Opinie o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Konsorcjum PRGiBSz S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konsorcjum PRGiBSz S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum PRGiBSz S.A. w Rybnik

jnny obserwator

Wychodzi na to że macie dwa wyjścia . Zrobić to co radzi "obserwator" (dobrze zorientowany i mądry gość) albo podobnie jak Wasz "kolega" Wojtek ( w domyśle Pstrowski) łasić się aby coś spadło z pańskiego stołu . Potem pewnie takie Wojtki głosują na szumowiny typu Kutz Tomczykiewicz i inne Bieńkowskie nie zdając sobie sprawy że tną gałąź na której siedzą . Bez politycznych układów szujowate interesiki owego Króla nie trwały by nawet przez tydzień . Pozdrawiam gorąco i dobrze Wam życzę

K
@jnny obserwator

Zapomniałeś się podpisać - pisowiec.

@K

przestan, niewazne kto kim jest. wazne ze ma rozum i unie go wykorzystac

inny obserwator
@K

Wielkie dzięki !!! "pisowiec" to w tym czasie brzmi raczej dumnie . Oczywiście Ty zmiecugowacony nieboraku możesz tego nie rozumieć . ŁONCZEM SIEM S TOBOB F BULÓ skoro personalne zaczepki są dla Ciebie ważniejsze niż własne problemy

tomek

Bardzo dobrze mowi Obserwator. 07 spotykamy sie pod Ideonem w Katowicach a nie pod biurem PRG. Nie dociera do was jasny przekaz i cala prawda jaka pisze obserwator. Krol sie zesra ze strachu jak nas tam zobaczy. Za duzo ma do stracenia. IDEON KATOWICE UL PADEREWSKIEGO 32C. TYLKO TO NAM MOZE POMOC A ON TYLKO TEGO SIE BOI.

obserwator

jak ktos nie moze, bo ma robote gdzie indziej to nich posle kogos z rodziny z upowaznieniem do odbioru wyplaty. Ideon to firma gieldowa, dlatego wasza obecnosc tam zdyskredytuje krola w oczach AKCJONARIUSZY. zwroci uwage wielu waznych ludzi biznesu polityki Moge sie zalozyc ze jest to ostatnia rzecz jakiej by chcial krol. Nie dajcie sie zwiesc obietnicami, nie popuszczac az cala kasa dla wszystkich bedzie na koncie, a nie poniedzialek,piatek, Dzien w dzien tam czekac i nigdzie sie nieprzenosic. Od 8 do 15 az do skutku ,a nie do obietnic

LANDRYNA

Ach te wasze Pozerskie pogaduchy ;] Tu Ura-Bura a jutro staniecie pod biurem PRG, jak te Szpary bez Alfonsa!!!! Teraz sie zbieracie hehehe no i 8ej rano co by nocka zdążyła po wyjeździe ewent. dojechać??? A może jak ostatnio o 12ej sie spotkajcie!!!! I czekajcie aż któryś z młodszych kolegów z kleci kilka sensownych zdań, nadających się do Aktualności. Maślana i Maniek RESPEKT!!!

Górnik

zadnej rekrutacji. jeden tel zalatwia wszystko

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

trzeba złożyc pozew zbiorowy do sądu i tyle jutro o 8 pod biurem

@07

Pozew zawsze mozna zlozyc i nalezy to zrobic ale dlaczego rano pod biurem prg o8 Miejscem do skladania pozwow jest sad. Uzasadnij twoj wpis bo ja to odbieram jakbys chcial zeby tu dalej panowal ferment i niezdecydowanie, zeby ludzie byli niezorganizowani, chyba ze nie masz takich intencji to wtedy twoja propozycja jest nielogiczna i bez sensu

gd

Do Ideonu TAM JEST KRÓL I NASZE PIENIĄDZE. JAK MU BEDZIEMY POD SIEDZIBA MANIFESTOWAC TO SIE WYSTRASZY I ZE WSTYDU KASE DA. A w Katowicach wszyscy zaraz na nas zwroca uwage i media sie zleca. Tam w myslowicach w tej szarej ciemnej (usunięte przez administratora) wszyscy maja nas wlasnie tam. W katowiach to nie przejdzie bez echa. KATIWICE UL Paderewsiego 32C. Jutro o 12- ej TAM. Policja nam nic nie moze zrobic dopoki nie dojdzie do bójek. I stoimy i wrzeszczymy CHCEMY NASZE WYPLATY PANIE KROL. Do skutku

elektryk

I na 24 tez elektryków nie bedzie. Ja nie przyjerzdzam i inni elektrycy tez nie. Nie jesteśmy (usunięte przez administratora) aby za free robic. Wczoraj juz Depcie powiedziałem ze może zapomnieć ze zjade za damski (usunięte przez administratora)

bumech

bo elektrycy nie sa tacy TĘPI jak wy barany zajebane żeby zjeżdzac za free

A

Na 18-tą zjechało tylko kilku na AD. Reszta poszła do domu. AW jest zatrzymane, żaden elektryk nie zjechał aby naprawić wiertnicę i taśmę. Dlatego nie macie po co przyjeżdżać. Ci co zjadą dostaną wpierd.. rano.

obserwator

moja sugestia i propozycja jest taka za wszystkim stoi krol, wyplaty dostajecie z firmy idea-fix ktora jest zalezna od ideonu krola, prezesem idea-fix jest puchowicz ktory jest w prg prokurentem. To juz dawno bylo ukartowane Jezeli bedziecie robic dym zadyme chcecie to naglosnic zeby to sie odbilo szerokim echem to nie pod prg w Myslowicach w tym ciemnym kacie gdzie jak kto nie wie to nie trafi Pisalem zebyscie jechali pod ideon do Katowic na Paderewskigo, W poblizu jest budynek khw, akademia muzyczna pogotowie budynki politechniki, biblioteka studencka to jest tzw prestizowa dzielnica to taki parterowy budynek jak po hipermarkecie na nim jest zielony napis ideon, tam jest duzy plac. To tam sie powinniscie pokazac zeby wszyscy wiedzieli o co walczycie. znajdziecie go napewno. Jak policja sie bedzie was czepiac to mowcie ze przyszliscie po wyplaty do idea-fix bo tam jest jej siedziba, po wyplate do krola. bo wam ja obiecal I tak dzien w dzien az bedzie musial wam te pieniadze wyplacic. Niewazne czy bedzie was 30 czy 300 powinniscie tam byc dzien w dzien az do zwyciestwa. byc glosni nie dac sie sprowokowac do bijatyk. Wtedy dopiero sie zrobi glosno o krolu w przestrzeni publicznej w mediach itd. Jestem przekonany ze odda kase bo ma duzo bardzo duzo za uszami i to nie tylko w sprawie zwiazanej z prg.

Robol
@obserwator

Popieram w 100%

tf
@obserwator

DOKŁADNIE !!!!!!!! JEDZIEMY POD IDEON A NIE POD TEN BUNKIER PRG. TAM NAPEWNO TO BEDZIE GLOSNE !!!! OBSERWATOR DOBRZE MOWI .

AW

Bumech mydli oczy niesamowicie moze nawet bardzij niz prg + propozycja cudownej umowy o dzieło ze strony bumechu

żona górnika 2
@AW

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd,Bumech zatrudnia na umowę o pracę,osobiście mężowi wypełniałam dokumenty.Ponadto zdeklarowano pomoc prawniczą,składamy pozew do Sądu Pracy,My tych pieniędzy nie darujemy!!!!!!!!!!!!!!

Bucek

A Wojtek zawsze dużo krzyczał ale jak przychodziło co do czego jebał i po 7ringów na odstawczym na północy.

taka ja

Współczuję bardzo sytuacji. Co do wypłat to możecie mieć bardzo ciężko odzyskać. Ale kartki, ZUS i ubezpieczenia pobierane z wypłaty Powinno być do odzyskania. Wystarczy złożyć pozew zbiorowy. Albo indywidualny ale przy zbiorowym większe szanse na odzyskanie. Poza tym radziłabym zawiadomić wszelkie reporterskie misyjne programy: Uwaga, Interwencja, Sprawa dla Reportera.

elektro

A kto niby i kiedy ma im dawać te zaliczki. Ehh ludzie w desperacji wszystko uwierza. I nawet jak by im dawali z 30 zł po wyjeździ to by robili. Do czego to doszło Boże widzisz i nie grzmisz.

gornik

bo sa tempymi ludzmi i tyle jutro trzeba zrobic chaje w biurze i tyle !!!

Oni zjechali licząc na obeicana kase/zaliczki z bumechu:)

Podobno bumech obiecuje wiecej niz prg

gornik

ten facet jedno wam mowi drugie robi tak mowil to fakt a dzis zapierdalal do roboty !!! chyba ze on dostal wyplate a my o tym nie wiemy

Bucek
@gornik

Wypłaty nikt nie dostał. nawet złotówka z konta nie wyszła na jakiekolwiek wynagrodzenie Jebia za frajer.

hajer

No i co w bumechu wyjechali poszłi po obiecane 200zł za dniówke i ich wyrzucili... Tyle kase widzieli

Podobno miejsc jest dużo w cudownej firmie bumech (wszystko maja, wszytsko zalatwia, wszystko odzyskaja)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum PRGiBSz S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsorcjum PRGiBSz S.A.?

Kandydaci do pracy w Konsorcjum PRGiBSz S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsorcjum PRGiBSz S.A.
2.5/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Mikołowska 29
    41-400 Rybnik