SALON GIER BINGO KASYNO

Tychy

Opinie o SALON GIER BINGO KASYNO

gama
użytkownik zarejestrowany

bronko, widzę, że masz jako jedna z niewielu tutaj osób złe zdanie o tym kasynie..

bronka

jakie doswiadczenie ? Z tego co wiem to z kobietami pracować tam ?!!! Ciezka sprawa, oczerniają jedna drugą. Prawdziwe kasyno polecam w Las Vegas a nie melanzurenia w Tychach. Pracowałam pare miesiecy to wiem. Najlepiej nie pracować nigdzie. Pozdrawiam szukajacych pracy

Ela

Pracowałam w Bingo kilka lat. Pani kierownik ok,kolezanki super,atmosfera fajna, zarobki...jak wszędzie:))Bardzo miło wspominam pracę :):)

maryna

A to jest w chorzowie? Co tu duzo chciez w kazdej pracy sa wredni i wredniejsi

goralow

na krupiera szukamy i zapraszamy ! miłe panie i panowie

Karol

Mam pytanie ta ania to taka duza kobitka lat 39 z b

aniek

pff szło dorobić, ateraz przy tych sępach.. gorzej jak musisz wylozyc bo kolezanka sie pierdolnie o 500złotych :)zero atmosfery :/ jedna druga obgaduje, do kierowniczki na skargi chodzą. I kamery jak zobacza ze za duzo z kleinetm gadasz lub dzwonisz ztefonu to zapomnij o premi 150zł miesiecznie czyli dostajesz czystre 1200złotych :)

eses

Teraz tez tam pracują idioci, niewykształcona anna i spółka hahaha

pracowałam

HA HA HA KASYNO TYCHY ... KIEROWNICZKA PIŹNIĘTA JAK NIC... SRA SIE O WSZYSTKO, KASJER TECHNIK ZAROBI 1200 ZLOTYCH BO NIE DOSTAL PREMII, BO STARA WZIEŁA I DAŁA INNEJ PRACUJĄCEJ TAM MIESIAC. DZIEJA SIE TAM ROZNE RZECZY. JEST ZLODZIEJ I KRADNIE KASE KOLEZANCE Z PORTFELA.... STARA O TYM WIE I NIC NIE ZROBILA Z TYM. ZENADA JAK NIC. DOBRZE ZE SIE STAMTAD ZWOLNILAM... PREMIE TA STARA DAJE SWOIM PUPILKOM KTORE PRACUJA TAM PO DZIESIEC LAT. MI PREMI 100ZLOTYCH A STAREJ OMIE 800ZL PREMII A POWINNA ROBIC TO CO JA .. [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o SALON GIER BINGO KASYNO - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALON GIER BINGO KASYNO