Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Legniczanin

@@@ ..Do VOSS przyjmują co raz więcej UKRAIŃCÓW przez co zarobki spadają i będą spadać, a w Legnicy przez takie działania co raz trudniej o pracę dla rodzimych mieszkańców...

@Legniczanin

Czy Ukraińcy u nas byli czy nie to i tak zarobki w naszej firmie były kiepskie,więc raczej to u nas nic nie zmienia .A czy w innych firmach zarobki spadają? nie wydaje mi się ,Ukraińcy raczej za półdarmo robić nie będą bo muszą zarobić na siebie tu w Polsce jak i na rodziny pozostawione za granicą.

@xxxy

@@@ Na Ukrainie najniższa emerytura wynosi ok 259 zł, a w Polsce ok. 100 zł. Czy li jest 4 razy niższa niż w PL. Przenosząc to na ich zarobki tam i nasze tu odpowiedz sobie sam czy masz rację i dobrze logikujesz., bo moim zdaniem bardzo się mylisz. Do tego każdy z nich myśli, że zacznie od czegoś gorszego (w sensie płacy) a później powoli się przebije wyżej. Mylę się ???

@Legniczanin

@@@ Sorry ale u góry zle druknęło cyfry.!!! Na Ukrainie najniższa emerytura wynosi ok 250 zł, a w Polsce ok. 1000 zł. Czyli jest 4 razy niższa niż w PL. Przenosząc to na ich zarobki tam i nasze tu odpowiedz sobie sam czy masz rację i dobrze logikujesz., bo moim zdaniem bardzo się mylisz. Do tego każdy z nich myśli, że zacznie od czegoś gorszego (w sensie płacy) a później powoli się przebije wyżej. Mylę się ???

@Legniczanin

Co kogo obchodzi ile wynoszą zarobki na Ukrainie. Jesteśmy w Polsce Tak samo my Polacy jeździmy w celu zarobkowym za granicę i podobnie na Nas patrzą. Więc dobra rada. Nie czyń tego komuś co Tobie nie miłe. A obywatele z Ukrainy wcale nie zaniżają Nam wynagrodzeń tylko my sami sobie to robimy. Chcesz zarabiać więcej toprzykladaj się do pracy. Narzekać wszyscy potrafimy. Pozdrawiam

wielbiciel

Na odizolowaniu MQB siedzą same wstrętne plotkary, zamiast wymyślać coraz lepsze niestworzone historię zacznijcie debatować na temat jakieś diety. Pozdrawiam

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

@Kandydat

Jak najbardziej zapraszamy :D

zorganizowana

Kierownik K. mówi że jest zła organizacja pracy ale to przecież oni ustalają nam zlecenia. Jedna zmiana robi stale po 20 a inna po 4 zlecenia na zmianę. Jeśli my mamy organizować sobie pracę to zacznijmy od zleceń. Każda zmiana po tyle samo i te cięższe przewody po równo. Może nie będzie wtedy tyle zwolnień. Wysiadają i ręce i kręgosłup.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
uczciwy

życzę całej górze wesołych świąt za nasze zebrane premie.naprawdę pokazaliscie co potraficie przed świętami jak Można wyżyć i zrobić święta za 1700zl.Polak potrafi.a Ty jeleniu zapier....j bo jesteś uczciwy.niedługo nikt porządny nie zostanie w tym zakładzie.zresztą sami się przekonacie.legnica jest mała a firm coraz więcej.nie pozostaje nic innego jak tylko uciekać.trzeba otworzyć w końcu oczy!!!!!!

Basia

Mam pytanie czy ktoś z Was słyszał o regulaminie korzystania z ubezpieczenia medycznego enel med bo na takowy powołuje się firma

Żenada

Proponowałbym zamiast autobusami pracowników dowozić do pracy busami byłoby więcej miejsca teraz jest za mało.

Epicki dzwon
@Żenada

Źle myślisz! Jak 90% pracowników VOSS-U. Skoro jeździsz autobusem musisz mieć miesięczny bilet. W moim przypadku musiałem dwoma autobusami dojeżdżać więc 100zł płaciłem na wszystkie linie. Na jedną jest o wiele taniej. Ile razy pisaliśmy petycję do Legnickiej MPK o autobus przegóbowy? I nie tylko VOSS ale i zakłady , które też kożysrają z liń 26 jak i 28. Odpowiedź była jedna nie dają takich autobusów ponieważ w tamtą stronę jeździ się trzy razy dziennie i jest to dla nich nie retowne wysyłanie takiego dużego autobusu. Policz sobie ile jest Was w autobusie 100 albo nawet więcej i jeździ się jak szprot w oleju. Chcesz busa? Zapomnij o dofinansowaniu z zakładu to są sknery . Byle wiatraki dla pracowników w okresie letnim to już dla nich problem. Więc za busa więcej zapłacisz i to na własne życzenie. Nie prościej by było napisać petycję do MPK i poinformować że jazda liniami jest niebezpieczna w ruchu lądowym bo przekracza dopuszczalną ilość osób w jednym autobusie? Jeśli nie poskutkuje zrobić akcję. Poinformować inspekcję transportu o tym fakcie i zapchać autobus np. 150 osób w jednym autobusie gdzie jest dozwolone bodajże chyba 100. Zadzwonić niech kontrolują taki autobus. Utrata koncesji i pozwoleń dla MPK będzie bardzo dotkliwa jak i zapłacenie kary finansowej, nawet 50.000 zł. Może wtedy pomyśli MPK że autobusy przegubowe, które obsługują lubię 15 i 16 pół dnia wożą powietrze. I przestawienie takiego autobusu na linię 28 i 26 trzy razy dziennie będzie bardziej rętowne. No chyba że się myślę? 100 osób w w autobusie niech ma bilety miesieczne za 100zł daje nam to 10.000 niech tyle samo będzie w w autobusie lini 26 i 28. Wniosek prosty 20.000zł nie liczę osób co jeżdzą na biletach wyrywanych wtedy jest jeszcze drożej, co za tym idzie MPK sporo zarabia wtedy. Tak przedstawia się sytuacja. Wiem co pisze bo sporo lat jeżdżę do pracy autobusem. I widzę co się dzieje. W VOSS-SIE NIKOGO normalnie myślącego nie uświadczysz palcem nie konną w tej sprawie. A można by tak łatwo załatwić tą sprawę. Firma, która ma zysku kilka milionów miesiecznie ma w czterech literaci swoich pracowników, albo nie umie się dogadać z MPK. A o związkach zawodowych się też nie wypowiadam bo takie związki to czysta fikcja, a w naszym zakładzie nawet fantastyka popularno-naukowa. Przemyśl jeszcze raz sprawę tych busów. Poważnie!

Żenada
@Epicki dzwon

Źle mnie zrozumiałeś. Zadrwiłem sobie z tego że w autobusie jest tak mało miejsca i dlatego napisałem o busie. Też bym chciał żeby autobus był większy.

samotna
@Epicki dzwon

Czy ktoś może dojeżdża samochodem ze Spalonej czy w tym kierunku i ma wolne miejsce?

Mała

Za parę dni mam iść do voos do pracy i zaczynam się bać wiem że ludzie wszędzie narzekają ciągle piszecie że małe zarobki czy po 3miesiacach weżmie się 2500zł?

dr. Killer
@Mała

Najlepiej zapomnij o takiej kwocie ! Max 2200 netto .

borys

chyba snisz .

borysek
@borys

na dziale fluid 2400 (po roku 2660)+660 premia+dod. nocny ok.150+20 pranie wszystko brutto.wychodzi na rękę na początku ok.2400 a po roku ok.2500 i to jest max co miesiąc bez problemu wyplata przed 10 nawet 6-tego.Pod warunkiem ze nie masz reklamacji. Do tego czasami soboty jak potrzeba ale szkoda że wypłacane po kwartale bo w międzyczasie jak bierzesz wolne to najpierw sobotę odejmują.Praca w dużej części fizyczna (przy 5-6-ciu paniach trzeba się nabiegać) ale jak ktoś umie pracować pod presją czasu i jest trochę kumaty to da radę i się nie nadźwiga.Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem żeby dobrze przygotowywać zlecenia - wtedy brak reklamacji.

@borysek

Dodaj do tego chorobę zawodową - zespół cieśni nadgarstka,łokieć tenisisty oraz pęd za wykonaniem celu .Bo tak ładnie wszystko dodałeś do siebie ale zapomniałeś również napisać jak Panie muszą u was zasuwać abyś ty musiał tak się chwalić swoim zarobkiem. Reszta hali stawka 2100 zł brutto czy pracujesz miesiąc czy 10 lat stawka jednakowa

dr. Killer
@xxxy

Ewentualnie 2200 + 100 zł za tzw. dodatek konfidencki .

@dr. Killer

Z tą premią to jakaś ściema koleżanka pracuje w voos 5 miesięcy i premi nie widziała na oczy gruszki na wierzbie.pozdrawiam

Smerfetka
@dr. Killer

Wystarczy zmienić zakład pracy i mieć 2650zł podstawy i 600zł premii. VOSS zawsze robił w balona swoich pracowników. Więc dlaczego się tak ciskacie? Nie macie odwagi znaleść lepszej pracy i żucić rudemu w pysk wypowiedzeniem? Ja tak zrobiłam i odrazu poczułam się lepiej i pensję też mam lepszą.

Zołza

Pracuję ponad 1,5 roku i zawiszę miałam premię

ŻÓLW
@Smerfetka

A GDZIE TERAZ PRACUJESZ ?

Robol

Czy w voss płacą dodatek nocny i za nadgodziny oraz pracę w weekend płacą więcej ?

Mam pytanie czy zarobki 2100 to brutto?bo wychodzi na rękę trochę mało

@Weronika- moje doświadczenia, jeżeli chodzi o pracę w Voss Automotive Polska są wystarczająco pozytywne. Staram się podchodzić do pracy z dystansem. Warunki na swoim stanowisku oceniam jako dobre, co nie znaczy, że nie wymagają poprawy i ciągłego doskonalenia. Firma oferuje benefity -dofinansowanie do wielodniowego wypoczynku ( czyt. wczasy pod gruszą), dopłacenie do kart multisport i organizowanych wycieczek. Z końcem roku przyznaje tzw. bonus świąteczny w postaci " zastrzyku gotówki". Ponadto oferuje różnego rodzaju szkolenia dla pracowników. Ps. Ludzie narzekają, bo rzeczywiście zdarzają się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca.

@pracownik

A można wiedzieć jak długo pracujesz w Voss ?

Wystarczająco długo.

@pracownik

No to znaczy pracujesz krótko ,nie masz rodziny i marny dodatek wczasów pod gruszą starcza Panu na wakacje .Załóż rodzinę i ją utrzymaj za naszą pensję i te bonusy o których piszesz.Mam nadzieję że te same pochwały będziesz pisał za kilka lat ,no chyba,że się zwolnisz bo znajdziesz coś lepiej płatnego :/ Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy .

@xxxy

Bardzo sprytnie. A czy tobie, nakazał ktoś, pracować w firmie Voss wbrew twojej woli? Masz do dyspozycji masę firm na strefie, i nie tylko. Oczywistą sprawą będzie, że po znalezieniu lepszych warunków zatrudnienia, zmienię pracę. Każdy tak robi. Ps. Nigdy nie jest wystarczająco dobrze, by nie mogło być lepiej. I tego się trzymajmy.

Hahaszek

Brak pracowników....tragedia...

kiniol

są posiłki dla pracowników?

Frik

Brudna firma!!!

???

Witam ,obiady naprawdę świetne ,smaczne, treściwe i naprawdę można się najeść.Zastanawia mnie tylko jedno ,czy są dla pracowników czy ich rodzin bo napatrzyć się nie możemy ile można pojemników wynosić w reklamówkach ?

Misio

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o VOSS Automotive Polska ? Miałem zamiar aplikować i po lekturze wpisów jestem zniesmaczony. Narzekacie na firmę wysuwając bzdurne problemy.

@Misio

Środowisko pracy tworzą ludzie. Nie można liczyć na to, że wszyscy będą jednakowo zadowoleni. Proponuję złożyć swoją aplikację, a do powyższych wpisów podejść z przymrużeniem oka. Najlepiej samemu przekonać się o prawdziwości zamieszczonych postów.

@pracownik

Kolejny gość-pracownik, który jest przy korycie. Kolego misiu 2100 zł podstawa w Vossie plus dodatki. Najniższa stawka ma strefie. I innych zaczyna się 2500 plus dodatki zastanów się co wolisz. No chyba że jesteś obibokiem to faktycznie aplikuj do vossu. Starzy pracownicy uciekają a nowe mięcho trzeba skądś wziąść. Kasjerka w Lidlu ma chyba 2650 biedara 2600. A tu 2100. Wielkie zdziwienie Cię złapie dopiero jak zaczniesz pracować w tym pięknym i nowoczesnym zakładzie. TAM JEST BOSKO I FANTASTYCZNIE.

rety

widzę, że nikt tam nie chce pracować, że nawet na klatkach schodowych na Piekarach wiszą ogłoszenia do pracy na montażu :D

Marcinur
@rety

Na klatkach to jeszcze nic...na latarniach w mieście także.... parodia :)

Rozumiem, że ty już to zrobiłaś. PS. Współczuję.

Ręce opadają.

..........
@pracownik

To je podwiąż jak jajniki .

Gratuluję! Ukończenie liceum, to także posiadanie średniego wykształcenia, tak samo jak to jest w przypadku ukończenia technikum.

Posiadam absmak
@pracownik

Czyli nasz blondasek jest po liceum???????? No nic dziwnego że jej zachowanie było takie jakie było przez te lata. A czy po liceum można zdać maturę, jak ma to miejsce w technikum? Czy może Blondasek dodatkowo matury też nie ma? To tylko pokazuje że byle protekcja wystarczy żeby awansować w naszym zakładzie. Byle cieć nawet po podstawówce może być kierownikiem , brygadzistą, oj broń Boże prezesem. Niech ktoś ogłosi ogólno Vossoską akcję idę do szkoły. Może nawet będą wyprawki dla pracowników, którzy zapiszą się do szkoły. Bonusy dla tych co ją kończą!!!!!!! A zapomniałem że jak umiesz czytać albo pisać to nadajesz się do pracy. Na jakim kolwiek stanowisku, nawet kierowniczym! ŻENADA!

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska