Opinie o EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. w Piaseczno

Wiecie może, czy w EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. szukają chętnych na staż?

Czy można liczyć w EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

Bezimienna

Nie można, nie ma żadnych benefitów.

@Bezimienna

Jak to nie ma? To czym tutaj przepraszam bardzo się motywuje pracowników do działania? :/

Bezimienna Nowy wpis
@Anna

No właśnie się nie motywuje w żaden sposób.

Anna Nowy wpis
@Bezimienna

No ale ludzie wciąż tu pracują, więc jakim cudem to robią? Sama praca tutaj jest dla nich motywująca czy jak?

Ktoś tam Nowy wpis
@Anna

No właśnie nie wiem co jest tak motywujące.

Gdzie pytać o aktualne oferty pracy?

szukampracy

Witam, czy może ktoś napisać jak tam się pracuje obecnie. Potrzebują pracowników a po przeczytanych opiniach trochę strach aplikowac

Jan
@szukampracy

Nie patrz na te opinie, bo kazdy może je napisać. Ten serwis to kpina

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Olek

Taka cisza na forum od dawna to myślę, że dobrze się pracuje, prawda?

Jan
@Olek

Ten serwis umożliwia tylko hejt na pracodawców. Wiadomo, kto niezadowolony ten nic nie napisze, a pracowników zmuszać nie można. Opinie nieobiektywne, jednostronne. Mamy ten sam problem. ;) pozdrawiam i powodzenia

byli

Żenująca firma, chamstwo wobec klienta i traktowanie z góry, zero podejścia!!! Że też nie przeczytaliśmy tych opinii przed zawieraniem umów. Czuć w powietrzu, że tam jest źle wewnątrz!

tms

nie wydaje mi się , aby to miało być jakieś mega wyzwanie gdy szukacie jakiejś porzadnej pracy . pozdro

szukająca pracy

Witam, ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie i musze przyznać ze właściciel mnie zszokował. W ogłoszeniu piszą ze zatrudniają na umowę o pracę a na miejscu dowiaduje sie, że proponuje zlecenie i to za bardzo bardzo niską stawkę dla wykwalifikowanej księgowej. Do tego Pan uważa ze firma jest znana w Wawa i jest zaraz po tzw. Wielkiej czwórce, ale do wynagrdzeń Big4 im bardzo daleko... przykre doświadczenie bo zmarnowałam tylko swój czas.

była pracownica

masakra tylko to napiszę - wykańczalnia, i aby nie było to ja odeszłam mimo że proszono mnie abym została

racja

Wszystko się zgadza. Ogólnie chora atmosfera i brak szacunku dla pracowników.

kki

Niestety odradzam kontakt z tą firmą. W moim przekonaniu są nierzetelni i to nie jest gołosłowne.

xxx

nie sluchaj tej podpowiedzi. Wyraznie widac, ze komus "anonimowemu" chodzilo wylacznie o obsmarowanie kilku osob, z ktorymi sie nie dogadywala. Jedyne co bylo prawda,to to ze musisz uwazac na [usunięte przez administratora].. bo ona rzeczywiscie jest podla i zaklamana (i uwielbia donosic na innych)!!! Jesli chodzi o finanse to wzgledem mojej osoby zostal zostaly one uregulowane co do grosza, wiec nie masz sie czym martwic. Gdyby to byla prawda to nikt by tam juz dawno nie pracowal. powodzenia na rozmowie

domyśl sie

Czyżby [usunięte przez administratora]..? Praca dla mocnych psychicznie, szef wszystkimi gardzi i nie płaci za nadgodziny. Zarobić się da, tylko jak się upominasz. Jedna dziewczyna była na zwolnieniu lekarskim w ciąży i przychodziła do pracy na kilka godzin do pracy, aby dorobić...minął rok i kasy nie zobaczyła. Kto mądrzejszy to ucieka! Jak chcesz tam pracować to uważaj na konfidentów: [usunięte przez administratora].. Reszta ok.Wiem bo pracowałam tam pare lat i zostałam zwolniona bez odprawy, która mi się należała, a byłam niewygodna bo nie dawałam się w konia robić! Generalnie w sierpniu 2011 roku właściciel firmy m

domyśl sie

Czyżby[usunięte przez administratora]..? Praca dla mocnych psychicznie, szef wszystkimi gardzi i nie płaci za nadgodziny. Zarobić się da, tylko jak się upominasz. Jedna dziewczyna była na zwolnieniu lekarskim w ciąży i przychodziła do pracy na kilka godzin do pracy, aby dorobić...minął rok i kasy nie zobaczyła. Kto mądrzejszy to ucieka! Jak chcesz tam pracować to uważaj na konfidentów: [usunięte przez administratora]. Reszta ok.Wiem bo pracowałam tam pare lat i zostałam zwolniona bez odprawy, która mi się należała, a byłam niewygodna bo nie dawałam się w konia robić! Generalnie w sierpniu 2011 roku właściciel firmy m

Zostaw merytoryczną opinię o EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k. - Piaseczno

EC Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.