Opinie o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. w Modlnica

jak nie wiedzą to sie dowiedza bo już za dużo osób poleciało przez nich po wypłacie! m&t spółka zoo... żeby nawet na operacyjnych donosić...

żanada, (usunięte przez administratora)próbujący błyskotliwymi wpisami na forum zasłonić własną nieudolność utopicie się we własnym jadzie, szczególnie że już wszyscy wiedzą kto na nich donosi do "góry" tylko do was to chyba jeszcze nie dotarło, (usunięte przez administratora)

www

Ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy czemu ta(usunięte przez moderatora) nieodłączna towarzyszka dziadka z grupy nawet razem z nim przyjeżdża po wypłatę??? skoro grupa ma płacone 15-tego a kbp nieco później to po kiego grzyba ona zawsze zjawia sie z dziadziem 15 tego??? od kiedy jest pracownicą GPI??? dyrektor powinien jej sprzedać kopniaka (uważając żeby buta nie zgubił w jej zadzie) i kazać wrócić wtedy kiedy ma swój termin płacenia.

Z&Z

(usunięte przez moderatora)powinieneś już dawno siedzieć na obiekcie w środku jakiegoś lasu bo tylko na tyle się nadajesz a i to nie bardzo bo byś swoją gęba wszystkie wiewiórki wystraszył! po co oni cie trzymają na grupie??? łazisz tylko i kablujesz na chłopaków.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

(usunięte przez administratora)rupa go nie toleruje. Nie potrafi jezdzic samochodem, ciagle urywa miske olejowa, a potem bidulka piszczy ze musi za to placic. Ale lekarstwem na stres sa wypady do lasu w Rudawie z jego wybranka zycia. Swoja droga ciekawe kto mu zalatwil powrot do pracy, to chyba pytanie retoryczne. Ale zeby az tak sie poswiecac dla Dziadka... ciekawe jaka byla tego cena? To tez zaliczamy do ptan z serii retoryczne. Zal patrzec na ludzi zal.

koordynator a boi się siedzie na bmsie żeby się coś nie wywaliło ha ha

CAT KILLER

a - 2011-03-23 15:08:13 Idź jednak do sądu! Wbrew twojej opinii, sąd potrafi doprowadzić do konkretnych rozwiązań. A jeśli uważasz, ze dzieją się w sosie rzeczy które polegają na łamaniu prawa,to jest od tego prokuratura,sąd.PIP.ZUS,Izba Skarbowa i Jack Norris! Jeśli chodzi o valeo,to jest tam dziwny układ, który sugeruje, że sos jest tam skazany na sukces! bez względu na jakość wykonywanej usługi! Tak jak to się dzieje w KPB. Jakie tam (usunięte przez administratora)o jest opisywane,a mimo to sos nadal jest tam nie do ruszenia. Ale jakby ktoś zgłębił historie KPB i co w tej chwili robi właściciel,to pewnie by zrozumiał,dlaczego koty panują na tym terenie. Amen! pewnie masz racje ale fakt jest taki ze nie ważne jakie sie ma uklady i znajomosci bo bez pracownikow (usunięte przez moderatora) i ich firemka beda nikim

a

CAT KILLER

wasyl - 2011-03-22 21:54:05Bo piszesz dla samego pisania! Napisz do sądu pracy,bo inaczej Twoja pisanina jest ; (usunięte przez administratora)nie wiem czy to bylo do mnie jesli tak to odpowiadam nie chce isc do sadu bo to nic nie da moja intecja bylo zniechecic ludzi do zatrudniania sie w tej pseudo (usunięte przez administratora) , wszystko jest wyjasnione w tekscie a jestem chyba jedynym który napisał cos konkretnego bo inni opowiadaja o milostkach i wygladzie pracowników a to nie jest opinia o firmie tylko pisanie bzdur i pierdoł nie mających składu

wasyl

a czemu pytasz ?

mafia

(usunięte przez administratora) ktos ty? gdzie pracujesz

na stronie waleo jest fajny wpis o sos

Kbp

Dali

garb

dali wam juz pity do rozliczenia ?

Koordynator-tropiciel

Jak sam piszesz,jesteś za cwany. Z tego wniosek,że śpisz na służbie albo totalnie zlewasz pracę w tym zawodzie.Przez takich inni cierpią, bo robisz im opinię śpiocha i cwaniaczka, którego nie można udup.ć. Ciekaw jestem, jak ty chcesz odrobić podwójnie stratę, jak cię trafi się i strąci. A może tak jak już paru innych przyjdziesz i w rękaw zaczniesz szlochać, a przy okazji (usunięte przez moderatora) innych, aby ci nie zabrano i jeszcze co dodano.(usunięte przez moderatora) Bez pozdrowień.

emeryt

(usunięte przez moderatora) jesteś mam grubsze papiery niż ty i grubo w ochronie na różnych stanowiskach,i co z tego że ty mnie łapiesz i mi weżmiesz ja to odrobie podwójnie za cwany jestem,a ty sie spinasz łapiesz syfy ci podkładaja brudzisz się a i tak ja się zwolnie a ty nie tylko ciebie zwolniąbo się czymasz rękami i nogami a ja mam to w (usunięte przez administratora) czy mnie złapiesz czy nie

Koordynator-tropiciel

Ad.Emeryt. Jak sam twój nick mówi,jesteś dziadkiem emerytem z emeryturą i bez licencji. Jak myślisz,czy cieć na budowie w innej firmie zarabia więcej?Jak budowlańcy dają 6 zł/h, to ile można dać cieciowi?No chyba,że sam założysz sobie firmę i może sam zaczniesz patrzyć i liczyć,jakie są koszty pracownicze.Tylko narzekasz na małą stawkę!Wy byście wszyscy chcieli brać za spanie całą kasę jaką daje za ochronę jakiś kontrahent, a nam zostawilibyście opłaty na ZUS i podatki.Jak się nie podoba,to załóż własną firmę, a sam przekonasz się jaki to lekki chlebek.Za spanie na budowach to i tak macie za dużo. Ja nic bym wam nie zapłacił, bo śpicie,a nie pilnujecie.Dlatego słuszne jest,że w kazdej firmie strąca się za źle wykonywane obowiązki.

emeryt

mówisz o stawkach 5h,grubo bo na budowie jest 3,5 hi hi,najlepsza firma,to dlaczego o komandosie,impelu,itd nie piszą na forach

ale jesteś śmieszny,a dożyjesz

Zostaw merytoryczną opinię o S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.O.S Grupa Polska spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.?

S.O.S Grupa Polska spółka z o.o.