Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Kiniol

a jak tam w dziale UR?

ada

Ktoś się wstydzi swojej orientacji?? Ale beka hehe

sraty pierdaty

Mało to kierowników Jarków na świecie? Człowieku bredzisz :) Liczą się dowody ,fakty a póki co to nikt tutaj konkretnie o nikim nie napisał. Nie rób z siebie durnia a najlepiej podaj mnie do sądu ;)

Adwokat

Np. Kierownik Jarek... Nie wiadomo o kogo chodzi ? Wiec chyba nie masz racji:)

Operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
dark

Dziwne jest , że administrator(moderator) tego forum dopuszcza do tego aby takie idiotyczne i nie na temat posty były publikowane . Ja bym takie śmieci usuwał od razu . ŻENADA .

sraty pierdaty

Ty Adwokat ,jak już sypiesz paragrafami to doucz się troszkę :) Z tego co czytam to w tych postach nie padło żadne nazwisko tak więc nie za bardzo wiadomo o kogo chodzi. Policja nawet nie przyjmie takiego zgłoszenia. I nie siej fermentu skoro nic nie wiesz.

Odp adwokat

Wreszcie ktoŝ mądry napisał,ponieważ bardzo łatwo dojść do osoby która sie dopuszcza takiego czynu .Ja zgłosiłam sprawę na policję i mam czarno na białym.Wiec zastanów sie dwa razy zanim kogoś obrazisz lub zniesławisz!

Odp adwokat

Kotka75

Pisać prawdę to nie.Bo jak tak można ale jak słyszałam,że na pulpicie monitora było I love Voss to kazano skasować bo jeszcze prezes zobaczy,który był niedaleko.To ja już nie wiem.Sami robicie zamieszanie.A może być normalnie.

Lawenda

Oprócz Agapornis i ciebie to już chyba nie ale Tęczowy znajdź sobie inne forum to nie to miejsce i ponieważ nie lubimy rozbijania związków.

Play

Jest paru

Adwokat
@Play

art. 212 KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

okularnik

żal.pl

arek
@okularnik

Voss jest zajebisty

Play

Kochajcie się chłopcy;),voss jest tolerancyjny dla wąska tak wogule fajna z was para

Cygan

Dajcie nam już spokój ,kochamy się i nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienić!!!! Każdemu życzę tak kochanego dziubaska. Buziaczki kotuś. Będzie dobrze :)

Wyleniały jebaka

Wpadła mi w oko fajna niunia taka pulchniutka z niezłym ciałkiem z odizolowania jak wypina swoją pupe to mój drylong stoi na straży gotowości :-)

Thc

Maly w brylach ma zlote usta daje z pupy na pracownikow? Menda mala wlochata!!!

joł

Ludzie z przedprodukcji uważajcie na tego małego w brylach. Słyszałam jak stał przy linii i na Was nadawał!!!!

mizia

Pan z damskim nazwiskiem wygląda jak przerośnieta , wyłysiała wiewiórka i prędzej kopci zbynia niż tego kurdupla ;)

bywalczyni

nie mogę sie z tobą zgodzic wszyscy chcą pracowac i godziwie zyc.glupoty kobieto piszesz!poszlo kilka osób bo przeciez nie pójdzie cala stara hala i scr jak sobie to wyobrazasz????kazdy by poszedl.nie zlozyly podpisu nowe osoby i my ich rozumiemy.niewiem dlaczego piszesz ze one chcą tylko pracowac??kazdy chce tylko nie za taką jałmużnę niezmienną od kilku lat!mamy prawo przedstawic prezesom nasze racje i nie pisz takich głupot ze nie jestesmy odważni bo nie polecieliśmy wszyscy do góry!!!

zimny

Buehehehehehe:):);)

Marlena.

Po pierwsze. Zarząd JESZCZE się nie odniósł do pisma i ma to zrobić w najbliższy piątek. Po drugie - zamiast narzekać na forum może sam zrób coś dzięki czemu lepiej będzie Ci się pracować. Prezes przyjmuje ludzi, tak samo dyrektor, więc zawsze możesz umówić się na rozmowę i wylać przed nim swe żale i rozwiać wątpliwości. Po trzecie - proponuję, żebyś nie wypowiadał się na forum i rzeczach o których nie masz pojęcia i nie potrafisz składnie i po polsku tego ująć. A poza tym - pismo o którym mówisz zostało napisane i zaniesione do prezesa przez kilka zaledwie osób, które mają na tyle jaj, żeby próbować cokolwiek zrobić. Natomiast część osób nie wcale nie zgodziła się nawet złożyć podpisu, więc widocznie są zadowoleni z pracy i zarobków. Oby więcej takich osób.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska