Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe Koncept-Informatyka Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe Koncept-Informatyka Sp. z o.o.

ald

Dosyć dziwne wymagania jak dla programisty JAVA @młody, bo takie rzeczy raczej rzucają już dla programistów PHP, no ale CSS czy HTML to podstawa dosłownie

Dobrze pracuje Ci się w firmie Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe Koncept-Informatyka Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe Koncept-Informatyka Sp. z o.o. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Informatyczno-Wdrożeniowe Koncept-Informatyka Sp. z o.o.