Opinie o Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Co jaki czas w Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Eleonora Nowy wpis

To zależy. Za moich czasów były takie osoby co po pół roku dostały ale były tez takie co musiały chodzić i się przypominać. Chyba ze coś się zmieniło w tym temacie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Ktos

Czasem się zdarza że da się dogadać. Jednak wszystko tak naprawdę zależy od humoru prezesa

Lidia
@Ktos

Ale chodzi o takie tymczasowe zmiany w grafiku czy żeby już stały sobie ustalić? Prezes zazwyczaj ma dobry nastrój? ;)

Ktoś
@Lidia

Ogólnie pracuje się w stałych godzinach od 8.00 do 16.00 ale zdarzały się sytuacje ze prezes szedł na rękę pracownikom

Lidia Nowy wpis
@Ktoś

Czyli studenci na studiach dziennych mogą się czuć bezpiecznie czy takich tu się nie zatrudnia raczej?

Eleonora Nowy wpis
@Lidia

Raczej się nie zatrudnia. Tutaj liczy się tylko praca, która często wykonywana jest w nadgodzinach, które nie są płatne.

erd

Hej, wiadomo kiedy pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Szkolenia rzeczywiście się pojawiają, a skoro tak to i lepsze zarobki się pojawiają po premiach.

moni

Kto jest właścielem tej firmy?

Firma Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
miki

Witam, ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i musze przyznać ze właściciel mnie zszokował. W ogłoszeniu piszą ze zatrudniają na umowę o pracę a na miejscu dowiaduje sie, że proponuje zlecenie i to za bardzo bardzo niską stawkę dla wykwalifikowanej księgowej. Do tego Pan uważa ze firma jest znana w Wawa i jest zaraz po tzw. Wielkiej czwórce, ale do wynagrodzeń Big4 im bardzo daleko... przykre doświadczenie bo zmarnowałam tylko swój czas.

klientka

OSTRZEGAM , PRACA JAK W CHINACH

nnn

Wpisy są bardzo stare, proszę napiszcie czy coś się zmieniło w tej firmie?jaka panuje atmosfera w pracy?jak to wszystko wygląda teraz?

Anonimus

Droga Gwiazdo (choć pewnie do Gwiazdy to Ci daleko), przestań pisać takie głupoty, bo jedyną prawdą w Twoim poście jest informacja o E[usunięte przez moderatora]. Cała reszta o dziewczynach z kadr i o kierowniczce K[usunięte przez moderatora] jest wyssana z palca. Jeśli chodzi o wypłatę pieniędzy za zaległości urlopowe w przypadku odejścia z pracy to jest to rozliczane co do grosza (u mnie tak było). I przestań tak wszystkich szkalować w internecie, bo wbrew pozorom nie jesteś tu anonimowa (adres IP łatwo namierzyć). Ja już tam nie pracuje, ale uważaj, żeby przez Twoje głupie wpisy pracy nie straciły Twoje koleżanki, które nadal pracują na dziale kpir w Piasecznie;-) NIE POZDRAWIAM

taka
@Anonimus

taka odpowiedź tylko potwierdza prawdziwość wypowiedzi "gwiazdy". Księgowe mające wiedze na temat PKPiR nie znają się na IP-adresach. PS: jestem osoba postronna, ale analizując wypowiedzi potrafię wyciągnąć wnioski.

Gwiazda

Biuro podzielone jest na 3 działy: kpir, pełna i kadry. Na pełnej księgowości jest fatalna atmosfera pracy, przełożona E[usunięte przez moderatora]. dosłownie [usunięte przez moderatora] pracowników. Podwładne boją się jej i nie są w stanie normalnie pracować. Przez to jest duża rotacja, bo nikt nie jest w stanie z nią wytrzymać.Dział kadr jest zdominowany przez dwie siostry, które wiedzą nie grzeszą, ale donoszą szefowi wszystko co usłyszą i zobaczą, są bardzo konfliktowe,ciężko się z nimi współparcuje. Dział kpir nawet w porządku, księgowe z dużą wiedzą, polecam biuro na flory, bo w Piasecznie kierowniczka działu A[usunięte przez moderatora]. jest niereformowalna, i księguje na podstawie starych przepisów. Ogólnie szef wszystkich traktuje z góry, i nie daje się pracownikom rozwijać, wylicza każdą minutę spóźnienia.Brak jakichkolwiek szkoleń jedynie praca 8-16. Spóźnia się z płaceniem wynagrodzeń i w ogóle nie płaci za nadgodziny. Nie prowadzi ewidencji czasu pracy. Umowy podpisuje na najniższą krajową plus premia. W momencie odejścia z pracy w jakikolwiek sposób, premia nie zostaje wypłacona. Często wyrzuca z dnia na dzień. Ciężko jest dostać przysługujący 14-dniowy urlop wypoczynkowy, wiele pracowników ma zaległe urlopy z kilku ostatnich lat. Generalnie przyjmują młodych pracowników, dlatego warto tam popracować rok-dwa dla zdobycia doświadczenia, a potem znaleść coś lepszego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Ec EuroConsulting sp. z o.o. sp.k.