Opinie o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VOSS Automotive Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VOSS Automotive Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOSS Automotive Polska w Legnickie Pole

Obudźcie się i przestańcie jęczeć. Jakie zyski? Gdzie i kiedy padło stwierdzenie ze od x lat dostajemy zyski? „Bonus świąteczny” to dostajemy Cieszcie się ze jest taki a nie żaden. Nie podoba się to załóżcie własną działalność i wypłacajcie Swoje zyski a ja się cieszę ze dostałem tyle.

Andrzej K.

Mam takie pytanie aktualnie pracuje jako monter konstrukcji stalowych (buduje kolejki górskie) niestety płaca za takie stanowisko mi nie odpowiada i chciałbym się przenieść. Jakie wypłaty są w vossie na stanowisku montera z wyjazdami za granicę(Niemcy)? Mogę dodać że mam prawo jazdy badania wysokościowe i jestem pracowity(teraz pracuje po 10godzin zdążą się na koniec terminu że ciągniemy po 12godzin)

@Andrzej K.

Zakładu nie polecam gdyż pracują już sami Obcokrajowcy ze wschodu bez znajomosci podstaw języka.wyplaty kiepskie

Ktls

Hejka, jak wygląda praca na montażu? I jak jest przeprowadzona rozmowa rekrutacyjna? Jest duża szansa że przyjmą do pracy.

scr
@Ktls

Staraj się aplikować na moduł 8, na bremy , tam na każdych nockach DJ. ADAM puszcza hity z lat 80 i 90 tych . Jest fajnie .

????????????????????????
@scr

Bo DJ Adam jest tylko jeden. Ale Adam ciężko pracuje bo Bremy to ciężkie stanowisko

Hala 1, produkcja

A czemu gość jest sfrustrowany i żałosny, ma porostu swoje zdanie, a co Tobie nie pasuje w muzyce która tam leci, jakoś nikt nie narzeka, ludkom pasi z tego co mi wiadomo, nie wiem czego słuchasz, może pochwal się oceniamy, nie krytykuje się czyjegoś gustu, jakoś do tej pory nikt nie marudzil odnośnie muzyki na bremach, o gustach się nie dyskutuje,

scr
@????????????????????????

To znaczy , że na trzeciej zmianie w tej firmie nie obowiązuje żadna dyscyplina . A to kolejny minus dla firmy .

vosspl
@scr

Podaj proszę choć jedną nazwę firmy, gdzie na "nocce" panuje wojskowa dyscyplina? zmiana, jak zmiana - robotę należy zrobić, to że czlowiek od czasu do czasu wlaczy muzyke z telefonu nikogo nie zabilo. lepiej jak wyglada to w ten sposob i inne dzwieki sa slyszalne, nizeli sluchanie muzyki ze sluchawek, do czego dochodzi na calej strefie. prosze wziac pod uwage, ze w chwili zagrozenia pozarem osoba sluchajaca muzyke ze sluchawek nie slyszy sygnalu ostrzegawczego! bremy to wymagajace stanowisko. proponuje zajac sie swoja praca a nie wytykac innym ich bledy.

@????????????????????????

Adam jest jedyny w swoim rodzaju.Trochę niedoceniony stary pracownik Brem.A Bremy razem z Brygadzistą to inna bajka-dziwna i trochę koszmarna.Ale DJ Adam daję radę i jest fajnie,chociaż ostatnio cicho.DLACZEGO?

tentegotamten
@Ania

Z ciekawości - gdzie widzisz koszmar? Codziennie kilkakrotnie przechodzę obok, fajni ludzie.

rick
@Ania

Ciekawe czy ten DJ posiada stosowne i opłacone zezwolenie na publiczne odtwarzanie muzyki . Brak praw autorskich jest karalne .

@rick

A ty robiąc w domu imprezy przy muzyce lub twoi znajomi macie opłacone zezwolenia na odtwarzanie muzyki???

Hala
@Ania

Na całej hali nie doceniają starych pracowników, a DJ pewnie myśli co znowu słuchać. A co do wcześniejszej wypowiedźi odnośnie pozwolenia na publiczne odtwarzanie muzyki, to porostu trochę głośniej słucha, a tu pozwoleniem jest wymagane,

nono
@rick

Intryguje cię ten fakt? Spać ci nie daje? Podejdź do niego i zapytaj, zaspokoi twoją ciekawość.

Goja

Nawiązując do tego wszystkiego jeśli faktycznie wypłynęły fakty o co chodziło naprawdę to ciekawa jestem komu tak bardzo zależało na zjechaniu jego opinii i zniszczeniu Go powielając informację nie znając konkretów. Sądzę że nikt nie chciałby znaleźć się na miejscu którejkolwiek z tych osób.

operator produkcji

W siedzibie firmy niestety pracodawca zaproponował 2600 brutto to w dzisiejszych czasach i realiach jest poprostu nie do zaakceptowania.Już markety więcej proponują swoim pracownikom. Jeżeli się nie obudzicie zostanie bez pracowników najbliższym czasie.

Uprawnienia wykształcenie warunki pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
arbuz

witam wszystkich, pytanie do aktualnych prcowników - czy firma poszukuje operatoró wózków widłowych i na jakie zarobki na start można liczyć w automotivie?

Wozki
@arbuz

Myśle że śmiało możesz składać cv a zarobki to wiadomo na początku szału nie będzie ok. 4tys netto potem wiadomo więcej

Karina

To prawda plotka szybko zaczyna żyć własnym życiem i bardzo łatwo niszczy życie niewinnym osobom. Powiedz słowo a wróci do ciebie cała historyjka nie miejąca nic wspólnego z prawdą.

Lasery

Jeśli chodzi o ścisłość to grupowa sama złożyła wypowiedzenie bo widziałam osobiście jak je wręcza a nikt na sile nikogo nie będzie prosił ani trzymał.Nowy grupowy stara się jak może i się uczy . Nikt z nas nie ma problemów .Pracuje nam się z nim bardzo dobrze.Zna polski i jest komunikatywny,wiec prosze kogoś nie oczerniać.Jesli chodzi o sprawę druga to wypłynęły fakty o co chodziło naprawdę lecz plotki wzięły górę nie znając konkretów.Latwo zniszczyć komuś życie na podstawie plotek.

Zuzanna

A gdzie w tym wszystkim Związek Zwodowy Solidarność. Jest dla pracownika i wybrany przez pracownika więc powinien zająć jakieś stanowisko i nie pozwalać na przesunięcia lub zwolnienia dobrych pracowników.

Kieromas

Czy Firma lubi powroty do pracy???

@Kieromas

Wracają ,chyba nie jest tak u nas źle :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w VOSS Automotive Polska?

stary beduin

To zależy gdzie i z kim pracujesz . Różnie tutaj bywa .

@stary beduin

Mógłbyś rozwinąć swój komentarz i napisać jakie są relacje miedzy współpracownikami i czy można liczyć na koleżeńską pomoc przy podejmowaniu nowych obowiązków?

Och Karol
@Karol

W pracy nie ma koleżanek i kolegów! Naucz się tego jak Amen w pacierzu!

@Och Karol

Dlaczego sądzisz, że w pracy nie ma kolegów ani koleżanek? Atmosfera to bardzo ważny czynnik decydujący o zadowoleniu z danego miejsca pracy, dlatego ciekawi mnie Twoje zdanie w tym zakresie.

Jakiś czas temu były robione ankiety oceny brygadzistów Ktoś je analizował? Bo niektóre nie zostały nawet zebrane... A wyników jakoś nie widac

Karol

Może organizacja wspólnego zebrania z przełożonymi przyniosłoby oczekiwane efekty? Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego ciekawi mnie, czy próbowaliście w ten sposób rozwiązać problem panującej aktualnie atmosfery.

Joanna
@Karol

Tyle, że z nami nikt rozmawiać nie chce. Nikt nie ma czasu ani ochoty na takie dyskusje, bo to pociągałoby za sobą konieczność interwencji.

W ciągu dwóch miesięcy odeszło 3 brygadzistów z mqb i dscr ciekawe dlaczego ???????????????

Chuda 23

Witam, szukam pracy i chciałam aplikować do firmy Voss. Czy są jakieś pozytywne opinie na temat firmy?

Elektroda
@Chuda 23

Jest ponad 1800 opinii, spośród których część jest pozytywnych, zachęcam do lektury forum. Temat poruszany już wielokrotnie, następnym razem użyj opcji 'szukaj'. Wątek zamykam.

Elektroda

Kolega jest tu chyba nowy i nie czytał regulaminu naszego forum, dlatego na początek udzielam ostrzeżenia (1/3) I odsyłam do poszukania odpowiedzi w starszych wątkach.

Ktoś

Hejka. Mam pytanie jak wygląda praca na montażu? I jak jest przeprowadzona rozmowa? Czy ciężko się dostać? Pozdrawiam.

Zielony

A ja lubię tu pracować i podobała mi się ostatnia impreza – festyn letni. Wszędzie gdzie ludzie, są jakieś problemy – trzeba rozmawiać i je rozwiązywać.

Karol

Nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Myślisz, że można by je jakoś poprawić, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu. Może wspólne wyjście integracyjne zmieniłoby sytuacje?

mino

Zgadzam się.... Niestety. I nawet nie chodzi o podejście, a o zwykły szacunek do podwładnych. Wszystkich - białych, czarnych i żółtych. To trzeba mieć wrodzone.

Jeszcze się taki nie urodził, aby dogodził, tamten kierownik zły, jeszcze poprzedni nie dobry, tyłu co już było żaden nie pasuje. A może się trzeba zastanowić co jest nie tak, że wytrzymują 9 miesięcy - donoszą ciąże i uciekają. Jestem zmęczony ciągle zmiany i zmiany.

