Glassolutions Polska

Pruszków

Opinie o Glassolutions Polska

Nikt i nie tyko.

Chcesz przygód, niespodzianek, ciągłych zmian stanowiska pracy, dowiadywać się o grafiku na następny tydzień w piątek o czternastej, premii (bonusa) obliczanego w/g schematu skonstruowanego tak byś go nie ogarnął, kompletnego braku szkoleń, przełożonych o niskim zorientowaniu w sytuacji bieżącej. Można by dalej i długo mnożyć. Poza tym mamy tu dwie grupy: my i oni. Oni to szaraki z produkcji, my to białe kaski. Przy czym podziału dokonali ci drudzy. Chcesz tu pracować wybierz grupę. Zapewniam, żadna nie ma lekko. Na rozmowę w sprawie pracy przyda Ci się wariograf. BARZO SIĘ PRZYDA. Jest i plus. Jeśli masz dobre gadane możesz tak ugadać Królową, że dostaniesz stawkę godzinową wyższą niż wieloletni pracownicy produkcji. Decyzja należy do Ciebie. Zapraszamy. Pewnie na krótko... .

Joanna

@Liść @Xyz nie można nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś pozostawi merytoryczną opinię na temat firmy Glassolutions Polska?

anonymous
@Joanna 11.09.2017 09:57

Chcesz przygód, niespodzianek, ciągłych zmian stanowiska pracy, dowiadywać się o grafiku na następny tydzień w piątek o czternastej, premii (bonusa) obliczanego w/g schematu skonstruowanego tak byś go nie ogarnął, przełożonych o niskim zorientowaniu w sytuacji bieżącej. Można by dalej mnożyć. Poza tym mamy tu dwie grupy: my i oni. Oni to szaraki z produkcji, my to białe kaski. Przy czym podziału dokonali ci drudzy. Chcesz tu pracować wybierz grupę. Zapewniam, żadna nie ma lekko. Na rozmowę w sprawie pracy przyda Ci się wariograf. BARZO SIĘ PRZYDA. Decyzja należy do Ciebie...

SMUTNY REGULAMINOWY

Kochani w zakładzie w Pruszkowie jest tak dobrze, że jak ktoś chce się zwolnić z zakładu to musi przynieść oświadczenie lekarskie, że pracować nie może. ..?. Mamy również zakaz uśmiechania się. Proponuję po zamontowaniu (wyrzucone pieniądze) dużego monitora nad mistrzówką aby tam wyświetlać jakieś traumatyczne wideo z korei lub chin. Zmusi nas to może do głębokich przemyśleń jak to marnotrawimy czas dany nam przez pracodawcę. Naszym obowiązkiem jest martwić się ciągle niezadowalającymi wynikami pracy, szczególnie w soboty i święta, których notabene i tak zaczyna brakować. Pani Małgosiu oświadczenie, że wystawiony grafik na niedzielę jest grafikiem oficjalnym, zakaz śmiania się na terenie zakładu świadczą jedynie o tym, że ... nie wiem co powiedzieć. Może niech pani zajmie się KJ jak kiedy Panią przyjęli. Może tam się uda. Z Ogromnym żalem nad normalnością w tej firmie. SMUTNY REGULAMINOWY.

Rysiek

Jak tam wasze premie haha hi :p

nege

hej królowa nie denerwuj się

Były pracownik ????

Jak wam tak źle i nie doobrze to zapraszam do Anglii ????????????

Gość
@Były pracownik ???? 07.07.2017 11:34
Jak wam tak źle i nie doobrze to zapraszam do Anglii ????????????

A kto ciebie tam wyganiał. W Anglii tak ciężko to wracaj do glaspolu były pracowniku.

nick

Jak to miło poczytać jak opluwacie się nawzajem.

