Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Ula

Szukam dojazdu z Chojnowa do tej firmy czy jest ktoś kto ma wolne miejsce?

Weronika

@NICK 9 może lepiej załatwić taką sprawę bezpośrednio z Panią Renatą, o której piszesz? :)

on
@Weronika

A o co się rozchodzi ?

Victim

Nasi mechanicy z U.R . muszą się bardzo nudzić na drugich i trzecich zmianach , skoro mają czas na robienie bardzo mocnych huków i wystrzałów , strasząc przy tym innych ludzi . Kiedyś ktoś przez nich zawału serca dostanie .

Weronika

22 lutego pojawiła się nowa oferta pracy, widzieliście? Stanowisko Asystentka Zarządu. Znajduje się na jednym z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Aplikujecie? ;)

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Rychu

@... raczej wazelina nie jest potrzebna... :)

Rychu

I to mi się podoba.. Obserwator wyłożył kawę na ławę...tzn. dział personalny tak wspomniałeś kawka, kawka i jeszcze raz kawka na biureczku albo w kuchni... no i w sumie co człowiek nie pójdzie z prośbą do jakiegoś działu to kawunia, ciacho albo w drodze na plarnie a tematów nie ma komu rozwiązywać na produkcji. Pójdziesz do narzedziowni to termin na za kilka tygodni wywalaja, pójdziesz do inżynierów to jeden wskazuje na drugiego ze to nie jego obszar, pójdziesz na ur to wogole wielkie oczy robią, bo sami młodzi, którzy niezbyt wiele wiedzą na temat maszyn i napraw....tragedyja znaczy się tragedia...

Obserwator

Firma strasznie niezorganizowana. Notoryczne spóźnienia Pani z Działu Personalnego (poczynając od rozmowy kwalifikacyjnej, aż po dni szkoleniowe), które wynosiły około 30-40 minut. Z jej ust, nigdy nie było dane usłyszeć przeprosin za spóźnienie. W końcu co się będzie szaraków z lini produkcyjnej przepraszać, trzeba wypić kawę z rana póki gorąca i poplotkować. Kolejny chaos występuje na samej produkcji, gdzie kierownik zmiany i brygadziści nie wiedzą, gdzie ma pracować stały pracownik a co dopiero ten świeżo przyjęty. Może w końcu przypisać pracownika na stałe do danego stanowiska i wszystko będzie poukładane, a nie codzienne tułaczki po hali produkcyjnej i kłótnie. Pierwsze dni pracy to "niby szkolenie" na stanowisku, na którym i tak pracować nie będziesz. Stoisz i się tylko patrzysz. O prawdziwe szkolenie trzeba się prosić, a i tak zostaniesz wyśmiany. Jeśli rozplanowanie co i jak, jest dla "góry" tak trudne to może pora opuścić stołek i zdegradować się do niższego stanowiska. Śmiem stwierdzić, że dla poniektórych wyniosłych z personalnego, żółtych i zielonych mop i szczotka od WC byłaby, aż za naddto - kobieta myjąca WC pała od was większą inteligencją, ma większy porządek i lepiej zwraca się do człowieka. Nie liczy się człowiek - liczy się cel, który trzeba osiągnąć. A kiedy słyszysz, że stali pracownicy nie widzieli premii (która została zabrana od tak DLA ZASADY) od ponad pół roku, to się zastanawiasz czy ta cała szopka ma sens. Kolejna dezorganizacja: Ponoć pewna osoba na kartę do bramki i szafkę w szatni czekała ponad miesiąc. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

