żeby mieć zmierzona temperaturę, dlaczego? Bo termometr przy - 7 stopniach na dworze nie działa, w okienku odbija się Panom ochrony napis Error i lampka świeci się na czerwono. Po co w takim razie to przedstawienie i trzymanie nas tam?

Pierwsze słyszę... Zazwyczaj jak wracają z rozmów to nie chcą nic nam mówić przynajmniej mój brygadzista tak robi

nowy wpis

kolego Brajanek jeśli chodzi o procesy produkcji w tym zakładzie są mało skomplikowane i można świetnie zabłysnąć pod warunkiem że ma się szerokie choryząty . Ten zakład jest jednym z lepszych jeśli chodzi o funkcjonowanie pracuje w nim i wiem co mówie mam 30 letnie doświadczenie i widziałem nie jedno

nono
@nowy wpis

Widziałeś zapewne niejedno... Ale podstawówkę zdecydowanie z daleka; gdzieś tam ci mignęła.

Dobrze skoro tak dbacie o bezpieczeństwo pracowników na hali to dlaczego biuro wchodzi na hale w swoich ciuchach gdzie równiez mogą być wnoszone zarazki skoro my się przebieramy to oni również powinni to robić. Tak samo jeśli chodziło o koszule nas zmuszacie to ich zakładania jak nam zimno bo przecież nie możemy mieć swoich bluz, a tutaj biurowy przychodzi w swojej bluzie.

biurowy

racja, pracownicy biurowi też powinni dostać ubrania od firmy.

Sky

To o czym piszesz nie ma większego znaczenia, jeśli weźmiesz pod uwagę, że jeździmy do pracy komunikacją miejską, w której połowa osób kaszle i kicha, więc nigdy nie wiesz co już przyniosłeś do zakładu bo złapałeś za 5 klamek i przebrałeś się w ubranie robocze zanim umyłeś ręce. Poza tym, z tego co widzę, ludzie na produkcji są totalnie nieodpowiedzialni i nadal przychodzą chorzy, witają się uściskiem dłoni, rozmawiają z odległości 20 cm i generalnie zgrywają chojraków. Nawet jeśli ktoś ma wiadome objawy to się z tym kryje, byle tylko nie trafić w kwarantannę. Szkoda gadać.

Postoj

Postój owszem należy się. Ale licz się z tym że firma jeśli zapłaci wszystkim osobom postojowe, to się po tym nie podniesie, więc potem zostaje albo koniec firmy albo zwolnić duza część załogi. Czasem wystarczy pomyśleć trochę w kierunku przyszlosci: czy naprawdę krzywda stanie się jeśli wybierzesz te kilka dni urlopu? Bo jeśli zakład by po postojowym musiał Cie zwolnić, to na wakacje już mógłbyś mieć urlop nieograniczony. Dla takich jak Ty powstał program dobrowolnych zwolnień, jeśli nie masz do powiedzenia nic oprócz narzekań to spróbuj się zwolnić i znaleźć w tej chwili inna pracę. Doceń to, że nie jesteś w grupie osób które dzisiaj dowiedziały się ze zostają zwolnione. Z drugiej strony strachem napawaja słowa jednego wysoko postawionego Pana, który cieszy się, że rynek pracownika na reszcie się skończył, jak można cieszyć się z tego, że ludzie będą się bić o stanowiska. Żeby tylko karma nie wróciła do niego samego i oby sam nie musiał się martwić o swoją przyszłość. Więcej życzliwości życzę i oby wszyscy spotkali się tu jeszcze cali i zdrowi i bez obaw o pracę.

xxxy
@Postoj

A co w przypadku gdy na zakładzie znajdzie się jedna osoba zarażona Koronowirusem? Jak w takim przypadku postąpi nas zarząd ?.Czy Voss Automotive w Niemczech pracuje ?

Nicki

Czy ktoś zastanowił się, że płyn do dezynfekcji wcale nie jest mieszany z wodą, ale można dolac, zanim poprzedni niebieski skończy się zupełnie, białego płynu i zrobi się jaśniejszy? Czy komuś przeszkadza ten kolor, czy to jest najważniejszy problem z jakim się zmagamy? Cieszmy się, że robią cokolwiek, że dbają, że tego płynu jakiego koloru by nie był, nie brakuje - to jest najważniejsze. Skąd tyle jadu w ludziach? A, już wiem. Skoro góra ciągle wytyka produkcji każdy błąd i tylko strofuje ludzi, odnosi się bez szacunku, to potem jeśli jest okazja do wytknięcia firmie czegoś, to nie pozostaje to bez echa, bez zastanowienia, bo można anonimowo to napisać tutaj. Zarządzający reprezentują firme, od grupowych po wyższe stanowiska, czasem może niech ktoś przemyśli swoje zachowanie, czy to, że mówi się o firmie, że jest zła atmosfera nie jest spowodowane Twoim zachowaniem? Może zamiast wzajemnie wyrzygiwac sobie wszystko wystarczyło by czasem porozmawiac z szacunkiem, bez tonu pełnego pretensji, sarkazmu i ironii, gwarantuje, że też dotrze. Mam nadzieję, że w obecnej sytuacji pracownicy każdego stopnia się zjednoczą, zastanowią czy to wszystko jest potrzebne, świat się zatrzymał na chwilę, wy też się zatrzymajcie.

Obawy

A co z sytuacja, gdzie wykręcono klamki, żeby ruch był jednostronny? czy jeśli nadejdzie pożar, pracownik będzie myślal o tym, że tymi drzwiami które masz najbliżej możesz tylko wejść, bo nie ma klamki, a kolejne wyjściowe są pół hali dalej? Nie, każdy pobiegnie do najbliższego punktu, jeśli wpadnie w zatłoczona klatkę to zanim się wydostanie, wpadną kolejni, którzy zapomnieli że te drzwi się nie otwierają. Pomysł do przemyślenia, modernizacji, bo dobrze ze wprowadza się środki zaradcze ale może od drugiej strony by to ugryzc

Rozdzielają nam wejścia i wyjścia bo dbają o nasze bezpieczeństwo a płyn do dezynfekcji mieszany jest już z wodą... Pilnują nas z okularami i rękawiczkami a sami chodzą bez więc gdzie tutaj jest dbanie o bezpieczeństwo może i inne firmy to robią ale nie nasza :)

Pan demia

To pracownicy ochrony na wejściu powinni mierzyć temperaturę każdemu pracownikowi , natomiast na produkcji każdy przełożony powinien być zaopatrzony w termometr żeby w razie potrzeby sprawdzić swojego pracownika czy nie ma gorączki .

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska