Opinie o introl.pl - Introl Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INTROL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTROL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTROL Sp. z o.o. w Katowice

Bruce wszechmogacy

Nie polecam tego zakładu, brak perspektyw dla pracowników, ogólny bałagan, działanie od przypadku do przypadku, nierzetelność, pod płaszczykiem rozwoju totalny bałagan i sodoma i gomora

Laborant

Dział NSA to kpina, bałagan, działanie po omacku, od przypadku do przypadku... dziwne ze to jeszcze nie pierdyknelo ale juz niedługo ... nie da sie jechac ciagle na fuksie ....

Bernard

Niekompetencja, nieterminowość, nierzetelność, nieudolność, nieprofesjonalizm, nieuczciwość, niewiedza = 7 razy NIE !!!

Krzysztof Nowosądecki

Aplikowałem ale po rozmowie z kierownictwem nie przyjąłem ich oferty i z perspektywy czasu oceniam to za bardzo dobrą decyzję po tym co tutaj czytam. Być notowanym na GPW to jeszcze nie wszystko...trzeba być firmą przyjazną pracownikowi a nie wykorzystywać pracowników którzy pracują na dobrobyt prezesa i (usunięte przez administratora) za najniższą krajową...Ocena niedostateczna do kwadratu :-)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w INTROL Sp. z o.o. na stanowisko Prawnik? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Magda

Firma INTROL Sp.z o.o. to totalna porażka i padaka, szkoda czasu na tą firmę. Brak kompetencji, działanie po omacku, oszukiwanie pracowników a tym samym wykorzystywanie ich, to tylko czubek góry lodowej i napisać by książkę o działaniu tej firemki. Stanowczo nie polecam i trzymajcie się z daleka od tego g...a Arogancja kadry kierowniczej, wzajemne kolesiostwo, knucie jeden na drugiego pracownika, podsrywanie, szukanie igły w oku drugiego - nie widząc belki w swoim to "chleb powszedni" nie płacenie zobowiązań, kierownictwo rozrośnięte jak balon, zadufane w sobie i chodzące z głową w chmurach. Zresztą rotacja pracowników mówi sama za siebie. Szanująca się firma nie rotuje w takim tempie, ala dba o dobro intelektualne swojej kadry pracowniczej. Stanowczo odradzam - szkoda czasu na coś takiego...

Piter Zalewsky

nie chcieli mnie przyjąć jako kucharza mimo tego że moja ulubioną potrawą w naszej karcie menu jest poledwica z dorsza na sosie piernikowym mojim zdaniem słodki sos z rybą niezle sie łączy no (usunięte przez administratora)

Leszek Jarnecki

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Leo i uczę angielskiego. Mam własną stronę, ale obecnie lekcje odbywają się tylko przez internet. Możesz uczyć się ze mną lub z Margaret lub z Jimmym. W CS GO gram w wolnych chwilach. Pracowałem w tej filmie ale niestety zwolnili mnie za nic. Odwiedź nas na netlearning.club. Jeżeli chcesz wiedzieć szczegóły to dzwoń pod ten numer ) - 501-422-567

Termopar

A ja byłem na rozmowie i był test techniczny i tłumaczenie tekstu z angielskiego, w sumie bez stresów, atmosfera przyjazna - polecam aplikować

Prawdomówny

Niestety, pracy w Introl Katowice niemiło wspominam. Na rozmowie obiecanki a później obowiązki niezgodne z tym co było mówione. Zarobki: koledzy po 10 latach pracy 1800 zł netto, kierownik z laboratorium potrzebuje wazeliniarzy, którzy za niego będą wykonywać pracę. Niektóre osoby są koleżeńskie ale ogólnie szkoda.

Brak profesjonalizmu, na całej linii. Żyją w innym świecie. Są na rynku bo klienci nie weryfikują ich tzw. profesjonalizmu.

Nie mam pojęcia kto napisał powyższy komentarz ale mam parę uwag: - profilem firmy są dostawy aparatury pomiarowej dla przemysłu, ceny wynikają z cen dostawców. Większość produktow wymaga wsparcia inżyniera sprzedaży a nawet serwisu przy uruchomieniu. Kolega pomylił chyba Allegro z Introlem ... - rotacja pracowników jest około 2 krotnie mniejsza niż średnia na rynku, to jest znamienny fakt - ,nic nie nie wychodzi' - patrz ostanie nagrody oraz wyniki finansowe na GPW - warto pisać co się WIE a nie PRZYPUSZCZENIA.

Marek111

Witam czytających, Firma generalnie jest do [usunięte przez moderatora] z własną organizacją wewnętrzną i polityką firmy. Zarządzana jest bezmyślnie, chcą sprzedawać a ceny mają zaporowe. Tułają się różnymi pomysłami ale nic im nie wychodzi. Nie polecam jej definitywnie! Brak profesjonalizmu!

Zostaw merytoryczną opinię o INTROL Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w INTROL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTROL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTROL Sp. z o.o.?

INTROL Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 112
    40-519 Katowice