Praca na magazynie raczej średnio przyjemna nowy kieras nowe problemy człowiek musi się zajmować wszystkim tylko nie tym co trzeba ludzi mało do pracy a jak ktoś przyjdzie nowy to tragedia z kad wy bierzecie tych ludzi na rekrutacji a nowy kieras to jeszcze lepszy agent od poprzednika wózki porozwalane ale nikogo to nie obchodzi jak w takich warunkach pracować może pan prezes się wkoncu zainteresuje co się dzieje na logistyce

Hej

Pisze się skąd, teraz już wiesz dlaczego tyrasz na magazynie :) na wagary się chodziło...

no siema
@Hej

Na te wagary, to co najmniej pół zakładu chodziło, " paczała", "wziąść", " tam pisze", to tylko nieliczne, popularne zwroty :) i wcale nie są używane tylko i wyłącznie przez operatorów :) Żółci, także błyszczą poprawną polszczyzną, że aż uszy więdną :)

Świetna impreza wczoraj, było super !

Świetna impreza wczoraj , było super !

witam

chciałbym się przyjąć na widlaka czy firma organizuje szkolenia?

Gabriela
@witam

Udało mi się znaleźć informację sprzed roku dotyczącą zatrudnienia na stanowisku Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Firma VOSS Automotive Polska wymagała wówczas posiadania uprawnień na prowadzenie wózka widłowego oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Jestem ciekawa czy te wymagania uległy zmianie - czy ktoś z obecnych pracowników może dać znać jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Czy te wymagania są nadal aktualne?

Nikk

A wypowie się ktoś jak wygląda praca na wózkach widłowych(zarobki, czy pracy dużo, jacy ludzie itd) w tej firmie?

Roberto
@Nikk

Na więcej niż 4k netto nie licz a ogolnie praca spoko szczególnie 2 i 3 zmiany luz

Kamil
@Roberto

Jak widzę, znasz firmę od środka, więc może powiesz mi czy organizują też jakieś szkolenia dla osób bez doświadczenia? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Roberto
@Kamil

Im wyższe stanowisko tym sskolen więcej ale szary prol nie ma na co liczyc. Jakies jeszcze pytania?

Pracownicy

Nie trzeba być mocno inteligentnym, aby wiedzieć ze po 10 latach człowieka się nie „oddaje”. Musiał Pan być mocno nie wygodny dla niektórych wyżej lub obok. Życzymy wszytskiego co najlepsze i dużo zdrowia poza ta firma w której każdy wbija każdemu nóż w plecy. Dziękujemy za Pana dobre słowo, vossobusa, organizacje dnia dziecka, drużyny piłkarskie damskie i męskie i wiele innych nie zaliczonych rzeczy, które łatwo idą w nie pamięć w takich chwilach .

@Pracownicy

Zgadzam sie w 100%! Teraz będzie tylko gorzej... To akurat była jedyna w tej firmie właściwa osoba na właściwym miejscu.

Nikla
@Pracownicy

Koalicja byłego Prezesa !!!!co wy wypisujecie ???. Prawada jest inna !!!!, bardziej przykra !, osoba, która znęca się psychicznie nad innymi nie może zajmować takiego stanowiska !!!

@Pracownicy

No cóż ,nie zwalnia się ludzi za nic. Na dole ,czyli na produkcji też kierownictwo pozwoliło się zwolnic całej masie porządnie wykwalifikowanych ludzi.Nawet nikt po nich nie zapłakał ,bo przecież na ich miejsce jest cała masa osób (również Ukraińców) Tylko czy ci następni są lepsi? Czy mają takie przeszkolenie jak poprzednicy?Czy w tym zakładzie jeszcze się liczy jakość ?Nic nie dzieje się bez przyczyny za coś musiał być zwolniony .A my zwykli pracownicy mamy nadzieję,że każdy następny Prezes będzie dbał o tych co pracują i tych co zostali i mają po kilkanaście lat pracy w tym zakładzie ,bo jeszcze tacy SĄ !!!

OMG
@Nikla

To wobec tego pozwalniać wszystkich za znęcanie się nad pracownikiem. Trochę by się takich cwaniaków uzbierało. A nie, tworzy się grupa wzajemnej adoracji i znęca nad swoim wybrańcem . To jest wg ciebie normalne? Co z polityką antymobbingową, nie działa?

Prac
@Pracownicy

Trochę chyba przesadzasz. Pan już naprawdę zajmował się nie tym co potrzeba. No i te romanse w firmie to chyba też nie przystoją osobie na takim stanowisku. Życzymy powodzenia

????????????????????????????

Wygodny niewygodny dobry czy nie nic wiecznie nie trwa .Przyjdzie nowy też się spodoba i nie.Wielu było tu i odeszło lub zmarło pogadali na chwilę .Ciesz się człowieku że masz zdrowie i rodzinę i przyjaciół a nie żyjesz plotaki kto z kim i za co

Geor
@Prac

Zastanówcie się co Wy piszecie i jak łatwo możecie zrujnować komuś życie... plotkarstwo nie zna granic w tej firmie i z zazdrości i nie nawisci zrobi się wszystko... niech każdy zajmie się swoim życiem i skupi na pracy bo cele same się nie zrobią a oszustwa na hali 2 wyjdą na jaw jak i w innych działach.

Zostaw merytoryczną opinię o VOSS Automotive Polska - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w VOSS Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VOSS Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOSS Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOSS Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w VOSS Automotive Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOSS Automotive Polska