...
@Obserwator

Odnosząc się do tego produkcyjnego chaosu, to nie do końca jest jak piszesz. Pewnie, że lepiej się pracuje kiedy nie ma zamieszania a wszyscy wiedzą co mają robić. Z doświadczenia wiem, że rotacje pracowników powinny mieć miejsce od samego początku, a dlaczego? Bo kiedy pracownik przyzwyczai się do jednego stanowiska, to ciężko mu później wpoić aby nauczył się na innym. To właśnie powoduje bunt i frustracje. Załóżmy, że dostajesz fajną robotę gdzie bez problemu robisz cel, zamieniłbyś taką pracę na stanowisko, gdzie cel jest trudny do osiągnięcia a pot leci po du..ie? Więc postaw się na miejscu takiego pracownika, który mimo usilnych starań z trudem osiąga cel albo i nie, a na końcu ma mniejszą premię, bo mu się nie udało. Łatwo się przyzwyczaić do lepszego. Dlatego rotacje nie rzadko pokazują, że jak jest się przytwierdzonym do jednego stanowiska, to wystarczy małe przesunięcie pracownika i du.a blada. A co do twoich refleksji na temat zarządzania przełożonych, to chyba kto inny powinien ich oceniać, nie uważasz?

Peja
@...

Każdy kto ma styczność z przełożonym czy nawet i pracownikami administracji ma prawo do oceny ich pracy. Przez taką ocenę można dowiedzieć jak wygląda zakład od środka (praca + cała masa innych spraw do załatwiania). Czyżby pracownik któryś z wyżej wymienionych i prawda zabolała? Jeśli tak to zaproponuję maść na ból du.......*****py. :D

...
@Peja

Ostatnie zdanie źle zostało przeze mnie sformułowane. Ktoś ich w końcu wybiera, więc poddawani są ocenie swojego " guru". To prawda, że ocena pracowników bezpośrednio produkcyjnych poniekąd jest rozważana, ale czy decydująca? Ps. A maść nie jest konieczna :) Pozdr.

Jani
@Obserwator

Ja na swoja szafkę czekałam trzy miesiace...

Rychu

Zapomniałeś dodać że zabrane premie powinni przeznaczyć na ten cel... Faktycznie jaka firma taki parking (usunięte przez administratora) na parkingu i na produkcji...

Jaka firma - taki parking
@Rychu

Tak, tak. To miałem na myśli. Rychu dzięki, że mnie poprawiłeś.

Jaka firma - taki parking

Ludzie parkują swoje auta, na które wydają ciężko zarobione pieniądze w błocie. A zmęczeni po pracy muszą się jeszcze z tego błota wykopać łopatą! Może czas zainwestować wszystkie premie w wyłożenie kostki?

Męczennik Voss'u

Pracuje w Voss juz 4 lata powiem wam tyle ze ta firma schodzi na psy. Nie dziwie się ze starzy pracownicy uciekają z tej chorej firmy ja planuje to samo . To jest śmieszne żeby W kategorii premiowej zabrać z jednej podstawy i dodać do drugiej podstawy mam namyśli ze dodano nam 100 zł do absencji chorobowej przez co teraz jak pójdziesz na chorobowe głupie 3 dni to zabierają tobie 180 zł !!! zamiast 80. Zamiast dodać do chorobowego tą 100 lub 150 żeby ludzi zmotywować do nie brania L4 to tylko rubryczki zmienili i nic poza tym ! jestem rzucany na różne stanowiska i za moją wiedzę i brak reklamacji od 4 lat nie dostałem żadnej premii. Nie umieją docenić pracownika, szkoda słów, i nerwów, nie polecam tej firmy

Zmęczony
@Męczennik Voss'u

Skoro zabrali 100 zł z premii to czy zmniejszyli o to cel? A powinni bo teraz cel robi się na 520 zł a nie na 620 zł.

styczeń

Pracuję tu od niedawna, ale praca jest koszmarna. Starzy pracownicy niechętnie szkolą nowych, bo bardziej interesuje ich zrobienie normy i mówią, że nie będą podpisywać się swoim nazwiskiem pod pracą świeżaka (pozdrawiam panią Małgorzatę). Zapominają tylko, że oni też się kiedyś szkolili. Ogólnie panuje w zakładzie sajgon, rzucają cię po działach zamiast wyszkolić na jeden konkretny.

LCF
@styczeń

Bez przesady , po prostu VOSS nie jest dla mięczaków i ciapaków , tylko dla twardzieli . Ja tu pracuję 10 lat i żadnego koszmaru ani sajgonu nie widzę . Jest OK !