IGP

BRAWO !!! DEMON

Sztos
@IGP 23.06.2017 00:39
BRAWO !!! DEMON

Za co brawo on ma to w naturze

Maciek

Kadra najniższego szczebla to teraz jakas pomylka poza wyjatkiem czarnym kaskiem reszta do wymiany nawet sami tak mowia o sobie ze nieogarniaja tematu ha ha ha. Czarny kasku dobierz sobie ludzi którzy bedo chcieli z taba pracować a nie świnie podkladac .

Joanna

@WzyNie jestem związana z Glassolutions Polska, jestem pracownikiem gowork.pl. Dalej możecie się swobodnie wypowiadać, do czego też zachęcam. Jedynie należy pamiętać o tym, by komentarze nie naruszały regulaminu portalu. A jak Ty oceniasz Glassolutions Polska jako pracodawcę?

Wzy

Widze ze i biuro zaczelo wlaczac sie na legalu w komentarzach.To powoduje mniejsza swobode wypowiedzi.

Joanna

@Macieka jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Glassolutions Polska?

abc
@Joanna 07.06.2017 11:52

ściema = wynik, ściema = wynik (nowy styl zarzadzania)

adam

na 100% i to będzie dobra zmiana

Joanna

Obecnie firma poszukuje Pracowników Linii Produkcji do pracy w kilku ze swoich zakładów. Co jako jej pracownicy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca właśnie na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać osoby, które rozważają Glassolutions Polska jako potencjalnego pracodawcę?

Maniek

Witam dostalem propozycje pracy jako brygadzista czy ktos moze mi powiedziec jacy sa tam brygadzisci czy mozna z nimi pracowac dogadac sie itd

Joanna

@Siwychętnie usłyszymy od Ciebie więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Rozumiem, że ostatnio miała miejsce impreza integracyjna dla pracowników?

Siwy

A co się stało że nikt nie komentuje ostatniej imprezy w firmie ? Czyżby jeden tort wystarczył żeby zadowolić wszystkich pracowników ? I nikt jeszcze nie skomentował nowego zakupu maszyny do owijania stojaków wartego grubą kasę. Najciekawsze jest to że nikt nie chce jej używać. Kto wpadł na tak durny pomysł żeby ją kupić ????????

Chetny

Warto podjac prace w glassolutions? Jaka jest teraz atmosfera na produkcji i wspod kadry zarzadzajacej?

siwy
@siwy 09.05.2017 21:49
Kadra zarzadzajaca.......................:) kierownikiem jest Pani która dorobiła się stanowiska podpierdzielajac wszystkich na...

Koleżanko lub kolego. Podpisujesz się moim nickiem. Nie ładnie tak podszywać się pod kogoś. Z powazaniem SIWY.

BENEK
@siwy 09.05.2017 21:49

W firmie Pruszków) robi się ciepło. Nie tylko z powodu letniej aury. Zatrudnianie na siłę byle sztuka (zna język polski czy nie, żeby nie urazić wygląda (sito bardzo rzadkie) na debila czy nie) to według mnie szczyt. Pytam: gdzie w świecie zatrudnia się Polaczka nieznającego języka tubylców, gdzie płaci mu się więcej niż wspomnianemu tubylcowi, który w danej firmie przepracował kilka czy kilkanaście lat. ..... Może zna ktoś odpowiedź na to pytanie? Ja nie. Może Pani Izabela z HR, podobno tu zagląda, ponoć poznała ostatnio temat. Dostała sygnał. Wierzę, że szybko potrafi coś z tym zrobić zanim z firmy uciekną fachowcy. Pierwsze wypowiedzenia już mają miejsce. Kolejne jak wiem nastąpią. Jak za panowania nie ukrywajmy p. Gębali. Dotyczy to nie tylko cudzoziemców. Nasi bracia z Konkurencji (jak mówią znajdującej się w skierkach (SKIERNIEWICE) również jak WIEM na piękne oczy otrzymują zaj..iste stawki i awanse. Wyższe niż wieloletni tej linji robole. Cóż do myślenia... pozdrawiam KRÓLOWĄ.

Maciej

W Poznaniu ludzię się zwalniają każdy normalny ucieka

klauda

czyli tak naparwdę u nich dobrze są widziane takie właśnie dodatkowe godziny, wręćz wskazane z tego co mówisz @BARCZEWIAK GS, tylko pojawia się tu pytanie jaki jest rodzaj zatrudnienia tak naparwde, czy na umowe o prace czy własnie niekoniecznie, dajcie znać.

BARCZEWIAK GS

PRACUJE PONAD 3 LATA STAWKA GODZINOWA WYNOIS 10.20 MOIM ZDANIEM TO NIE MA SZAŁU. RÓZNIEZ PRACA 8MIO GODZINNA JEST RZADKOWSCIA ZAWSZE 10-12 JEZELI NIE ZOSTANIESZ DŁUZEJ TO PRZY WYPLACIE DOSTANIESZ MNIEJ PREMII :D

cypis

bardziej myślę o rotacji, bo skoro jest oferta, to co się stało z poprzednim brygadzistą ?

cypis

czy aplikowanie na brygadzistę ma sens ?

barczewiak GS

czy u Was w zakładach również nie mozecie doliczyc sie ile tak naprawde powiniscie wziąć wypłaty? chodzi mi o te smieszna odcinki wypłat.te bonusy,premie to tak naprawde zeby mogli krasc nasze pieniądze po przez zabieranie ich

cypis

chyba jakieś duże zmiany w firmie są ?

kto to królowa ?

xyz

a królowa kasku nie nosi ?

nowa

Witam, Czy mogę prosić o info nt stanowisk specjalista ds łańcucha dostaw i obsługi klienta? Jak się pracuje? Jakie zarobki? Zastanawiam się czy aplikowac... Pozdrawiam

lipa
@nowa 23.06.2016 14:39

na razie jest lipa

leleo

to jest ta sama firma tylko zmieniła nazwe

Manga

zaraz czy Wy piszecie o Glaspolu czy Glassolution bo zdaje sie ze to 2 rozne firmy?

olves

mam pytanie jak i wielu z nas czemu piknik czy jak hula kula było organizowane pod kontem biura???? pogłupielisce sami jestescie ????nasze pieniadze roztwaniacie na lewo i prawo tak hulacie ze nózki skrecacie !!!!CO nie ma w obrebie miejsca na piknik ?? farsa nie firma nie macie pojecia o hali jak kto pracuje a piknik urzadzacie .Dla kogo ten piknik bedzie ? dla dzeci okolo 10 osób i reszta dorosłych opiekunów czy dla waszych rodzn?z biura ??? bo jetescie najważniejsi a na niczym sie nie znacie nie macie pojecia my produkcja obrywamy!!!!!

lud

ludzie zaczynają zwalniać się z pracy !!!!!!!!

biurowo

omijaj ta firme z daleka najwiekszzy pierdo..lnik z zarzadzaniem co idzie za tym siedzisz dniami i nocami w firmie. Idziesz i nie wiesz kiedy wrócisz czy o 2h czy po 12h .Powinni hotel tam załozyc i ruskich zarudnic na sancji .Z resza juz zarudniaja śpiacego królewicza z ukrainy no różnorodnosc nie ważne kto jak pracuje..Ludzie sami sie zaczynaja zwalniac a i tak czerwony kask straszy zwolnieniami..ha ha ha zero zasanowienia .

xyzplus

niedøugo pozwalniaja wszystkich bo nie maja szcunku dla pracownika w swieta wielkanocne do roboty odmówisz no nie .. to nie zakøad to jakas filia robotów gnac i patrzec czy jeszcze dychaja masz rodzinne zapomnij pøaca hahaha a na swieta wielkanocne jajko niespodzianka na co nam te socjalne skoro nam sie wylicza?zlikwidujmy zacznijmy wyliczac biuro ile maja korzysci z naszego socjalu.

wazelina

firma dla pod.....aczy, jeden kabluje na drugiego, warunki pracy tragiczne - niebezpiecznie, szczerze współczuje ludziom ktorzy tam jeszcze pracują...być może byli w gorszym szambie wiec glaspol wydaje sie super ale dla tych co pracowali w "innych" firmach to jak wpisałem - dno - zero szacunku dla czlowieka, kaska trzymaja jeszcze chyba tylko dlatego ze sa razem z buciorem zausznikami dyrekcji....biuro szczyt niekompetencji debile pracujacy po znajomosci ale co sie dziwic jak ktos napisal wczesniej debile zatrudniaja glubszych od siebie wiec jak jest na dole to efekt "poziomu zarzadzania" od gory

security

a podopieczni kaska? też są ważni .chłopek wybudował sobie folwark a jego bydełko donosi muuuu co ciekawsze newsy.

Siwy

A co tu pisać. Praca jest, pensja jest, bonus dobry. Jeszcze tylko żeby czerwony kask przestał być chamem to już by było super. Ale nic niestety stołek mu już przylgnął do tyłka na tyle mocno że stał się niezłym czopkiem dla dyra. Najbardziej było to widoczne na ostatnim zebraniu :-)

premier

Co za cisza na forum nie macie czasu nic napisać czyżby wielki dyro cenzurował razem z czerwonym kaskiem,Panowie nie dajmy się,nie samą pracą człek żyje

Lolek

Co z karpiem??????????

Siwy

A co mają zrobić osoby, które pracują od godz. 16 ??? Dla nich Wigilia w firmie już się nie należy ???

Zdziwiony?

Przypomnij mi kto to był i gdzie robił?

PRACOWNICY GLASPOLU

W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze, ponieważ ludzie z biura mają klepki na oczach i nie mają pojęcia że i kadra zarządzająca czyli ( kierownicy, mistrzowie to banda nieudaczników latających z zamówieniami) a największym niudacznikiem jest palant w czerwonym kasku,on kompletnie nie ma pojęcia o pracy na produkcji. siedzi w tej swojej kanciapie z buciorem i naśmiewa sie ze wszystkich.. burak z żyrardowa udaje pana na chali..... do dyrektora zakładu jeśli ma być lepiej w zakładzie to zwolnijce KASKA

tiktak
@PRACOWNICY GLASPOLU 06.11.2015 17:55

czepisz się buraka ale to on pogania buraków które boją się odezwać i zareagować. chłop kopie was w tyłek a wy grzecznie mówicie dziękuję:-DDD dobrał sobie załogę głupszą od siebie żeby nikt mu nie podskoczył.wesołych świąt ćmoki

jehowy

ruszy z kopyta,jak nie ruszy to będziemy pisać że produkcja galopuje.wszyscy wyrabiamy 300% normy a podwyżki nas całkowicie zadowalają....

xyz

taa, wyższy stopień wtajemniczenia w upodleniu ludu pracującego. Ale nic to nasz miłościwie nam panujący prezydent wezwał lud pracujący do wszechobecnego buntu załogi - o k.... ale kręci :)

zibi

Ciekaw już jestem jak to wszystko ruszy po tym 2tyg serwisie :)

xyz

do zosia90 -- jakie szkło ozdobne, zawsze wydawało mi się że robimy szkło budowlane a błędy - no niestety ryba psuje się od głowy nigdy od ogona.

miki

Urlop planowany a po nim nie mamy do czego wracać kłódka na bramie..........................

kask

szczyt niekompetencji na stanowichu.nie wie co robi ,co pisze ,ale kasiore łyka co miesiąc konkretną .

dziadek

Dzieci - wszystko dopiero przed wami :)

eee

I gdzie te głowy które miały polecieć?

k
@eee 25.06.2015 23:25
I gdzie te głowy które miały polecieć?

z biura polecialo

xyz

jakaś cisza przed burzą ??

Zostaw opinię o Glassolutions Polska - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glassolutions Polska