Opinie o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ceramika Nowa Gala SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ceramika Nowa Gala SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Nowa Gala SA w Warszawa

Ji

Kolego z tym karnecikiem na silownie to Przedadziles ! Jak nam wszystkim wiadomo to silownie mamy za darmo na Cng 2 .

szaman
@Ji

a ty co jeszcze zyjesz w PRL, mowiac o pracy u prywaciarza?? To co NG to Państwowy zakład?? idz lepiej przeproś, że żyjesz i dopłać do swojego ubezpieczenia, jak również do swojej pensji z wlasnej kieszenie i pracuj zgodnie z Twoją wypowiedzią powyżej

tutsi

Szanowni Państwo nikt tu nikogo na przymus nie trzyma , skoro jest tu tak źle to proszę się zwolnić , pracy jest mnóstwo , bardzo chętnie Was przyjmą we wszystkich innych zakładach . Wszędzie będziecie mieć inne , wspanialsze warunki pracy .Polecam pracę u prywaciarza , który zawsze będzie Wam wypłacał wynagrodzenie na czas , który rzetelnie odprowadzi skladki do ZUS ,zapewni środki czystości , dodatkowe pieniążki na święta , może nawet karnecik na siłownię zafunduje .

ZIOMUŚ

CERAMIKA NOWA GALA KTO MĄDZEJSZY(usunięte przez administratora)

Tiko

To na basen idz !

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ceramika Nowa Gala SA? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
mydło

Są już te środki czystości czy nie ? (usunięte przez administratora)

kierownik

No i co narzekasz.Przecież nie ty płacisz tylko Nowa Gala.Jak prezesi chcą płacić za darmo to ich sprawa bo ich firma.Fajnie że jeszcze są takie firmy to źle?

Basia

No właśnie a po co jest tyle tych patałachów co nic nie robią, tylko bujają te wory 8 godzin. Przecież trzeba darmozjadom płacić za nic.

Ryszard

W ceramice Nowei gali jest zadurzo kierowników którzy nic nie robią

ona

teraz tzreba sprawdzic ochrone jek spia na nocach i moze im torby skontrolowac co wynosza bo maja dostep do wszystkiego A ja wczoraj nioslam podpaski i to naruszanie intymnosci jest gdzie teraz mam je chowac mam

ha ha

Zapomnij kobito o środkach cxystości!

ho ho

skoro pierzecie to zapewne wydali wam środki czystości na magazynie ;)

Basia z opoczna cng 2

Hahahahaaaa dobre

Basia

Tak pierzemy skarpety (usunięte przez administratora)!

ho ho

pierzecie brudy na forum ???

Polo3

Do miernika to zamelduj jak to jan braki wypala !!! A puzniej reklamacjie!

st

A Jan znowu braki wypala

hihi

Rzeczywiście ci z Opoczna to wszędzie wleza nawet sprzątaczka z 2 ma 60 letnigo członka do popychania z Opoczna. Widać w końskich chłopów nie ma a podobno tyle bezrobotnych

haha
@hihi

Gniewom sie o co sie gniewosz kochanie to nie jo sie gniewom tylko wom sie gnie ha ha ha

hehe

Zachowujcie się jak dorośli a nie jak dzieci. Potraficie tylko obgadywać ludzi.

hehe
@hehe

A kogo to interesuje kto z kim dojeżdża do pracy. Ludzie,są ważniejsze problemy??

za co ?

kiedy następne zwolnienia ? wie ktoś

Turbo

(usunięte przez administratora) .......może to naprawdę zwolnili te drugą.Szkoda by było, ale to tylko dowodzi,że sumienny pracownik nie nadaje sie do tego zakładu. Sami donosiciele bo generalnie to juz tylko rodzina i znajomi opoczynian pracują. Powodzenia dla bezrobotnych

Ceramika Nowa Gala SA