Biała
@styczeń

Zgadzam się z tym w 100% A pan brygadzista no wiecie, ten błazen co myśli,że zjadł wszystkie rozumy i że każda laska na niego leci,to niech przestanie wysługiwać się innymi i weźmie się profesjonalnie do szkolenia nowych pracowników. Podrzuca papiery do podpisania a szkolenie gdzie!?

Sebastian
@styczeń

Kiedyś za szkolenie nowego.pracownika była kasa dla starego. A teraz lipa

wojtek

witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko pracownika produkcji?

@wojtek

Rozmowa składa się z dwóch etapów. Praca w grupie i rozmowa indywidualna.

Legniczanin

Niedlugo zebranie ciekawe co znowu zaproponuje gora poza tym ze beda jak co roku uswiadamiac ludzi ile to nie bylo reklamacji itp itd ludzi to gozik obchodzi ludzie chca wkoncu konkretne stawki Voss strasznie znedznial ale kogo to obchodzi przerost biurowcow nad produkcyjnymi to jakies przegiecie ludzie uciekajcie z Vosu tam nic juz sie nie wydazy ciagle na kase oszukuja nie placa sobot za szkolenia pracownikow tez nie chca placic a niby sie nalezy OSZUSCI

Bolek
@Legniczanin

i co? Głupio ci?! Zebranie było,każdy zadowolony a ty już z góry oceniłeś cały zarząd,że to oszuści...! Teraz jakoś nie masz czasu na to żeby pisać i wyrazić skruchę? Starają się jak mogą a jak jesteś niezadowolony to złóż wypowiedzenie!

Alien
@Bolek

Mufinka jako knebel w gębę (mała rzecz a cieszy) , parę setek na konto , i byle burek szczurek zadowolony zamerda ogonem .

Luk

Interesuję mnie praca na stanowisku Inżyniera Procesu. Proszę o informacje jaka atmosfera w dziale inżynierii i jak wygląda obłożenie pracą? Można koncentrować się na jednym projekcie czy prowadzi się kilka projektów w tym samym czasie? Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć (orientacyjnie)?

Pracowałem tam 4 lata. Wymyślanie coraz to bardziej bzdurnych powodów do zarąbania premii na PKW . Kierownik ma pracowników za kompletnych idiotów. Podczas gdy sam nie panuje nad tym co się dzieje na dziale. Zmuszanie do przychodzenia do pracy w weekenedy i wieczne szarpanie się o wypłacenie pieniędzy za nadgodziny odradzam prace w tym burdelu. Poza VOSS też jest życie.

No cóż
@były pracownik

Z przykrością muszę się z tobą zgodzić. Mam na myśli to (nie)panowanie kierownika nad tym co się tutaj wyprawia. Kompletnie nie rozumiem podejścia do ważnych spraw, np tego jak premiowani są pracownicy. Czy naprawdę nie ma znaczenia to, kogo i za co się nagradza? Jaki jest więc pożądany pracownik? Bo odnoszę wrażenie, że najbardziej ceni się tych, co mało robią a dużo oczekują. Jeżeli sądzi się, że nieroba można zmotywować, to proponuję przyjrzeć się niektórym " pracusiom". Jestem pewien, że taki pseudo-pracuś uzna, że sobie zasłużył i nadal będzie żerował na pracy innych. Jakie to smutne.

Poinformowany
@No cóż

Dla tych co jeszcze nie wiedzą będzie od nowego roku będzie nowy system oceny pracownika

X
@Poinformowany

To zacznij się starać!

Mordo

Dawaj chodz napewno sobie dasz rade

Victim

Włamania do szafek w szatniach pracowników i kradzieże są bardzo częstym zjawiskiem w tej firmie . Sam wiele razy byłem okradany .

:-)

Ty dobrze wiesz jaka pani i jaki popis wiec nie udawaj wariata.

:-)

Nic innego tylko macie znowu ,oczym pisać ''impreza'' do roboty bo zima idzie .Ta pani dała wielki popis i udaje święta ,obie strony są winne i tyle .

Co rozumiesz pod słowem stabilne warunki pracy? Osiem godzin pracy?Bo poza tym już nic nie jest stabilne.Jeden budynek ale różnic cała masa.Co hala inne zasady.Tylko związki jakoś nie widzą różnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska