Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

tylko sprzatam

Grażynka - czyżbyś była rodziną Kotów???? Firma beznadziejna, kierownictwo ma olewczy stosunek do pracownika. Do pracy dają beznadziejne koszulki, często za małe, nie dają obuwia, nie dają środków czystości do czyszczenia profesjonalnego. Jak pracowałam w innej firmie to były super środki i szybko sie sprzątało, a tu wszystko jest wydzielane - jedna szmatka do wszystkiego. Pensja to masakra, straszna rotacja - straszna. Większosc traktuje ta firme tak jak ona pracownikow - praca na chwile.

nie polecam

nie polecam nikomu tej firmy wszystkie inne są lepsze !!!!!!!!!!!!!!!

benek

prawda firma dno butów wogóle nie dają bo twierdzą że nie mają pieniędzy lub nie są zamówione wogóle wykorzystują pracowników i perfon złodziejska firma

zawiedziony

Firma dno!!!!!!!!!!!!!!! butów nie daja , pracownikom na zleceniowkach 2 miesiące na wypłatę czekac trzeba , pracownikom z grupami nie płaca za dojazdy . odradzam . Kierownictwo nędzne uwazajace się za wielkich fachowców:)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zigi

Wytrzymałem tam dwa tygodnie. Całe szczeście że w tym czasie znalazłem sobie pracę w innej firmie. Jak znajde trochę czasu wybieram się do PIP-u i przede wszystkim do PFROn-u bo to co wyprawiaja ci bandyci to przestępstwo. Zatrudnianie ON 240 h/m-c i płacenie im minimalnego wynagrodzenia. Podwójne listy itd... Juz ja sie postaram by stracili status ZPCHR. Złodzieje i oszuści. okradają państwo wyciągajac chciwe ręce po publiczne pieniadze i wykorzystują schorowanych niepełnosprawnych!

DEDOLI

zgadzam się ze wszystkimi firma wykorzystuje niepełnosprawne osoby i zastraszają osoby które u nich pracowały

benek

firma do kitu zawiodłem się ale dobrego pracownika traktują jak murzyna za tą firmę powinna się wziąść jakaś inpsekcja pracy ktoś z ministerstwa pracy itd oraz odpowiednie urzędy odradzam wam prace w tej firmie za dużo stresu

bolo

Firma masakra na umowe zlecenie placa 1 bruto wykarzystuja chorych ludzi szkoda gadac o tej dziadowskiej firmie

silesia

Beznadziejna firma , tyrania dla pracowników niepełnosprawnych! Nie polecam nikomu kto chce mieć godne warunki pracy i się nie denerwować po niej w domu!

miałem być zatrudniony obiekt był niebezpieczny a obiecane miałem iść zupełnie gdzie indziej. Nie polecam tej firmy.Nie dotrzymują słowa.

admin

Witam jestem osobą niepełnosprawną i miałem być zatrudniony jako stróż na obiekcie (usunięte przez administratora)

gosc

ja jestem od miesiaca na slasku w tej firmie burdeelna kolkach maja i pojebanych kierownikow

ciekaw
@gosc

a ogólnie to umundurowanie i pensja wporządku??

ciekaw

czy w SOS wypłaty są na czas i w jakim terminie przeważnie one są?? I jak wygląda umundurowanie pracowników i wyposarzenie?? może koś odpowiedzieć konkretny na moje pytania

1938

bo w stalowej teraz od lipca ma działaś SOS ochrona a słyszałem że SOLID co ochrania elektrownie Stalowa Wola panują tam bardzo dobre warunki

tina

Solid

tina
@tina

obiecują ze cie przesiosa ta tym sie konczy na obiecankach o potem cie zwolnia zwolnia zamiast cie przesies

stw 1938

co wybrać jaką firme SOS czy SOLID w której pracować??

BOLEK

KOTY TO CWANIAKI I MIMO ŻE JUŻ PŁACILI KARE TO I TAK DALEJ LUDZI SKUBIĄ.A PIP MAJĄ W 4 LITERACH.SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAJCIE TĄ PSEŁDO FIRME!!!

prawda

oni oszczędzają na przelewach każą jeździć do Zabierzowa choc innym dają w krakwie ,dziwne to wstęp .Najgorsze sa kadr zakręcona księgowa co nie umie wypelnic jednego papieru każe przyjeżdżać za tydzień i jeszcze błędy robi i jeszcze raz trzeba jechać ile to w sumie ok 6 godzin trzeba stracic i 60 zl na bilety a to poczatek na umowe o prace 240 godzin badania we własnym zakresie ,umowa zlecenie 4.5 zl czym robią tam ludzie tak znerwicowani ze zawal serca przy mnie prawie mial pracownik strach ze umrą na w pracy ,dlugo bym pisal ale nie do wiary sa tez plusy oczywiscie ale ich jeszcze nie znalazlem ciagle szukam napisze jak znajde,szkoda mi czasu na nich porobic i uciekac

ewa
@prawda

widać że nawet nie wiesz kto ci miał papiery wypełnić pacanie, kadrowa a nie księgowa.

tulpan

WITAM JESTEM BYŁYM PRACOWNIKIEM TA FIRMA JEST CHORA (usunięte przez administratora) LUDZI NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ OGŁOSZENIA DAJĄ DO URZĘDU PRACY BO NIKT NIE CHCE PODJĄĆ PRACY W FIRMIE SOS

Groźny

pompa - 2012-11-27 12:38:44 ODRADZAM każdemu tą beznadziejną firmę o dziwacznej nazwie S.O.S. Zatrudniają ludzi tylko poto aby póżniej z nich zdzierać uczciwie zarobione pieniądze mam tu na myśli pana (usunięte przez administratora)wraz ze swym pożal się boże niewykfalifikowanym ala inspektorem (usunięte przez administratora)- gównirzem który jedyne co potrafi to chyba lizać (usunięte przez administratora) sko tym z (usunięte przez administratora)bo o kierowaniu grupą ludzi pojęcia raczej niema kto w temacie to napewno wie o co chodzi. Poozdrawiam i życze powodzenia ale nie w tej firmie!!!A kto to jest (usunięte przez administratora)? Powiedzcie Jak jest na kbp? bo chcialem sie tam przeniesc z solidu.

pompa

ODRADZAM każdemu tą beznadziejną firmę o dziwacznej nazwie S.O.S. Zatrudniają ludzi tylko poto aby póżniej z nich zdzierać uczciwie zarobione pieniądze mam tu na myśli pana (usunięte przez administratora) wraz ze swym pożal się boże niewykfalifikowanym ala inspektorem (usunięte przez administratora)- gównirzem który jedyne co potrafi to chyba lizać (usunięte przez administratora) sko tym z (usunięte przez administratora) bo o kierowaniu grupą ludzi pojęcia raczej niema kto w temacie to napewno wie o co chodzi. Poozdrawiam i życze powodzenia ale nie w tej firmie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.