Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

K

Tak bardzo solidna firma SOS. Polecam!

najlepsza firma w Polsce kawał roku chyba sam (usunięte przez administratora) -w sumie dawniej dawali pieniądze do ręki teraz przelewają na konto to co za to też trzeba ich pochwalić? -albo że zwalniają ludzi bez podania przyczyny to też ich wyróżnia nie? umowę o prace dostaniesz w każdej firmie w jednych szybciej w innych później ale jak ktoś jest tak utalentowany że co 2 miesiące zmienia firmę a w sosie go przygarniają i trzymają na sztukę to sie cieszy jak upośledzony że to najlepsza firma w Polsce...

wasyl

To że przedstawione przez CIEBIE firmy wykorzystują pracownika dając im śmieciowe umowy ,to nie jest powód abyś firmę SOS wychwalał za to że daje normalne umowy.To jest tak oczywiste jak obowiązek chodzenia do pracy.Za chwile będziesz wdzięczny że dostajesz całą wypłatę!!!

K

Sos to najlepsza firma w polsce. Przynajmniej etaty dają a nie tylko zlecenia jak np justus czy impel

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
:D

haha i znowu czystki na forum. Nieraz krytyke trzeba przyjąć z honorem i pokorą ;)

vvv

nn - 2011-11-22 14:48:10 wymiana, tzn., że będą nowi pracownicy czy poprzenoszą ludzi do różnych firm? może mi ktoś odp?! wie ktoś o co w tym chodzi??

buła

...chodzi oczywiscie o załogi interwencyjne, przepraszam za przejęzyczenie

Dodać trzeba także, że Firma SOS nie posiada magazynu broni, więc zgodnie z obowiązującymi przepisami grupy konwojowe jeżdżą bez broni palnej. Podobnie muszą być wykonywane konwoje (o ile je robią). Klientom się wydaje, że interwencja dojeżdża z bronią, a to tylko ściemka. Pałka i gaz i do alarmu. Tym (usunięte przez administratora) z Zabierzowa każdy kit wcisną.

nn

xxx

anonim - 2011-11-19 22:09:24 NIEcięcie tylko wymiana.Ludzi już teraz brakuje to jak można jeszcze ciąć.POMYŚL!!!! Wymiana, tzn co? Jak brakuje skoro nie chcą przyjmować nowych ludzi?

xxx

nie wiem czy wiecie, ale szykują się cięcia etatów. ciekawe kto wyleci

W Valeo chłopaki z firmy S.O.S noszą się jakby byli z jednostek specjalnch.Najgorszy jest (usunięte przez administratora) w okularach z chodem arniego...

abc

abc - 2011-11-13 07:38:24 anonim - 2011-11-11 20:23:13 nono - 2011-11-09 21:44:41 po angielsku moze nie potrafia ale niektorzy jak musza nakogos doniesc to nawet szyfrem jada,,,tam mozna sprzedac nawet najlepsza przyjaciolke albo przegladac kamery i kapowac. nie jestem pracownikiem sos ochrona tylko jednej z firm mieszczących się w kbp, ale jak czytam o tym donoszeniu to aż wierzyć się nie chce, że można robić takie świństwa żeby sie podlizać przełożonemu. (usunięte przez administratora) W sumie spodobało mi się wasze forum. Chyba tez sobie takie zalożymy i będziemy opiniować shella ;D haha porażka... ale faktem jest to, że praca jaką wykonują pracownicy s.o.s to dno, bardzo głębokie. w sumie to źle się wyraziłem, bo oczywiście nie mam styczności z wszystkimi pracownikami s.o.s więc nie mogę się wypowiadać na temat ich pracy. Tych którzy mogli poczuć się obrażeni przepraszam. Miałem na myśli pracowników mojego budynku.

abc

anonim - 2011-11-11 20:23:13 nono - 2011-11-09 21:44:41 po angielsku moze nie potrafia ale niektorzy jak musza nakogos doniesc to nawet szyfrem jada,,,tam mozna sprzedac nawet najlepsza przyjaciolke albo przegladac kamery i kapowac. nie jestem pracownikiem sos ochrona tylko jednej z firm mieszczących się w kbp, ale jak czytam o tym donoszeniu to aż wierzyć się nie chce, że można robić takie świństwa żeby sie podlizać przełożonemu.(usunięte przez administratora) W sumie spodobało mi się wasze forum. Chyba tez sobie takie zalożymy i będziemy opiniować shella ;D haha porażka... ale faktem jest to, że praca jaką wykonują pracownicy s.o.s to dno, bardzo głębokie.

taa

ja tu pracuje i krzywdy nie mam wystarczy sie postarac nieroby

nono

Brak informacji o wykonywanej pracy .Praca wykonana pomiędzy 7;48 a 8;12 bez żadnego podnośnika . Kamera nie uchwyci osoby tam przebywającej.W bmsie nie słychać tego co dzheje się na złaewnątrz.Nawet licencja by ci nie pomogła. Na początku trzeba wykonać pewne procedury jak i porozmawiać z osobą która kończy pracę.Na pewno nie siedzi sie od samego początku przed monitoringiem. Chyba że wiedziałoby się wcześniej o wykonywanej pracy

www

Jaka firma taka grupa... zrobić gościa z grupy inspektorem a po roku z powrotem na grupę :P genialne :D zwolnić bez powodu doświadczonych wieloletnich pracowników genialne :D zatrudnić na ich miejsce byle kogo , ciecia z obiektu genialne? noooo :D (usunięte przez administratora) c że nie ma nowych obiektów tymczasem po drugiej stronie ulicy konkurencyjna firma wywiesza swoją tabliczke hahahah i co dało sie? no ale (usunięte przez administratora) (blacharza po zawodówce zresztą jakby kto nie wiedział ) i (usunięte przez administratora) i kasa coraz słabsza to sie ludziom premie zabierze i gitara. grupa pseudo-interwencyjna też ma ulec redukcji w końcu utrzymanie mercedesa sporo kosztuje...

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.