EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing

Katowice

Opinie o EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing

uczciwy

uważajcie, właściciel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukał ludzi na grubą kasę

Potencjalny

ostatni wpis na ich stronie z połowy zeszłego roku. Także firma to pewnie jakaś przykrywka. A tak poza tym, dla tych co są w branży REKLAMA, to część MARKETINGU i oni chcą by profesjonalni.......

Najna

Nie było odzewu, ponieważ ta firma to najprawdopodobniej fikcja(usunięte przez administratora)

pordnik

wysłałem cv wraz z listem motywacyjnym. spełniam wszystkie wymagania oczekiwane przez firmę - bogate doświadczenie w TM. zero odzewu ze strony firmy. wniosek jaki mi się nasunął skoro nie odezwali się do mnie? szukają niedoświadczonych, których można będzie przerobić jak młodych pelikanów. porady dla rekrutowanych (jesli forma zawarcia umowy odbywac sie bedzie na odleglosc): - nie wplacac zadnych wpisowych jezeli firma by miala wymagania tego typu, - okreslic dokladnie warunki wspolpracy w umowie i zalaczniku do umowy mowiacym o wysokosci prowizji, - nie rozpczynac wspolpracy dopoki nie zostanie wam umowa podpisana przez pracodawce( to, ze wy odeslecie podpisana umowe bez podpisu pracodawcy nie oznacza, ze bedziecie pracowac w/g umowy na ktorej widnieje wasz podpis),

Zostaw opinię o EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EQUILIBRIUM Business & Wellness & Wellbeing